Мишка-шалунишка• 06 апреля в 07:46
У такому випадку розлучаються? Які причини розлучень?
25 років разом. Було багато всього і хорошого і важкого. Але ми жили гарне життя як сімʼя.
Зараз відчуваю що не даємо енергії один одному, часто якісь смішні претензії.
Нам по 44/47
Все життя разом, похоронили його батьків разом.
Маємо спільну донечку.
Він постійно бурчить - мене це злить. А його злить що я бурчу на його бурчання.
Ми рідко разом посміхаємося
Саме гірше ми перестаємо один одного поважати, ми знецінюємо почуття один одного. Стаємо ніби чужими.
Не розумію чи це сімʼя чи так проживання
Секс регулярно рідко через мене. Він хоче і може частіше.
Нам по 44/47
Маємо спільну донечку.
Ми рідко разом посміхаємося
Зроблено у 80-х• 06 апреля в 11:00
Ответ дляМишка-шалунишка
Він бурчить про все на світі.
Про все.
То ключ забув від машини -бурчить
То квитанція якась нова прийшла - ходить бурчить
Вчора картоплю забув купити- бурчить
Боже ну про все на світі
Про все.
То ключ забув від машини -бурчить
Вчора картоплю забув купити- бурчить
Боже ну про все на світі
а як це впливає на вас?-він на вас оре, б’є?не розмовляє з вами?агресивний?...більше похоже що просто вас він роздражає,ви його не кохаєте
Встидаюся запитать• 06 апреля в 11:06
Ответ дляМишка-шалунишка
У мене от все посередньому.
Ні щастя, ні горя ні радості.
Автор, тут трохи на Вас накинулися. Я вас розумію, це коли не відчуваєш щастя поряд з людиною, до того ж дратує і бісить. І якщо раніше я думала, що він зміниться, дитина росте. То зараз дитина виросла. Чоловік служить і у мене величезне питання-скільки ще років можна умовно бути дружиною. А щодо щастя. Послухала психологів, вони всі говорять, що щастя має бути всередині людини, інша людина не зможе зробити вас щасливою, вона може додати/примножити вже існуюче щастя.
Зруйнувати завжди легше. Я іноді розмірковую, чисто теоретично чи взагалі можливий варіант зустріти людину у такому віці, яка тобі підходить і з якою ти зможеш дозволити собі бути самою собою у поведінці, у зовнішності, якщо я ходжу без макіяжу, тобто справжньою і вона тебе прийме. У кожного свої недоліки. Я навіть коли уявляю побачення з іншим думаю, що зараз я взагалі не хочу напружуватися і справляти на когось враження.
Моя мама, коли помер її другий чоловік, казала навіщо оце чоловік, щоб йому готувати/прати/терпіти. Їй було 57 років. 15 років вона сама. Ображається, що не приїжджаю щовихідні, на всі свята, дуже лізла в моє життя, бо свого не було.... і я бачу наскільки її самотньо. Якщо Ви готові бути одна і любите-це одне. Якщо Вам потрібна людина, то думайте. Але життя у нас одне і так хочеться прожити його з насолодою.
Сижуревувшоке• 06 апреля в 11:09
Я 34 роки прожила з чоловіком.Другий рік як вдова.Поїхав на рибалку і забирала його звідти мертвим.
Останні чотири роки перед смертю чоловік віддалився.
Я розмовляла .Пропонувала розвестися,якщо я стала не така.Розмови закінчувалися сварками.
Я більше стала мовчати.
Закінчилося тим,що я зламалася(зламалися кістки тазу без падіння і я півроку лежала ,потім пересувалася на милицях),а чоловік не сказав за оніміння лиця і втрату зору (предінсультний стан).
Про свій стан він сказав тільки коханці(хоча запевнював ,що там тільки спілкування).
Все життя був працьовитий,не лінивим,вирішував сімейні питання,був душею компанії і друзів,допомагав всім.
Боляче,що я стільки часу догоджала, терпіла,не все обговорювала і нічого не зробила раніше.
Всі розумні заднім умом...
Розмовляйте один з одним не з притензіями,спокійно.
Більше будьте разом,робіть приємне один одному.
Ви можете змінити відносини на краще,бо Ви є один у одного.
Бо життя одне і переписати його не вийде.
Треба бути щасливими зараз.
Щоб не сварити себе за те,що вчасно не сказала,не зробила ,не змінила в своєму житті.
Я більше стала мовчати.
Всі розумні заднім умом...
Треба бути щасливими зараз.
Мальовнича даль• 06 апреля в 11:11
Ответ дляСижуревувшоке
Я більше стала мовчати.
Всі розумні заднім умом...
Треба бути щасливими зараз.
Я більше стала мовчати.
Всі розумні заднім умом...
Треба бути щасливими зараз.
Те вам нормально что у него была любовница?
Это и была причина его отдаления,как бы вы все не обсуждали
ТихоЯ• 06 апреля в 11:15
Ответ дляМишка-шалунишка
Я ні про що не шкодую
Дякую йому за все
Угу, а как только что не так, то пошёл вон
ТихоЯ• 06 апреля в 11:16
Ответ дляЯнка-угомонись
І хто вам заважає розвиватись? Поки ви будете розвиватись вас не буде вдома, чоловіка не буде поряд, ви не будете чут його ворчання. Єфект дистанції . Парадокс пристрасті: Чим далі, тим рідніше. Доречі поки будете розвиватись то трошки активуєте свій дофамін, що вас виведе на рівень коли кортизолове ворчання чоловіка вас не буде діставати. І да, у вашого чоловіка підвищений кортизол. Він же не спить по ночах?
Нет, ей муж мешает. Тут у всех женщин на пути к счастью стоят мужья. Если бы не мужья, то все эти тетки были бы .... хз, мегазвездами, не меньше!
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 11:17
Ответ дляТихоЯ
Я і з ним зірка))
ТихоЯ• 06 апреля в 11:17
Ответ дляЯнка-угомонись
Оце теж про знижений рівень естрогена у вас. Ви важаєте що чоловік постарів і ворчить, але різки зміни відбулись у вас. Естроген це гормон з якого будуються серотонін та дофамін гормони вашого щастя. Від себе не втечеш. Шукайте додатковий естраген.
Силові вправи: Робота з легкою вагою або власним тілом (планка, присідання) стимулює метаболізм
Швидка ходьба на свіжому повітрі
Його та розтяжка для гормонального фону.
Харчування
Ізофлавони (соя, сочевиця, насіння льону, кунжут). Вони ’імітують’ дію естрогену.
Хрестоцвіті: Броколі, цвітна капуста допомагають печінці правильно метаболізувати естрогени
Жири: Естроген синтезується з холестерину. Важливо, щоб у раціоні були корисні жири (авокадо, жирна риба, оливкове масло)
Швидка ходьба на свіжому повітрі
Харчування
У женщин к климаксу снижается гормон заботы, все начинает раздражать, а они думают, что это окружение изменилось!
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 11:18
Ответ дляТихоЯ
Ще раз до таких які читають серед букву…
Я свого чоловіка двічі піднімала на ноги. За свої кошти за своє здоровʼя.
Тепер я спокійно можу його залишити якщо захочу.
Бо я вклада набагато більше у нас ніж він
Лунтик-паунтик• 06 апреля в 11:19
Ответ дляСижуревувшоке
Я більше стала мовчати.
Всі розумні заднім умом...
Треба бути щасливими зараз.
Я більше стала мовчати.
Всі розумні заднім умом...
Треба бути щасливими зараз.
Всі шкодують , що були не такими вже після смерті людини. Тому і на похоронах говорять хороше. Це нормально.
А от при житті неможливо майже так, тому , що хочеться щось змінити, поміняти себе і когось. Дратуєшся, ображаєшся
Це так бонально
Мишка-шалунишка
• 06 апреля в 11:20
Ответ дляСижуревувшоке
Я більше стала мовчати.
Всі розумні заднім умом...
Треба бути щасливими зараз.
Я більше стала мовчати.
Всі розумні заднім умом...
Треба бути щасливими зараз.
Ляже вам дякую 🙏
Миссис Буркул• 06 апреля в 11:21
Ответ дляБулку Дай
Мій не бурчить) йому теж 47 років.
Поки що не бурчить.
ТихоЯ• 06 апреля в 11:23
Ответ дляМишка-шалунишка
Без врачей, сама? Без пенсии и зарплаты военному от государства?! Без льгот? Невероятно! Какая у него группа инвалидности? Кем он работает при ней?
Встидаюся запитать• 06 апреля в 11:26
Ответ дляМишка-шалунишка
Мені так здається що одній мені буде легше
Можливо, тимчасово, а може й ні.
БоХатая• 06 апреля в 11:29
Ответ дляСижуревувшоке
Я більше стала мовчати.
Всі розумні заднім умом...
Треба бути щасливими зараз.
Я більше стала мовчати.
Всі розумні заднім умом...
Треба бути щасливими зараз.
Ничего не поняла. Вы о чем сожалеете? То пишете, что жалеете, что угождали, то, что не все хорошее сказали. Он делился проблемами с любовницей. Вам этого мало?
Встидаюся запитать• 06 апреля в 11:33
Ответ дляМишка-шалунишка
Чоловік теж злиться на мене, що мені мало і мало
Що я хочу подорожей, що я хочу бізнес розвивати
Йому це важко
Він хоче жити спокійне життя - без проблем
Йому це важко
Його можна зрозуміти. Ви пропонуєте бігти, вище, далі, краще. А він не хоче, втомився, був на волоску від смерті і він хоче спокійного життя.
Встидаюся запитать• 06 апреля в 11:35
Ответ дляМишка-шалунишка
Так а може я теж можу жити краще життя?
Я більше люблю : краще жалкувати за втраченим, ніж не спробувати
Ви зараз в різні боки тягнетеся. Тільки Ви самі зможете визначити, що для вас пріоритетне.
Своего не предлагать• 06 апреля в 11:38
Ответ дляСрочнокпсихологу
Причина в сексі
Ага. У меня муж в 44 тоже бурчит без секса. Притом по любому поводу: то дороги кривые, то сын шумный, то дочь плачет, то завтрак остыл, то жена в 6.00 не делает ему завтраки, то вечером не пожелала спок.ночи.
А когда секс регулярно, то он Молчун и улыбун
Сижуревувшоке• 06 апреля в 11:39
Ответ дляБоХатая
Шкодую,що погодилася на багато чого,що призвело до того ,що маю.
Своего не предлагать• 06 апреля в 11:41
Ответ дляМишка-шалунишка
Я не хочу ламати.
Я питаю як у інших
У інших по іншому.
Кожна пара щаслива однаково та нещасна по-своєму.
Займіть себе чимось і його бурчання буде для вас як фон.
Своего не предлагать• 06 апреля в 11:42
Ответ дляМишка-шалунишка
Я знаю чого він бурчить
Від цін на паливо, до незрозумілої квитанції
Про те що холодно чи жарко
Ви розумієте, що реальної причини нити - немає
Про те що холодно чи жарко
Так тригер по факту інший, а це озвучує, бо воно на очах та невдоволення простіше озвучити саме на ці ’причини’ погіршення якості життя
Своего не предлагать• 06 апреля в 11:43
Ответ дляМишка-шалунишка
Я хочу розвиватися, більше заробляти, жити повноцінно а це бурчіння мене зсередини зʼїдає
Не оправдовуйте свою лінь
Срочнокпсихологу• 06 апреля в 11:47
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну вот и у автора аналогично.
Она ведь пишет, что секса мало по не не желанию. В ему хочется чаще.
В этом и бурчание)
Сижуревувшоке• 06 апреля в 11:52
Ответ дляМальовнича даль
Я не писала,що мені нормально.
Я написала,що є можливість змінити відносини зараз і не треба мовчати,треба спокійно обговорювати.Життя швидко спливає.
Мальовнича даль• 06 апреля в 12:03
Ответ дляСижуревувшоке
Я не писала,що мені нормально.
Ага,вот автор сейчас спокойно поговорит и он перестанет вслух сам с собой бурчать и разговаривать)
Полюю на дрони• 06 апреля в 12:09
Ответ дляМишка-шалунишка
Я... я... я... я...
В тому і проблема.
Багато Ви на себе берете.
Таке враження, що Вам подобається його потурати, яка ВИ важлива в ЙОГО житті і який він нікчемний у сім´ї.
Поживіть окремо якийсь час. Без розводу, просто окремо.
Нехай він відчує не із Ваших звинувачень, а фізично яка Ви для нього цінна.
Якщо дійсно цінна - прибіжить, та буде сам Вам дарувати подарунки і емоції.
А не під тиском як зараз.
В тому і проблема.
Багато Ви на себе берете.
А не під тиском як зараз.
Сижуревувшоке• 06 апреля в 12:20
Ответ дляМальовнича даль
25 років назад не бурчав же.Ми міняємося.
А зараз тим більше...
Один шукає 1000 причин,інший -1000 можливостей)
У мене такої можливості вже немає.
У автора є.
А зараз тим більше...
У мене такої можливості вже немає.
У автора є.