побольшомусекретику• 06 апреля в 12:24
Податкова знижка на навчання. Як швидко приходить?
Подавала документи на податкову знижку на навчання в електронному вигляді. Сума до повернення в кабінеті є, потім податкова зателефонувала, попросила надіслати ще один документ і тиша. На цьому тижні вже 60 днів з моменту подання декларації, а гроші так і не надійшли. Якщо протягом 60 днів не буде, то це вже все ? але відмови теж наче немає, то як дізнатись ?
побольшомусекретику
• 06 апреля в 12:36
то ж поки можна не хвилюватись ? бо сума велика для мене, дуже б не хотіла її втратити. а написано, что повертають протягом 60 днів
П´яна вишня• 06 апреля в 12:40
прийдуть не хвилюйтесь, мені загалом до 90 днів зажди зараховували.
Бегущаяпо• 06 апреля в 13:29
Ответ дляПрипоРошенная
А до якого числа декларацію можна подати, до 31/05 чи до 31/12 ?
Щоб скористатися податковою знижкою- до кінця року.
ША! я прийшла!• 06 апреля в 17:43
а що це за знижка? якщо чоловік платить за навчання сина, то він може подати документи на знижку? син на першому курсі
Бегущаяпо• 07 апреля в 13:03
Ответ дляША! я прийшла!
Якщо чоловік офіційно працює і за нього сплачується ПДФО- так, може.
Ось тут докладніше
ША! я прийшла!• 07 апреля в 14:25
Ответ дляБегущаяпо
Ось тут докладніше
дякую