Одна_на_всей_планете• 06 апреля в 14:39
Трудовая повинность. Одесса!
❗️В Одесі запроваджують трудову повинність для мешканців міста, людей залучатимуть до виконання суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, — ЗМІ з посиланням на ОВА
📍Працездатні одесити будуть ліквідовувати наслідки обстрілів, будувати та ремонтувати укриття, допомагати при завантаженні-розвантаженні гуманітарної допомоги, чергувати в пунктах незламності, виготовляти маскувальні сітки тощо.
📍Трудова повинність охоплює громадян віком від 18 до 65 років, які за станом здоров’я здатні виконувати такі завдання.
📍Серед них — безробітні, ВПО, ветерани та інші незайняті мешканці.
Україна Online
Одна_на_всей_планете
• 06 апреля в 14:39
Ответ дляМстящий за Зайца
Отличная шутка!
Так это не шутка. Проверяют как заглотят и сделают по всей стране.
Мстящий за Зайца• 06 апреля в 14:41
Шутка. Создадут бригады ТрудоТЦК, которые будут похищать трудоспособных людей на улице и отвозить к месту проведения работ, периодически избивая?
Оле Лукойе• 06 апреля в 14:41
вільні люди вільної країни))))
а-ха-ха))))))
а пенсионеров кто будет бусифицировать на шаровые работы???
а-ха-ха))))))
Одна_на_всей_планете
• 06 апреля в 14:42
Ответ дляОле Лукойе
вільні люди вільної країни))))
а-ха-ха))))))
Ресурс
Одна_на_всей_планете
• 06 апреля в 14:42
Ответ дляМстящий за Зайца
Зачем же. Штрафы тем кто откажется
Борисфенка• 06 апреля в 14:43
Будувати укриття будуть? Щось аж страшно за тих, хто в них буде ховатися.
Люблю джаз• 06 апреля в 14:43
Чтоб для ТЦК больше работы было(((
Будут хватать людей прям на разборе завалов
Борисфенка• 06 апреля в 14:44
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Зачем же. Штрафы тем кто откажется
І що далі? Перештрафують пенсіонерів і мамок?
Люблю джаз• 06 апреля в 14:44
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Тра Ля Ля• 06 апреля в 14:46
Это же, наверное те, кто стоит в ЦЗ, получает соц.помощь 🤷🏻♀️
То, в принципе, логично
Тра Ля Ля• 06 апреля в 14:46
Ответ дляОле Лукойе
вільні люди вільної країни))))
а-ха-ха))))))
Пенсионеры относятся к нетрудоспособным
Леплю из пластилина• 06 апреля в 14:47
Ответ дляЛюблю джаз
Чтоб для ТЦК больше работы было(((
Скорее всего...(((
Борисфенка• 06 апреля в 14:48
Ответ дляЛюблю джаз
Удалено администрацией...
Попельшка• 06 апреля в 14:49
А при чём тут пенсионеры? Написали ясно про ТРУДОСПОСОБНОЕ НЕЗАНЯТОЕ население от 18 до 65 лет. Логично и верно, трудоспособные безработные должны что-то делать на благо своей страны
Борисфенка• 06 апреля в 14:50
Ответ дляЛюблю джаз
Чтоб для ТЦК больше работы было(((
Так вже перехватали. Тому тепер до розборів завалів хочуть долучати убогих, бо всіх чоловіків вже переловили.
ТигрЛьвович• 06 апреля в 14:51
Ответ дляПопельшка
Кому должны? А страна ничего не должна?
Интимная• 06 апреля в 14:54
Ответ дляПопельшка
должны? В Украине? Ничего не путаете?
Оченьценная• 06 апреля в 14:55
Ответ дляМстящий за Зайца
ТЦК на сегодня самый прибыльный бизнес по данным економичной правды
▪️ Знятися з розшуку — від $300 до $2,5 тис
▪️ “Безперешкодне” оновлення даних — $2,5 тис
▪️ Не вручати повістку — $4 тис
▪️ “Бронь” на підприємстві — $6 тис
▪️ Не доставляти до ТЦК — $6 тис
▪️ Відстрочка через фіктивне рішення — $7 тис
▪️ Виїзд за кордон (через схеми) — $10–12 тис
▪️ “Потрібне” рішення ВЛК — $16–25 тис
▪️ Повне зняття з обліку + виїзд — до $50 тис
За оцінками, обіг цього “ринку” може сягати до $10 млн на день і понад $2–3 млрд на рік.
▪️ Не вручати повістку — $4 тис
▪️ “Бронь” на підприємстві — $6 тис
▪️ Не доставляти до ТЦК — $6 тис
▪️ “Потрібне” рішення ВЛК — $16–25 тис
Попельшка• 06 апреля в 14:55
Ответ дляТигрЛьвович
Кому должны? А страна ничего не должна?
Безработные получают пособие по безработице, ВПО также получают пособие, обучение в школах бесплатное, мед услуги также бесплатные, дороги бесплатные. Не инопланетяне же должны это делать. Или вы ждёте, что украинцы будут сидеть в Европе, а европейцы приедут в Украину и будут завалы разгребать?
ИзЮмрудная• 06 апреля в 14:57
Я підтримую. В Києві вчора була в таких місцях, де просто жах що робиться. Я б вийшла допомогти.
З батьком були біля Дніпра минулої суботи-два великі пакунки мусора зібрали.Я не можу зрозуміти,чи людям важко за собою прибрати,чи це навмисно робиться
ЗаведУющая• 06 апреля в 14:59
Ответ дляБорисфенка
Ваша країна мрій нагадує комуністичний совок.Правда,ви з неї здриснули заздалегідь.
ЗаведУющая• 06 апреля в 14:59
Ответ дляТра Ля Ля
То, в принципе, логично
Пенсионеры?
КротоТо• 06 апреля в 15:00
Ага, щас , хрен куда я пойду
Живу в пригороде Одессы, на днях упал сбитый шахед возле нашего дома. Ни нам, ни пострадавшим соседям председатель нашего кооператива не сообщил. Тушили соседи соседский дом, т.к. ни мы, ни сосед не живут там. Мы с мужем наблюдали все это ночью по камерам, поехать не могли, т.к. коммендантский час
ИзЮмрудная• 06 апреля в 15:01
Доречі в одному з сіл Київської області, школярі в посадці майже дві неділі прибирали сміття. Прибрали, чисто, і що ви думаєте? Дзвонив дядько, що якесь бидло знов вивалило мішки з будівельним сміттям. Школярі хотіли перекопати під´їзд до посадки з дороги, але їм не дозволили.
Все напваки• 06 апреля в 15:00
Ответ дляПопельшка
А від європейців це хтось вимагає чи просить приїжджати. Самі придумали, самі і образилися?
Калинові вуста• 06 апреля в 15:01
Ответ дляИзЮмрудная
Не плутайте, я б вийшла допомогти і відбувати трудову повинність