Одна_на_всей_планете• 06 апреля в 14:39
Трудовая повинность. Одесса!
❗️В Одесі запроваджують трудову повинність для мешканців міста, людей залучатимуть до виконання суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, — ЗМІ з посиланням на ОВА
📍Працездатні одесити будуть ліквідовувати наслідки обстрілів, будувати та ремонтувати укриття, допомагати при завантаженні-розвантаженні гуманітарної допомоги, чергувати в пунктах незламності, виготовляти маскувальні сітки тощо.
📍Трудова повинність охоплює громадян віком від 18 до 65 років, які за станом здоров’я здатні виконувати такі завдання.
📍Серед них — безробітні, ВПО, ветерани та інші незайняті мешканці.
Україна Online
ИзЮмрудная• 06 апреля в 15:29
Ответ дляЭта_Шикарна)
Кожен день ходили,чи разок вийшли?
Ходили неділю приблизно,може трошкі більше.
Більше не запрошували.Після зими прибирали сміття
Блондинка у Законі• 06 апреля в 15:31
Ответ дляПопельшка
А при чём тут пенсионеры? Написали ясно про ТРУДОСПОСОБНОЕ НЕЗАНЯТОЕ население от 18 до 65 лет. Логично и верно, трудоспособные безработные должны что-то делать на благо своей страны
Вечные декретчицы пусть идут
Та не реву я• 06 апреля в 15:34
Ответ дляЭта_Шикарна)
Привіт,жмерінське, на зміну заступило?
Жмеринка шикарне місто. З чого смішки?
Попельшка• 06 апреля в 15:34
Ответ дляБлондинка у Законі
Вечные декретчицы пусть идут
Так они и пойдут в первую очередь
Нервогенератор• 06 апреля в 15:34
Ответ дляЗаведУющая
Мы не в Германии, чтобы вы нам брыськали.
Шнапс - опасное дело, клетки мозга только так прошивают при постоянном употреблении.
ЗаведУющая• 06 апреля в 15:35
Ответ дляБорисфенка
Ви знаєте, де країна для вас. Їдьте
Ух йо!Не все такие как вы - за шмат гнилої ковбаси, все що хочеш оддаси.
Эта_Шикарна)• 06 апреля в 15:36
Ответ дляТа не реву я
Жмеринка шикарне місто. З чого смішки?
Пров жмеринський, адреса ботоферми, тіпа, як лахта чи ольгіне у кацні, а тут наші, рідненькі, зелені
Та не реву я• 06 апреля в 15:36
Це ж ідеальна нагода, для совєтчиць яких не можуть утримувати чоловіки, заробити і на шматок хліба, і на сумочку Біркін
Борисфенка• 06 апреля в 15:37
Ответ дляПопельшка
Так они и пойдут в первую очередь
Будувати укриття і розбирати завали? Осилять?
Та не реву я• 06 апреля в 15:37
Ответ дляЭта_Шикарна)
Круче дніпровських в цьому питанні, немає більше нікого, повірте
Забобонний фрукт• 06 апреля в 15:38
оказывается, не фейк))
Встановити, що до суспільно корисних робіт залучаються працездатні особи, у тому числі особи, що не підлягають призову на військову службу, які за віком і станом здоров´я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану (крім працездатних осіб, що залучені до роботи в оборонній сфері та сфері забезпечення життєдіяльності населення), працівники функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств, зареєстровані безробітні та інші незайняті особи, зокрема внутрішньо переміщені, ветерани війни та особи, звільнені з військової служби, які є незайнятими працездатними особами
это еще и для всех - не только для безработных, если я правильно прочитала
Красавица писяная• 06 апреля в 15:39
Интересно, что наше незламне племя еще стерпит, будет ли хоть что-то, что заставит глаза продрать?
Хвігура мічти• 06 апреля в 15:39
Ответ дляТра Ля Ля
Это же, наверное те, кто стоит в ЦЗ, получает соц.помощь 🤷🏻♀️
То, в принципе, логично
Вряд ли. Я так понимаю, это очередной пилотный проект на Одессе проверять решили
Гарні диньки• 06 апреля в 15:41
Ответ дляИзЮмрудная
Я підтримую. В Києві вчора була в таких місцях, де просто жах що робиться. Я б вийшла допомогти.
З батьком були біля Дніпра минулої суботи-два великі пакунки мусора зібрали.Я не можу зрозуміти,чи людям важко за собою прибрати,чи це навмисно робиться
’Я б вийшла допомогти’
передумали?
ИзЮмрудная• 06 апреля в 15:44
Ответ дляГарні диньки
’Я б вийшла допомогти’
передумали?
Що саме я передумала?
Забобонний фрукт• 06 апреля в 15:45
Ответ дляХвігура мічти
я там выше ссылку дала, там перелік робіт просто ’шикарный’...
За ким я буду?• 06 апреля в 15:45
Ответ дляКрасавица писяная
Нит
Хвігура мічти• 06 апреля в 15:46
Ответ дляПопельшка
Безработные получают пособие по безработице, ВПО также получают пособие, обучение в школах бесплатное, мед услуги также бесплатные, дороги бесплатные. Не инопланетяне же должны это делать. Или вы ждёте, что украинцы будут сидеть в Европе, а европейцы приедут в Украину и будут завалы разгребать?
Вы из мира пони выходите. Хотя бы иногда
Борисфенка• 06 апреля в 15:46
Ответ дляХвігура мічти
Це акт безсилля. Зелена влада нарешті помітила, що люди закінчуються.
Всміхайлик• 06 апреля в 15:50
Ответ дляБорисфенка
І що далі? Перештрафують пенсіонерів і мамок?
Напевно лише мамок, пенсіонерів напевно не чіпатимуть тому що вік до 65 років
Блондинка у Законі• 06 апреля в 15:51
Ответ дляПопельшка
Так они и пойдут в первую очередь
Та не: у них кружки вечные и домашние дела важные
Хвігура мічти• 06 апреля в 15:51
Ответ дляЗабобонний фрукт
Там физически тяжелые почти все. Вот эта ио сама бы смогла там работы выполнять? Кто потом грыжи и не только будет лечить людям. Платить денег не хотят нормально за такое, мужчин отловили. Теперь почти бесплатно всех остальных погонят
Борисфенка• 06 апреля в 15:52
Ответ дляПрокачую сідниці
Нічого тинятись по місту і горілку жерти. Нехай працюють
’Встановити, що фінансування суспільно корисних робіт проводиться за рахунок коштів замовника або благодійних внесків чи пожертвувань, інших джерел, не заборонених законодавством.’
Хвігура мічти• 06 апреля в 15:52
Ответ дляБорисфенка
Ой, сидите уже. В Германиях
Всміхайлик• 06 апреля в 15:52
Ответ дляТра Ля Ля
То, в принципе, логично
Ні, ті хто стоять в Центрі зайнятості можуть бути залучені до подібних робіт, але там якась мінімальна зарплата за це положена і вона трохи вища за мінімалку і ще вища в прифронтових областях. І воно і раніше так було і по всій Україні.
Хвігура мічти• 06 апреля в 15:53
Ответ дляЗаведУющая
Не вы ли к этому призывали?Ух и приспособленка! Скоро слава России орать будете.
Она и с вилами обещала выйти в первых рядах. Итоги весь форум знает
Прокачую сідниці• 06 апреля в 15:53
Ответ дляБорисфенка
І? Хоч якась користь буде від тих ’непридатних’ до служби
Борисфенка• 06 апреля в 15:54
Ответ дляВсміхайлик
А якщо мамки не стоять на обліку, як безробітні?
І ще окремо - декретчиці з немовлятами будуть цеглу класти?
Це треба ще окремо трудове ТЦК створити і з автоматами ганяти мамок на таку працю.
Хвігура мічти• 06 апреля в 15:54
Ответ дляТишком_нишком
Форум зовсім спустіє
Может, его тоже в общественно-полезные работы внесут)