грешница кающаяся• 06 апреля в 17:40

Справжня мотивація?

ЩЕ У КОГОСЬ ЗАЛИШИЛИСЬ СУМНІВИ В ЇХ СПРАВЖНІХ МОТИВАХ І ЦІЛЯХ?
Ось чому так звана «демократія Європи» закриває очі на беззаконня і свавілля всередині України! Закривають очі на корупцію. Порушення прав і свобод людей! Узурпацію влади!
Бо поки влада готова приносити в жертву їх безпеки українців і майбутнє України, їм плювати на те, що у нас тут відбувається, скільки людей гине.. плювати, що до людей відносяться як до скота.. плювати скільки міст ще буде в руїнах!
Це геноцид України і українського народу, цілеспрямований!
Навіть не можу собі уявити, яку темну душу, яку аморальність і байдужість треба мати, щоб стільки років спостерігати за стражданнями мільйонів людей, загибеллю дітей, зруйнованими містами, тероризмом і геноцидом.
І мова зараз не тільки про російських окупантів, які все це роблять. З ними і так все зрозуміло давно, вони явне і кричуще зло, яке і так очевидно розсудливим людям.
Це відкрите зло і ворог, і первопричина війни.
Зараз мова саме про лицемірів нелюдей, які, прикриваючись життям українців, продовжують грати нашими життями заради влади, грошей... і геополітичних цілей.
Я говорю про всіх цих політиків, як в Україні, так і за кордоном, які мали і мають усі важелі впливу та можливості, щоб зупинити цю війну та припинити вбивства невинних людей.
Але яким плювати на людей, і скільки ще житів українців буде втрачено.
І що саме страшніше, на це плювати як нашій владі, так і західним «друзям», які використовують наших людей як ресурс і щит Європи, щоб путін «не напав і не пішов далі на них».
І вони про це відкрито говорять! Вже навіть не приховуючи цього. Що затяжна війна їм вигідна.. і вони все роблять, щоб це так і було.
Як може реагувати будь яка адекватна людина, коли ваш народ стікає кров’ю, а власні політики, а також політики інших країн, роблять подібні заяви на четвертому році повномасштабної війни?
Що мільйони людей просто використовують як «ресурс» і живий щит!
Кажуть: боріться і стікайте кров’ю ще 3-5 років... можливо, десять.. а може і більше!
Це ваш план «війни та перемоги»?
Це результат ваших коаліцій охочих і сотень планів миру і самітів?
Просто щоб українці гинути, тримались якомога довше, поки ще є люди, яких можна відправляти помирати?
Ось ваш план!?
Війна заради війни, поки ще є люди?
Просто триматися, і все?
Але без реальних дій і бачення, як перемогти? Без реальної допомоги і підтримки армії! Без боротьби із тотальною корупцією! Без боротьби із свавіллям! Без реального захисту людей і міст/ сіл?
І ні, мова не про те, що треба просто здатись і капітулювати перед рф!
Мова про те, що люди не бачать реальних дій і плану як бути далі.. А просто бачать нескінчені обіцянки і брехню, і як їх використовують.
Постійний потік пропаганди, маніпуляцій і тримання людей за дурнів і рабів, називаючи це «свободою».
А що далі? Що буде коли ці люди закінчаться?
От реально без емоцій? Що буде далі?
Зрозуміло, що вони самі не підуть воювати. А просто втечуть з награбованим.
Залишивши пусту землю і знищену націю.
Усі ці їх заяви та дії по суті повторюють фразу диктатора путіна: «Вони хочуть битися до останнього українця».
Так, путін – зло і найбільший брехун.
Але що робити людям, якщо ви всі (політики в світі ) дієте так, що такі заяви стають дедалі правдоподібнішими? Коли ви просто затягуєте час, просто дозволяєте українцям гинути щодня.
Ніби ми –люди третього сорту, яких можна спокійно принести в жертву!
Ось деякі інші заяви деяких політиків та представників:
Бруно Кал:
«Якщо війна в Україні закінчиться раніше (до 2029-2030 років), Росія зможе переорієнтувати свої зусилля на Європу... Було б безпечніше, якби війна тривала ще п´ять років».
Жозеп Боррель:
«Багато хто хоче, щоб війна в Україні закінчилася якомога швидше. Але яке це має значення — якщо ми перестанемо її підтримувати, Путін досягне своїх цілей, а що станеться з європейською безпекою?»
Мерц:
«Ми можемо закінчити війну завтра, якщо Україна капітулює та втратить свою незалежність. Тоді наступного дня буде інша країна. А через день — ми. Це не варіант».
Туск: Україна готова воювати ще 2-3 роки. Про це сказав мені Зеленський (останні заяви).
Іншими словами, вони готові та бажають продовжувати боротьбу ціною життів українців, але вони не роблять нічого РЕАЛЬНОГО для досягнення ПЕРЕМОГИ.
Вони продовжуватимуть купувати енергоносії у Росії та вести з нею бізнес... блокуючи або затримуючи великі поставки зброї... або постачаючи її в невеликих кількостях.
А українці для них усіх, не «люди», тож нехай вони й далі гинуть!
Ваші амбіції, влада та гроші, ось що для вас важливо!
І це стосується всіх політиків, зокрема й українських, які чомусь не поспішають йти в окопи. Проте всі ці політики заявляють, що готові воювати вічно і роками, але руками та життям інших.
Але не своїми, не життям своїх дітей!
Доки ви будете знущатися з українців?
Скільки ще дітей мають убити росіяни, перш ніж ви їх зупините, замість своїх фальшивих обіцянок?
Тисячі нескінченних, безглуздих самітів.
Вічні саміти, вічні формули ’миру...перемоги’. ’Коаліції охочих’.
Які ще саміти та зустрічі попереду, без сенсу і дій?
Вічні зустрічі з посмішками, фотосесіями та обговореннями чогось, без реальних рішень, поки люди продовжують вмирати. Вічні переживання. Вічні засудження. Вічні обіцянки.
Більше 4 років після повномасштабного вторгнення... і більше 12 років війни загалом.
Тисячі вбитих, зруйновані міста та села... терор, геноцид... тисячі військових злочинів, скоєних росіянами на території України, на яку вони НАПАЛИ.
Щоденні бомбардування міст. Геноцид і терор.
І що вони зробили, щоб це зупинити? НІЧОГО!
Навпаки, вони роблять все, щоб вона продовжувалась!
Їм вигідно, щоб наші міста перетворилися на руїни. Їм вигідно, щоб наші діти росли під виття сирен. Поки Україна тримає оборону, у них є час для переговорів, економічних розрахунків і політичних ігор.
І вина за кожну невинну смерть кожного українці, від мирного жителя до воїнів на передовій, не тільки на руках россіян, які прийшли на нашу землю нас вбивати.
Ця вина і на руках тих, хто нічого не робить, щоб це зупинити.
Або що страшніше, заробляє на війні, і робить її механізмом для подовження своєї влади, амбіцій і цілей. При цьому жертвуючи людьми як іграшками.
Вони можуть обманювати людей! Та не Бога. І рано чи пізно, вони всі будуть відповідати за свої злочини проти людства.
P.S І дуже сумно, що тільки «сліпий» не бачить цього, але більшість обирають позицію мовчання.. замість гіркої правди!
І це не про зраду!
Це про те, що тільки людині без совісті і честі, без людяності, може не боліти те, що зараз відбувається з нашою країною і народом.(с)
Sonne8752• 06 апреля в 17:42
все так
какой выход?

Борисфенка• 06 апреля в 17:43
Атомна бомба на мацкву. Ридати без толку.
автор грешница кающаяся • 06 апреля в 17:48
Ответ дляSonne8752
все так
какой выход?
делать вид,что все хоррошо и молчать,поддерживать власти и т.п.
Sonne8752• 06 апреля в 17:44
Ответ длягрешница кающаяся
текст скопировать вы смогли
а ответить по теме уже нет?
автор грешница кающаяся • 06 апреля в 17:45
Ответ дляSonne8752
текст скопировать вы смогли
а ответить по теме уже нет?
я вам ответила.
Sonne8752• 06 апреля в 17:45
Ответ длягрешница кающаяся
я вам ответила.
понятно
floricia5121• 06 апреля в 17:46
Авторе, ви хоч розумієте що мало хто прочитає ваше полотно

Наташа_32• 06 апреля в 17:48
Ответ дляSonne8752
все так
какой выход?
Бежать, желательно по дальше от людей, - в леса!
Наташа_32• 06 апреля в 17:50
Ответ дляfloricia5121
То справжня террада, террада на замову. Такй ’крик’ теж свого роду Пі-Ар!
Olenka_bum• 06 апреля в 17:58
Автор, ви можете на це вплинули? А ми?
То що робить?
Який толк з того, що ви це написали?
Які ваші поради? Ну крім плачу
Hello987• 06 апреля в 17:58
Ну не дружите с ними, отдайте им их баблишко и не дружите.
Они вообще что-то должны Украине? Ес не подписывал гарантии по будапештскому, так что ничего по факту не должны.
The best offer• 06 апреля в 17:58
❗️Україна повинна воювати далі, щоб виграти час Європі, про це говорять європейські чиновники, — WSJ

📍Європа побоюється, що якщо Росія вийде з війни менш стриманою, більш впевненою в собі та не пов´язаною військовими зобов´язаннями, загроза для решти Європи зросте.
📍Європа розглядає Україну як буфер, який необхідно зберегти.
📍Європа хоче отримати стратегічну вигоду від використання України в якості щита, продовжуючи при цьому стверджувати, що вона займається в основному благородною демократичною місією.

Україна Online
alex-3f3c• 06 апреля в 18:00
А чего у Европы должно свербеть от нашей потужности, они нам царя не вибирали и в Омане не решали как РФ, через какие разминированые поля и мосты будет заходить в Украину, что выбрали то и имеем, ни Европа не Трамп тут нам не помощники
filafina• 06 апреля в 18:02
темка скотораши, через пару страниц начнутся сопли про майдан, свержение власти, про тцк и мовосрач??
Борисфенка• 06 апреля в 18:08
Ответ дляThe best offer

Україна Online
Відверті які, сцуки