Кусюче сонечко• Изменено 06 апреля в 17:55

Спіймати Кайдаша

Уже вкотре передивляюсь цей серіал. І аж серце щимить. Наче у дитинство вернулась ( хоча мені вже багато років). Моя бабуся теж так відривала перекидний календар. І радіо таке у нас було. А зараз руйнують усі ці села, принаймні у моїй області. Чи зможемо ми відновити нашу країну колись.
И.О. людини• 06 апреля в 17:57
Нет конечно, тогда было 52 млн а сейчас 20 и это не конец.

Дівчина Гілмор• 06 апреля в 17:57
Ви поїдете жити в село?
А_я_ЛОЖУ!• 06 апреля в 17:59
Ні, не зможемо.
Бочка порохУ• 06 апреля в 18:00
Украину, которой уже почти нет? Глаза откройте.
Домовенок Кузя• 06 апреля в 18:00
це просто ностальгія за дитинством...Це не значить що тоді було добре жити. Просто теплі спогади, якими були ми, якими були люди, яких вже нема поруч... За часом, який не повернути і не прожити знову.
В мене такі ж емоції, коли дивлюсь кайдашів.
Тётушка Лошадь• 06 апреля в 18:02
Почали з серіалу, закінчили війною.
Каша у вашій голові
Вакцениро Вона• 06 апреля в 18:04
И причем тут сериал вообще

автор Кусюче сонечко • 06 апреля в 18:06
Ответ дляДомовенок Кузя
І до нашого часу були такі хати. У свекрухи від її батьків лишилась. Вже немає того села. А ще 2021 року влітку мій син там по городу бігав, у ставку рибу ловив. І магазин був схожий.
Життє Бентежне• 06 апреля в 18:10
Ответ дляТётушка Лошадь
Почали з серіалу, закінчили війною.
Каша у вашій голові
Сейчас у многих так к сожалению 😔 у меня как и у автора, смотрю сериал, а мысли о нашей стране и о том, как её варварски уничтожают кацапы 😢
Бочка порохУ• 06 апреля в 18:12
Ответ дляЖиттє Бентежне
руками нашей власти - так корректней
Алгонавт• 06 апреля в 18:14
Война еще минимум 10 ле т. Вам сейчас сколько
автор Кусюче сонечко • 06 апреля в 18:15
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так і є. Ми така багата країна. І такі нещасливі. Як таке може бути.
Колись у моїх батьків був город. Скільки урожаю було з нього...
І теж, дивлюсь серію, де Лаврін з Мелашкою і свекрухою копають картошку. І одразу думаю про своїх батьків. Так же за розмовами копали картоху. І слова - піди у холодочку посидь - один в один мій батько мені казав.
Життє Бентежне• 06 апреля в 18:16
Ответ дляБочка порохУ
руками нашей власти - так корректней
Кроме власти есть и среди людей желающие погрузить Украину в хаос😢
Директриссимо• 06 апреля в 18:21
Тої України вже нема.
Моя мама продала бабину хату, де я провела дитинство. Нові хазяї вирубали всі квітники, бо їм треба було десь курей багато тримати
КарамбОлька• 06 апреля в 18:32
Тут багато негативу на цей серіал. А я його вважаю культовим. Він дуже передає саме моє дитинство початок нульових. В селах так і жили тоді. Ті дрібниці з серіалу точно з тих часів. Годинник на стіні, хрустальна лад´я під олів´є, умивальник в кухні, коври на стінах.
Їхні фразочки, одяг, сільський клуб, магазин і шампанське по 20 грн.
Дуже мені тепло на душі, як бачу його. Але він в мене на новорічні свята кожного року.
Доречі, раджу дивитись режисерську розширену версію. Там багато деталей, які розкривають сюжет з іншої сторони. Чому саме Мелашка так захопилась тим донецьким Сашою, пияцтво Кайдаша і тд.
Ну і вкінцівочці саме Танька, на яку ніхто не ставив, виявилася самою щасливою.
Так і в житті точно
Зараз на дієті• 06 апреля в 18:56
Ответ дляКусюче сонечко
Городов уже многих нет и не будет никогда.