Яичница с беконом• 06 апреля в 23:23

Це жадібність чи що це?

Дівчата, мене сьогодні винесло просто. На душі таак паскудно, аж прийшла сюди написати. Покидає нас колега -дуже класний, якого всі любили й цінували, який всім допомагав. У нас на днях буде нарада нашого маленького відділу у п´ять чоловік, і начальник відділу попросив організувати закуски. Сказав що оплатить сам. Я собі подумала що він у відділі новенький і ми могли б усі скинутись бо працювали з колегою що йде, кілька років. Спитала ось двох колег, то одна не проти а інша просто тактовно відморозилася. Дівчата, це я запропонувала перший раз за три роки, і це купити чай, якесь печиво, фрукти, може тістечка, на кілька чоловік. Кава є в офісі, стоїть кавомашина. Я чесно просто в шоці. Такий неприємний осадок, чесно, я не очікувала.
Дюймовочка• 06 апреля в 23:51
Ответ дляЯичница с беконом
ви уважно читаєте? Це перший раз за три роки. Доларів по 10. Яких представницьких витрат, за власні кошти.Ще і каже - надіюсь не розорюся
5 чоловік по 10 доларів - 50 доларів. Це ваш новий начальник там має розоритись через 50 доларів?
Може ми тут скинемся вам на їжу в тій Канаді? Таке відчуття, шо ви сильно не доїдаєте

Дюймовочка• 06 апреля в 23:52
Ответ дляЯичница с беконом
я працюю і понадурочно і на вихідних
Не схоже
Дюймовочка• 06 апреля в 23:55
Коротше, я зрозуміла. Автор хотіла підлизати новому начальнику, так сказати проявити свої ’лідерські і організаторські якості’. А ніхто не повівся. Автор сердиться. Інакше я не розумію цих заламувань рук за кусок торта
автор Яичница с беконом • 06 апреля в 23:56
Ответ дляДюймовочка
Та блін, я не знаю як пояснити. Аби ж начальник, а то просто лідер групи. Бляза тому й ткма що я не очіеувала такої дріб´язковості -чого один колега має платити 50, просто тому що йому незручно за ситуацію, людина проробила на совість кілька років, а ми як та кугутня - ну все давай пока
Ответ дляДюймовочка
та не начальник він...Ну неправильно написала. Відповідальний за нашу групу працівників.
Просериарила молодость• 06 апреля в 23:56
Ответ дляЯичница с беконом
Не хотіла писати але цеине україна де проставляється ’винуватець події’, це Канада, тут якщо в когось др то влаштовують йому сюрприз. Якщо ще якась подія, то також людину ’частують’. Але...не в нашому відділі як я щойно зрозуміла
А шо канадці на місцевих форум вам щодо цього написали?
Бо я з тих щедрих, не таких, як ви звичайно, можу без стороньої організації купити на п´ятьох чай, закуски, тістечка, фрукти, і навіть шашлики чи якісь хачапурі з м´ясом чи оті рисові рулети на дошці і навіть дві пляшки хванчкари.
А ви? Ви тут, в Україні були в профсоюзі чи головою БК?
Дюймовочка• 06 апреля в 23:57
Ответ дляЯичница с беконом
Хоче - платить. Інші не хочуть - не платять. Все логічно. Не логічні тільки ваші емоції з цього приводу.
Мядуза аля моргонер• 06 апреля в 23:57
Ответ дляЯичница с беконом
я працюю і понадурочно і на вихідних
Вы заработались, постарайтесь отдохнуть, чтоб такие мысли в голову не лезли
автор Яичница с беконом • 06 апреля в 23:58
Ответ дляДюймовочка
ну звісно що ніхто нікому нічого не винен але фу такими бути

Ответ дляМядуза аля моргонер
окей
Просериарила молодость• 06 апреля в 23:58
Ответ дляДюймовочка
Автор, дайте вгадаю, у Україні ви були головою батьківського комітету у класах всіх своїх дітей
я теж на цьому зауважила
Клептоманка• 06 апреля в 23:58
Удалено администрацией...
Дюймовочка• 06 апреля в 23:59
Ответ дляЯичница с беконом
Ну розділіть суму на двох бажаючих (ви і новий начальник) - по 25 баксів всього буде. І ваше бажання ’зарісуватись’ не постраждає, і не розориться ніхто
Просериарила молодость• 07 апреля в 00:00
Ответ дляЯичница с беконом
я працюю і понадурочно і на вихідних
Супер. Тоді на 50 канадських купіть чаю і пічєньку і смакуйте. Колеги вас будуть любити ще більше
автор Яичница с беконом • 07 апреля в 00:01
Ответ дляДюймовочка
Чесно кажучи я думаю сказати що по 10 з людини а решту заплачу сама, не хочу навіть казати йому що хтось відмовився, бо це просто... Тут написала просто більше з емоцій, що хтось реальнотакі суми може пожаліти
Просериарила молодость• 07 апреля в 00:02
Ответ дляЯичница с беконом
Як варіант для двох лідерів
По 25 сплатіть удвох
Просериарила молодость• 07 апреля в 00:03
Ответ дляЯичница с беконом
Нах такі комбінації, комбінатор?
автор Яичница с беконом • 07 апреля в 00:03
Ответ дляПросериарила молодость
Як варіант для двох лідерів
По 25 сплатіть удвох
а що смішного? Втрьох, з них по 10 з мене 30. Ще одна колега погодилася. Ще одна відсутня, я вже не хочу її і питати
автор Яичница с беконом • 07 апреля в 00:04
Ответ дляПросериарила молодость
Нах такі комбінації, комбінатор?
бо не люблю жалюгідних людей

Ну шо не так?• 07 апреля в 00:04
Ответ дляЯичница с беконом
Ого яка проблема!
А вас на канадських форумах забанили, що ви зі своїм ниттям сюди всі лізете?
Просериарила молодость• 07 апреля в 00:05
Ответ дляЯичница с беконом
А нафіга.
Може не хоче вона чай і тортик в обід. Може вона чекає п´ятниці, щоб накидатися у барі на 150 баксів, а у суботу випити банку пива
автор Яичница с беконом • 07 апреля в 00:05
Ответ дляНу шо не так?
Ого яка проблема!
а вас хтось заставляє читати?
автор Яичница с беконом • 07 апреля в 00:06
Ответ дляПросериарила молодость
А нафіга.
це мітинг о 10 ранку. Ну не хоче то й ладно. Сказала скинеться на откритку)
Просериарила молодость• 07 апреля в 00:07
Ответ дляЯичница с беконом
бо не люблю жалюгідних людей
Як казав мій один керівник: ініціатива завжди трахає ініціатора.
Ну шо не так?• 07 апреля в 00:07
Ответ дляЯичница с беконом
а вас хтось заставляє читати?
Удалено администрацией...
Просериарила молодость• 07 апреля в 00:08
Ответ дляНу шо не так?
Удалено администрацией...
А гробки в Канаді коли
автор Яичница с беконом • 07 апреля в 00:08
Ответ дляНу шо не так?
Удалено администрацией...
а ви обізлене нещасне существо. Не заздрю вам
Планшетница• 07 апреля в 00:09
Ответ дляДюймовочка
Я також вгадаю, Ви з тих мам, яка ніколи не здає гроші, а витрати на Вашу дитину покривають інші батьки
Дюймовочка• 07 апреля в 00:10
Ответ дляЯичница с беконом
Автор, почему Вы вообще решили, что можете решать за других куда тратить их деньги? Новый начальник сам захотел - ок. Вы сами захотели - ок. Другие при чем?
Для меня ’фу’ в данном случае Вы. И дело не в сумме денег. Вы даже чужими ношеными трусами распоряжаться не в праве, не то что деньгами
Ну шо не так?• 07 апреля в 00:11
Ответ дляЯичница с беконом
По твоїй темі видно видно, яке ти щасливе) Ти англійську так же знаєш, як українську?
Чи для миття унітазів то не важливо?