тяжкаялюдина• 07 апреля в 06:57
До мене приставав чоловік знайомої, поняття не маю що тепер робити
Я коли чула такі історії постійно думала- хоч би в ній не опинитися і от.
Вчора були в мене гості, мої друзі, мій мужчина і дві пари його друзів з якими ми спілкуємось. Ввечері всі розʼїхалися, мій мені допоміг прибрати, я поклала дітейспати, він поїхав додому і за пару секунд дзвінок в двері. Я дуже здивувалась, дивлюсь чоловік знайомої друг мого мужчини. Каже забув кепку, подивись, я відкрила двері, почала її шукати, він почав мене хапати за руки, зажимати, лізти цілувати.
Чесно, я в ауі , ледве випхала його за двері.
Я не знаю чи промовчати, чи сказати всім про це, чи комусь одному сказати. Вони недавно одружилися з тією дівчиною, там така любов на людях, така порядна сімʼя. Він і не пив зовсім щоб сказати що був пʼяний.
Файна цьоця• 07 апреля в 07:45
Ответ длятяжкаялюдина
А ви думаєте що ви ще трохи тут своє нутро повиливаєте і від цього я перестану думати що я богиня?)))
А понятно. Хорош у вас мужчина, что друзья ходят к его женщинам)
Да и вы цикава)
тяжкаялюдина
• 07 апреля в 07:46
Ответ дляФайна цьоця
Да и вы цикава)
Ви головне дивіться до яких женщін ходить ваш мужчіна хороший
Файна цьоця• 07 апреля в 07:49
Ответ длятяжкаялюдина
Тоже до вас?
тяжкаялюдина
• 07 апреля в 07:49
Ответ дляФайна цьоця
Тоже до вас?
Навряд чи йому така богиня по зубам)))
Идууу--уууу блин• 07 апреля в 07:55
Ответ длятяжкаялюдина
Напевне тому що « спідниця коротка» в таких як ви як правило такі причини)?
Нет, Вы просто очень очень красивая и сексуальная, вот и не сдержался
Несмотря на жену 🥹🥹🥹
Идууу--уууу блин• 07 апреля в 07:58
Ответ дляФайна цьоця
Да и вы цикава)
В мире маргиналов
Настасья Пицун• 07 апреля в 07:58
Я на все життя запамʼятала ситуацію, коли ми були в гостях і до моєї мами почав молодший хлопець приставать на очах у всіх. Тато бійку не влаштував, але це був треш.
тяжкаялюдина
• 07 апреля в 07:59
Ответ дляНастасья Пицун
І чим все закінчилось? Він був пʼяний?
МЕСТО_Встречи• 07 апреля в 08:01
Ответ дляПоліпривіт всім
Так кепку нашли?
Пошли искать в спальню
Настасья Пицун• 07 апреля в 08:01
Ответ длятяжкаялюдина
І чим все закінчилось? Він був пʼяний?
Ну так нормально випивший. Ледве заспокоїли його. Ми додому пішли. Так він памʼятаю, ще й маму не хотів відпускати. Жесть просто. Чи то алкоголь був причиною чи він такий по життю хз.
Це ми в гостях у кумів були, а він хто їм не памʼятаю. Але більше вони його не запрошували
тяжкаялюдина
• 07 апреля в 08:03
Ответ дляНастасья Пицун
Боже, який жах.
Алкоголь напевно, але той вчорашній був абсолютно тверезий
мадам Везувий• 07 апреля в 08:18
Ответ длятяжкаялюдина
Боже, який жах.
Скажите своему мужчине и пусть думает,что за друг у него.
Агент Пинкертона• 07 апреля в 08:20
Админы, примите меры к теме, тут откровенно толерируют насилие и обвиняют женщину
Вакцениро Вона• 07 апреля в 08:20
Ответ дляПоліпривіт всім
Так кепку нашли?
Удалено администрацией...
тяжкаялюдина
• 07 апреля в 08:23
Ответ дляВакцениро Вона
Удалено администрацией...
Наче вас в мене вдома не було з вашими мінєтами
Леди Г• 07 апреля в 08:24
Ответ дляАгент Пинкертона
Не виноватая я (пардоньте, она! Он сам пришел (с)
Настасья Пицун• 07 апреля в 08:24
Ответ длятяжкаялюдина
Боже, який жах.
Може він просто дебіл
Настасья Пицун• 07 апреля в 08:27
Ответ дляЛеди Г
А що смішного? Я памʼятаю той момент, коли пʼяний дебіл до мами приставав. Нам дітям не смішно було.
І в ситуації з автором геть не смішно, якщо це правда.
Чи ви любите, коли вас сторонні мужики грубо домагаються?
МинерАлочка• 07 апреля в 08:28
Багато років тому до мене почав приставати чоловік моєї подруги. Ми всі добряче випили і що на нього найшло - не знаю. Подружці я нічого не сказала ані тоді, ані зараз. З її чоловіком після цю тему не підіймали.
Так та ситуація і залишилася примарою минулого. І я вважаю, що це добре і хай так і залишається.
Леди Г• 07 апреля в 08:29
Ответ дляНастасья Пицун
Когда дебилы пристают - это вообще не смешно.
А вот автор немного улыбает)
тяжкаялюдина
• 07 апреля в 08:30
Ответ дляМинерАлочка
Ну от на Пасху хтось когось запросить в гості + діти спілкуються, в мене немає бажання кудись йти і його бачити
Леди Г• 07 апреля в 08:36
Ответ дляНастасья Пицун
Тут такое дело ещё ...
Я подлецов не оправдываю. Ситуация в любом случае дерьмо, но
Автор этого мужика знает. Встречались не раз. Ранее он себе такого не позволял. Выпивши не был...
Далее должны быть версии, почему он вдруг себе это позволил вчера.
Леди Г• 07 апреля в 08:41
Ответ дляНастасья Пицун
Може він просто дебіл
Значит и друзья у него дебилы, в том числе и сердечный друг автора
Настасья Пицун• 07 апреля в 08:42
Ответ дляЛеди Г
Тут такое дело ещё ...
Блін ну ми теж з кумом можемо обійматися, він мені компліменти робить, шуткуємо, фліртуємо, але ніхто нікого не лапає.
Така поведінка в будь-якому випадку для мене не припустима. І я не думаю, що автор перейшла якусь дозволену межу
Дякую_аж_підскакую• 07 апреля в 08:44
Мені здається, вам треба про це розповісти своєму партнерові.
По-перше, це багато покаже, хто він сам, а, по-друге, виведе вас із підвішеного стану
Леди Г• 07 апреля в 08:49
Ответ дляНастасья Пицун
Если бы это была компашка маргиналов, то ситуация была бы более однозначная.
А так, автор иначе позиционирует себя и своих друзей. Почему-то ранее нормальному, по словам автора’ мужику стрельнуло в голову так поступить и это не было вызвано алкоголем
Нам то по сути разницы нет. Это автору пересмотреть круг общения стоит и свои способы коммуникации. В таких ситуациях лучше перебдеть, чем недобдеть и проанализировать все
ТочноБудет• 07 апреля в 09:38
Ответ длядолой_лама
А чому ви боїтеся називати все своїми іменами? Чоловік, який приходить до жінки, трахає її і йде додому - це хахоль, а мужчина - це русизм. Не соромтеся правди
Какими именами? Вы бы вначале писать научились без ошибок
Морожена_курка• 07 апреля в 09:43
Автор, я бы рассказала своему мужчине о ситуации. Кто знает как пойдет дальше, а чувствовать себя неловко в компании того человека не захочется. Может была проверка.
А тут на форуме всем не угодишь, мужчина пристает - плохо, не пристает - плохо. Вспомнились фильмы детства типа Дартаньян и три мушкетера, Сердца трех , где страсти кипели и это было нормально.