Блиск думки• 07 апреля в 11:18

Чайний гриб (комбуча)

Дівчата, хто тримає чайний гриб
Підкажіть будь ласка, який ви чай берете для заварки?
Іі хто робить другу ферментацію, підкажіть як ви її робите? У мене не виходить чомусь газоване((
Буду вдячна продам 🩷
ИМХОля• 07 апреля в 11:20
чорний чай і багато цукру, газований буде як постоїть

ok1904• 07 апреля в 11:24
Газоване( так щоб піна, як шампанське) і в мене зараз не виходить, переїхала, видно інша вода.
Чай завжди однаковий.

Щоб загазувалося в пляшку ПЕТ чи в скляну пляшку з бугельною книжкою хай ще пару днів закрите стоїть
Я не Тролль• 07 апреля в 11:23
Прям згадала з дитинства цей гриб. Ммм який смачний напій був)
Я добре пам’ятаю що він був газований але йому треба було постояти
А де ви його брали чи десь замовляли в інтернеті?
ok1904• 07 апреля в 11:25
Друга фермнтація, це злити в пляшку, додати фруктів/ ягід, закрити крижкою і хай ще настоїться
Ловлю капці• 07 апреля в 11:29
Ответ дляЯ не Тролль
У меня разросся уже, не знаю куда девать,я бы поделилась с кем нибудь, но я в Харькове
ok1904• 07 апреля в 19:22
Ответ дляЛовлю капці
У Вас гарно карбонізується? До піни?