Балаболка• 07 апреля в 13:59

Мой обед

А что у вас?
автор Балаболка • 07 апреля в 14:12
Ответ дляКрошка Енот
ну, мені на заводі не працювати, щоб за раз їсти перше, друге і ’компот’

Чому це вважається великою порцією?
За дієтологічними нормами, обід має складати приблизно 30–35% від добової норми калорій.

Надлишок вуглеводів: Поєднання густого супу з хлібом ТА повноцінної порції пасти одночасно створює високе вуглеводне навантаження. Зазвичай вибирають або суп, або пасту.

Об´єм шлунку: Загальний об´єм їжі (суп + паста + салат + кава) перевищує 700–800 г. Це може спричинити відчуття важкості або сонливості після їди («харчова кома»), оскільки організм витрачатиме багато енергії на перетравлення.

Порада: Якщо ви хочете залишитися енергійною після такого обіду, краще розділити цей набір. Наприклад, з’їсти суп із салатом зараз, а пасту залишити на вечерю або пізній обід.
А чего, собственно, вы так озабочены моей порцией, что аж не поленились к ИИ обратиться?😂вы голодная?
PS. Я переводчик, так что физически не тружусь 🤷‍♀️но покушать люблю 🫶

Щебетушка• 07 апреля в 14:12
Ответ дляМамОмужа
Зеленый борщ
Аааа, хочу зеленого борща 💚 сварю на выходных
Крошка Енот• 07 апреля в 14:14
Ответ дляБалаболка
Відверто здивувала порція, хотіла для себе зрозуміти нормально так багато їсти за раз чи ні. Може я не доїдаю все життя
Поторописька• 07 апреля в 14:17
Ответ дляБалаболка
А мне маловато 😢вкусно очень
Приятного аппетита. Выглядит очень красиво
буреЛОМКА• 07 апреля в 14:17
А это не та ли женщина, что котов все отдает? И репетитором подрабатывает. С села на Волыни.
автор Балаболка • 07 апреля в 14:17
Ответ дляПоторописька
Благодарю ☺️
автор Балаболка • 07 апреля в 14:18
Ответ длябуреЛОМКА
Я своих никому не отдам! Обожаю моих бусинок 🥰

Вподобайден• 07 апреля в 14:21
Ответ дляРедисочка
Шо это)?
Я тут Живу• 07 апреля в 14:23
Ответ дляКрошка Енот
Насправді нам усім потрібна різна кількість калорій. Це залежить від кількості руху, і це не лише тренування. Навіть постійне дригання ніжкою - це витрата енергії. Це я не розуміла як моя дитина-скелетик може жерти 6 дорослих порцій на день, поки не придивилась, що він і хвилини не проводить без руху
Мудрецыха мира• 07 апреля в 14:24
Ответ дляЯ тут Живу
О, и я подрыгаю, чего сидеть без дела.
Лінива, не каюсь• 07 апреля в 14:25
Ответ дляВподобайден
Шо это)?
Схоже на жувальну гумку)
Вподобайден• 07 апреля в 14:26
Ответ дляЛінива, не каюсь
Схоже на жувальну гумку)
Да, наверное) Мне по первости приглючился кто-то свернутый в калачик сиротливо лежит на ладошке
Лінива, не каюсь• 07 апреля в 14:27
Ответ дляВподобайден
Я сама після 10 хвилин роздумів,тільки зрозуміла))
Уходя дверю не хлопать• 07 апреля в 14:29
Ответ дляБалаболка
А мне маловато 😢вкусно очень
Кофе прямо к борщу?
автор Балаболка • 07 апреля в 14:31
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Кофе прямо к борщу?
Борщ😳
ОливьЕЖечка• 07 апреля в 14:35
Лазаньей в самолёте накормили. Не фоткала
Зайченя• 07 апреля в 14:36
Без гарніру. І салат було лінь робити :)
ОливьЕЖечка• 07 апреля в 14:43
Ответ дляЗайченя
Сок томатный
Відморожена• 07 апреля в 14:50
суп-пюре из моркови и кокосовых сливок)

Чаклунка-ведунка• 07 апреля в 14:57
Ответ дляЯ тут Живу
Ну мы не из такой семьи...мы из ленивой 😂
риганіна якась
Инста_Богиня• 07 апреля в 15:01
Ответ дляБалаболка
Эх, я бы все что у вас тоже за раз съела) Борщика сейчас съела, кофе с пирожным выпила и чувствую, что голодная
Инста_Богиня• 07 апреля в 15:03
Ответ дляКрошка Енот
Прям такая наивность наивность))) Малоежка первый раз увидела, как люди едят многие)
Кинг-Конгша• 07 апреля в 15:08
Я тут с краю постою• 07 апреля в 16:30
Ответ дляЧаклунка-ведунка
риганіна якась
Вы что кускуса с овощами никогда не видели?
Дикое племя
Зайченя• 07 апреля в 18:00
Ответ дляОливьЕЖечка
Сок томатный
Так :))
Я не чарівниця вам• 08 апреля в 21:09
Мне и и тоже любят такое рисовать.