Впораюсь зі всим• 07 апреля в 18:04
Трамп написал
’Сегодня ночью погибнет целая цивилизация, и её уже никогда не возродят. Мы узнаем это сегодня ночью, в один из важнейших моментов долгой и сложной истории мира. 47 лет вымогательства, коррупции и смерти наконец-то закончатся. Да благословит Бог великий народ Ирана!’ - написал Трамп.
Впораюсь зі всим
• 07 апреля в 18:11
Нам по...Хай хоть х подавляться.Скиньте,хто шарить,розу вітрів на вечір і ніч
Борисфенка• 07 апреля в 18:11
Читала щойно заклики американських чиновників не виконувати накази Трампа. Всі в акує.
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 апреля в 18:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Та у вас і з російською проблеми, як ми бачимо по написаному вами
Это же шутка)))
Швабристка• 07 апреля в 18:11
Ответ дляНафаня Маня
Купі цивілізацій було б краще, якби сьогодні загинув Трамп
А ще Зе та хуйло
Дон Пэдро• 07 апреля в 18:11
Ответ дляПлакалаВАвто
Автор, що конкретно нам радите зробити? Як бути обережним?
Як, як? Не їдьте в Іран, як мінімум!
Альфред Шнитке• 07 апреля в 18:11
Ответ дляВпораюсь зі всим
Також ці абізяни можуть влупити атвеєтку ,наприклад ,на Дубай,Ізраїль,теж потрібно подивитись розу вітрів
Так а нам українцям в Україні яким чином бути обережними, що робити?
Сумка з негодою• 07 апреля в 18:11
А еще из смешного, помните, как тут писали: когда Байдена выбрали, сразу сказали, будет война. Слава Богу Трамп победил, теперь все, никаких войн
Сбылось, да?
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 апреля в 18:12
Ответ дляСумка з негодою
Сбылось, да?
НаБалКоніХодять• 07 апреля в 18:12
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ну от ви узнаєте, що до нас? Що будете робити?
Просто цікаво.
Ну, хоч уві сні раз і все. Вночв не так страшно
Просто цікаво.
Ответ дляКу-кусик
И как обычно спать никто не будет, будут ждать новостей
Да всем пофиг)))
Поросенка• 07 апреля в 18:12
Знову Триндичиха паніку розганяє, стабільно по темі в годину строчить
Впораюсь зі всим
• 07 апреля в 18:13
Президент США Дональд Трамп в своей соцсети Truth Social «Погибнет целая цивилизация». Трамп пообещал уничтожить Иран этой ночью
2 часа назад
Швабристка• 07 апреля в 18:13
Ответ дляПоросенка
Це манька вже. У однієї зміна закінчилися, так інша заступила.
Впораюсь зі всим
• 07 апреля в 18:13
Ответ дляПоросенка
Нам по феншую.Але вітер куди.Дивимось Іран і Ізраїль
Фенте Фря• 07 апреля в 18:14
Ответ дляВпораюсь зі всим
Якщо він каже про загибель цілої цивілізації,то сто відсотків це ядерку на іпанців шмальнуть.Х з ними,але подивіться розу вітрів сьогодні на вечір і нав ніч з Ірану куди вітер???Це дуже важливо для нас усіх
Для кого нас? Пусть дует на жидов - их не жалко
НаБалКоніХодять• 07 апреля в 18:14
Ответ дляВпораюсь зі всим
2 часа назад
Ми цілих 2 години не відали нічого?
Love_Love_Love_• 07 апреля в 18:14
Ответ дляСумка з негодою
Сбылось, да?
Мені тут писали прокльони за те що я мала необережність сказати що штат в якому я живу не підтримує Трампа
Казали негайно збиратися і їхати додому
Поросенка• 07 апреля в 18:15
Ответ дляШвабристка
А, можливо, бо я якраз вагалася, хто з них
Впораюсь зі всим
• 07 апреля в 18:14
Ответ дляШвабристка
Для особо волшебних-ціла цивілізація не гине від простої ракетки.Країна гине від ядерки
Альфред Шнитке• 07 апреля в 18:15
Ответ дляНаБалКоніХодять
Іпанці це іранці чи іспанці? Можна уточнить, будь ласка?
Та зараз реально важко визначитися. От на приклад скажу я у€бан. І не одразу зрозуміло то вова чи рудий. А якщо вова то який? Бо розвелося їх по світу ціле племʼя
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 апреля в 18:16
Ответ дляВпораюсь зі всим
Да что Вы 😦
Ответ дляВпораюсь зі всим
Хто шарить-скиньтье розу вітрів люди добрі
То Вы и ищите
Впораюсь зі всим
• 07 апреля в 18:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Казали негайно збиратися і їхати додому
подивіться розу вітрів пожалуйста ви розумна.бо ці тролі забембали сєпари з матрьохами і сивою матньою
Love_Love_Love_• 07 апреля в 18:17
Ответ дляВпораюсь зі всим
Та нашо воно вам треба, ну серйозно? Нічого не буде
Впораюсь зі всим
• 07 апреля в 18:17
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
То Вы и ищите
Удалено администрацией...
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 апреля в 18:17
Ответ дляВпораюсь зі всим
Какой подкат шикарный 🤩😁
Впораюсь зі всим
• 07 апреля в 18:18
Ответ дляАльфред Шнитке
а шо не ясно який вовік дебіл?вовік бобік із кремля.живодер ву а ля