Солоденька цукОрка• 08 апреля в 13:20

Яйцеклітини при нирковій недостатності

Всім привіт, підкажіть чи реально отримати якісні яйцеклітини в пацієнтки з нирковою недостатністю (не діаліз)?
Залетна Я тут• 08 апреля в 13:30
Лучше задать вопрос репродуктологам

КоролеВешна• 08 апреля в 13:38
50/50
Буває і абсолютно здорова жінка вимушена використовувати донорські ооцити
автор Солоденька цукОрка • 08 апреля в 13:42
Амг 2,25 вік 36, вага 49, 160 см.
Вдалося відібрати дві яйцеклітини, але поки що за словами лікарів ,,не найкращої якості,,. Можливо я взагалі дарма це все роблю зі своїм діагнозом...
Як_наготую...• 08 апреля в 16:23
Автор, что значит не лучшего качества? уже делали генетику?
я на год старше вас. АМГ-0.9. Тоже взяли 2 яйцеклетки, один эмбрион дожил до 5 дня, но не прошел генетику. Надеюсь в следующей стимуляции получится. Желаю и вам удачи
автор Солоденька цукОрка • 08 апреля в 22:04
Ответ дляЯк_наготую...
З 5ти пункцій в природньому циклі відібрали 2 яйцеклітини, першу зразу запліднили, але на наступну добу все зупинилося (я так розумію належним чином не сформувався ембріон), другу заморозили (це та, яка не найкращої якості). І кожен місяць в мене пункція
Залізний кіготь• 08 апреля в 22:07
Ответ дляСолоденька цукОрка
Амг 2,25 вік 36, вага 49, 160 см.
Они и не могут быть хорошими в вашем организме.
Это физиология - все же связано и друг на друга влияет...
автор Солоденька цукОрка • 08 апреля в 22:12
Ответ дляЗалізний кіготь
Тобто немає сенсу робити пункції, всеодно всі яйцеклітини будуть неякісні?

Залізний кіготь• 08 апреля в 22:23
Ответ дляСолоденька цукОрка
Как давно у вас ХПН, какая СКФ и стадия?
Как вы поддерживаете почечный метаболизм?

Сейчас у вас берут яйцеклетки 3-6 мес. давности. Если у вас нет поддержки, плохие показатели, то яйцеклетки просто не смогут быть нормальными.
Им нужны ресурсы и здоровая среда.
Когда всего этого нет, то яйцеклетки будут иметь поврежденную ДНК, слабые митохондрии и неспособность к делению после оплодотворения.
автор Солоденька цукОрка • 08 апреля в 22:33
Ответ дляЗалізний кіготь

Им нужны ресурсы и здоровая среда.
З народження хнн, скф 30.
Обмеження білку в раціоні -25 г на добу
Ентеросгель, рамізес, симлопін, урохолум +вітамін Д+ft 500 plus.
Силові тренування більше 10-ти років.
Біоімпедансометрія: м´язева маса 81,7%, жирова 13,9% (не на протеїнах).
Залізний кіготь• 08 апреля в 22:37
И никто не задумывается почему так произошло, списали на просто не повезло?
Ваш организм не производит качественных яйцеклеток и дело не в цифре АМГ.
А не производит он их потому что это не просто клетка, а генно-энергетический концентрат, которому для качества нужны исходные условия и самое важное - энергия.
Яйцеклетка должна обеспечить первыми порциями энергии все деления эмбриона до момента его имплантации...
И вот эти условия ваш организм не обеспечивает.
Удача к этому процессу вообще никаким боком.
автор Солоденька цукОрка • 08 апреля в 22:43
Ответ дляЗалізний кіготь
Пройшло 3и місяці після процедур і тоді мені призначили вітамін Д.
Я на удачу і не сподіваюся, бо є лише факти і що з цим далі робити.
Я не лікар, але коли приходять пацієнти такі як я, які все свідоме життя на дієті, то в мене б виникло запитання, а чи немає дефіцитів в організмі. Або взагалі відкрито повідомити що шанси =0.
Залізний кіготь• 08 апреля в 22:49
Ответ дляСолоденька цукОрка
Сообщать о нулевых шансах неприятно и опасно, ведь это прервет денежные потоки.
Залізний кіготь• 08 апреля в 22:48
Ответ дляСолоденька цукОрка
З народження хнн, скф 30.
Обмеження білку в раціоні -25 г на добу
Силові тренування більше 10-ти років.
Давайте рассуждать трезво.
Вынашивать планировали сами или с сурмамой?
Как можно обеспечить в период беременности ребенка белком при ограничении потребления в 25 г. в сутки?

Это не говоря уже о том что в вашем списке я не увидела: магния, цинка, меди, витаминов (кроме Д)
И вопрос про силовые - какая цель, при вашем состоянии почек?
Вы же себя преждевременно изнашиваете мягко говоря.
автор Солоденька цукОрка • 08 апреля в 22:52
Ответ дляЗалізний кіготь
Давайте рассуждать трезво.

Звісно сурогатна мама, я знаю про наслідки, якщо самій виносити і народжувати.
Та ніхто мене і не скеровував на аналізи магнію, цинку і т.д... Приватна мед. клініка скерувала мене на певний перелік аналізів, але не на ті що Ви перерахували
Залізний кіготь• 08 апреля в 23:00
Ответ дляСолоденька цукОрка
Анализы магния не сдают, это не информативно.
Вам нужна необычная диагностика и подготовка организма.
Восполнение минеральных дефицитов может занять очень длительное время, но и тогда ХПН никуда не денется и будет оказывать влияние на качество яйцеклетки.
автор Солоденька цукОрка • 08 апреля в 23:01
Ответ дляЗалізний кіготь
Дякую.
Залізний кіготь• 08 апреля в 23:03
Ответ дляСолоденька цукОрка
Дякую.
Я все понимаю, но обнадежить мне вас не чем, к сожалению
автор Солоденька цукОрка • 09 апреля в 08:44
Ответ дляЗалізний кіготь
Давайте рассуждать трезво.

Це щодо фізичної активності
https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC8101627/
Залізний кіготь• 09 апреля в 09:30
Ответ дляСолоденька цукОрка
Це щодо фізичної активності
Силовые это не то что нужно людям с ХПН.

Силовые + высокая мышечная масса - увеличенный расход ресурсов в условия их ограниченого поступления и сниженной утилизации продуктов распада...
Об это в статье скорее всего не написано.

автор Солоденька цукОрка • 09 апреля в 09:44
Ответ дляЗалізний кіготь

Можливо під медичним наглядом Кетостерил частково вирішить проблему.
Залізний кіготь• 09 апреля в 10:59
Ответ дляСолоденька цукОрка
Какие минералы и витамины принимаете на относительно постоянной основе?
автор Солоденька цукОрка • 09 апреля в 11:23
Доппельгерц актив Магній+В6,
Сорбіфер
Через місяць повала себе ідеально, але зявилося одне ,,але,, - активувалася подагра, хоча можливо це і не пов´язано.
Зп всі мої багаточисельні консультації з лікарями, якихось рекомендацій щодо прийому нутрієнтів не призначали, бо стабільно займалися лікуванням нирок.
Оскільки все взаємоповязано в організмі між собою, тому найкращим рішенням буде консультація нефролога/дієтолога з підбором необхідних вітамінів.