Нульовий сантиметр• 08 апреля в 16:21

Жінки військових

Ви вже передали своїм чоловікам гостинця до Пасхи? Що готували? Чи можливо вам зустрітися вдасться ?
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 18:08
Ответ дляВикупана
100%.
І ще там проблема купити смачні та якісні продукти.
Мій чоловік обожнює рибу, скільки не купляє той оселедець то пересолений, то підвонює. Таке враження, що продавці знають, що все одно куплять і сунуть туди все підряд. На минулому тижні купив запаковані крильця копчені, сроки нормальні, приніс, а вони вже спорчені.
Тому купую, те що любить і передаю. Сьогодні відправляла, но паска не влізла, кажу корейську моркву заміняти на паску, нєєєє, залишай. Тому без паски, він їх не особо і любить).
А де служить? Тобто пошта там працює, а магазинів нормальних немає?
А годують чим, що ви моркву пересилаєте?

Викупана• 08 апреля в 18:13
Ответ дляСКИБИДЫШь
Крам.
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 18:13
Ответ дляВикупана
Крам.
О, мій теж зараз там. Продуктами забезпечений. Коли щось хоче, може собі купити без проблем. Ну не в будь-який момент, звичайно, але при потребі може піти і купити
автор Нульовий сантиметр • 08 апреля в 18:14
Ответ дляВикупана
100%.
Як вже хочеться, щоб щось змінилося в кращу сторону…
Викупана• 08 апреля в 18:14
Ответ дляСКИБИДЫШь
Моєму не так везе на смачні продукти знач)
PORKA• 08 апреля в 18:14
Ответ дляСКИБИДЫШь
Не имеет значения город, важнее какая бригада/полк.
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 18:15
Ответ дляВикупана
Як не везе? Магазини ж працюють в місті
Мафиозная• 08 апреля в 18:16
Ответ дляСКИБИДЫШь
Як не везе? Магазини ж працюють в місті
Мой себе заказывал на ту же нп вкусностей онлайн
И мне заодно 🤣
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 18:16
Ответ дляPORKA
Ми ж зараз про покупки.
А так, да, забезпечення може і різне буває, цього я не знаю.

PORKA• 08 апреля в 18:16
Автор, создавайте тему без анонимов
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 18:17
Ответ дляМафиозная
И мне заодно 🤣
Так, нп доступна. Ну не завжди є час туди ходити. Мій продукти собі не замовляє. Все є в принципі.
PORKA• 08 апреля в 18:18
Ответ дляСКИБИДЫШь
Особенно, если человек на позиции пару недель. В посадках нет магазинов) и почты.
Мафиозная• 08 апреля в 18:19
Ответ дляPORKA
Так речь же о том, что жены высылают что-то... На ту же нп как бы
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 18:19
Ответ дляPORKA
Ви хід розмови уловили? Я ж тому і запитала, куди автор посту надсилає моркву. Бо якщо є пошта, то є і можливість купити все. А якщо нуль, то паски туди не надішлеш.
На нулі нп не працює. Але треба віддати належне - всі продукти є, не голодні там.
Мафиозная• 08 апреля в 18:20
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так высылает моркву, наверное, когда муж выходит с позиции)))
PORKA• 08 апреля в 18:21
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так смысл ему заказывать с разных магазинов и время тратить на это, возможно и связь не очень. Если жена пришлет все уже в одной посылке. Которую и на позицию ему передадут.
автор Нульовий сантиметр • 08 апреля в 18:21
Ответ дляPORKA
Ми теж з таким зтикалися. Дещо приготувала, хотіла вислати, а він на позиціях весь час, каже не заберу. Тому щось віддавала, коли особисто бачилися, щось колеги його з пошти забирали
PORKA• 08 апреля в 18:21
Ответ дляМафиозная
Про моркву пропустила вообще)))
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 18:22
Ответ дляМафиозная
Так я запитала, чому чоловік там, де є нп, не може купити оселедець нормальний, якщо магазини працюють. Навіщо надсилати?

Мафиозная• 08 апреля в 18:22
Ответ дляPORKA
Про моркву пропустила вообще)))
Я тоже, но раз сказали про моркву, то кто я такая чтобы спорить )
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 18:23
Ответ дляPORKA
Посилки на позиції передадуть??ну-ну. Туди медевакуація по пів дня заїхати не може…
PORKA• 08 апреля в 18:23
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вы видимо не в курсе) Есть в селах почтовое отделение (пункт приема), но может не быть нормального магазина.
Мафиозная• 08 апреля в 18:23
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ну потому что им так лучше, такая система у пары, наверное )))
PORKA• 08 апреля в 18:23
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ну есть разные позиции, не все ж на нуле прям.
Мафиозная• 08 апреля в 18:26
Ответ дляСКИБИДЫШь
Разные же позиции есть, выходы
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 18:27
Ответ дляPORKA
Про моркву пропустила вообще)))
Пост 120
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 18:29
Ответ дляPORKA
Чоловік автора того посту в Краматорську. Як і мій в даний момент. А так я взагалі в курсі. За 4,5 роки ввійшла в курс справи, так сказати
СКИБИДЫШь• 08 апреля в 18:30
Ответ дляМафиозная
А, точно) зрозуміла
Творю чудеса• 08 апреля в 18:43
Ответ дляНевидимка Майя
Офіційні відпустки у всіх однаково - два рази по 15 днів
Ага,ага,не у всех,каждая част и подразделение по своему кашу варят как хотят так и делают .Мой был за 1,5 года один раз ровно неделю и теперь вообще неизвестно когда,по бумагам должен быть полный отпуск но правильно говорят не Ким заменить, особенно если не просто солдат,а навесили ответственности с три короба.
PORKA• 08 апреля в 18:49
Ответ дляТворю чудеса
Это точно(