Нульовий сантиметр• 08 апреля в 16:21
Жінки військових
Ви вже передали своїм чоловікам гостинця до Пасхи? Що готували? Чи можливо вам зустрітися вдасться ?
Я пані прохана...• 08 апреля в 19:08
Ответ дляМафиозная
А был письменный отказ на рапорт?
Я не знаю подробностей по бумажным рапортам
Просто не подписывали. А один раз даже утвердили, а потом в последний момент передумали
А мы уже отель забронировали (
А зимой подавался несколько раз через армию плюс. Просто начальник отклонил.
Жалоба на горячую линию тоже ничего не дала. Вообще ноль реакции. Хотя вроде уже и закон есть, что гарантируют 15 дней в году (
А мы уже отель забронировали (
Викупана• 08 апреля в 19:08
Ответ дляPORKA
Про моркву пропустила вообще)))
Ой моя морква чи морква мого чоловіка тут шороху наробила)))))
Я рада за вас всіх, що всім підходять продукти з будь-якого магазину. А в деяких є поняття смачні та улюблені продукти, які не купиш в ларьку напроти, а вибору немає. І да між корейською морквою і паскою людина вибрала моркву
Чудовий каламбур• 08 апреля в 23:59
Ответ длясама себе прекрасная
а ви по своєму не судіть всіх
Удалено администрацией...
Нульовий сантиметр
• 09 апреля в 08:34
Ответ дляЧудовий каламбур
Удалено администрацией...
Вибачте, а що ви робите тоді в цій темі? Натуру свою показати зайшли? Дякую, ми побачити. У вас все?