Миссис Буркул• вчера в 19:08
Виплати при сповіщенні-зник безвісті. Як розподіляються між близькими родичами?
Хто вже проходив таке, коли є дружина, дитина, його дитина від першого шлюбу і його батьки але проживають в іншій області?
Їжак в панчохах• вчера в 19:12
Яка різниця де проживають батьки?
Батьки взагалі не мають права на виплати якщо є діти і офіційна дружина.
Синиця у спідниці• вчера в 19:15
Ответ дляЇжак в панчохах
Яка різниця де проживають батьки?
То ви б такий закон прийняли
Відірву та викину• вчера в 19:16
Ответ дляЇжак в панчохах
Яка різниця де проживають батьки?
мають
Відірву та викину• вчера в 19:16
якщо нема особистого розпорядження ,то рівними частками на всю 1 чергу,а половина на резервний рахунок
Синиця у спідниці• вчера в 19:17
Ответ дляВідірву та викину
Саме так
заварний look• вчера в 19:18
Ответ дляВідірву та викину
+++
І байдуже, хто де проживає, і як хочеться дружині.
Батьки і діти, від будь-яких шлюбів, та дружина мають рівні права на 50% виплат. Решта на резервний рахунок.
Язвочка• вчера в 19:19
Ответ дляЇжак в панчохах
Яка різниця де проживають батьки?
Шо за бред? Родители, дети и жена - все имеют право в равных долях. А дети старше 18 лет не имеют право, хз почему
Язвочка• вчера в 19:19
Ответ дляВідірву та викину
Приняли новый закон?
Відірву та викину• вчера в 19:23
Ответ дляЯзвочка
або до23 якщо навчаються ну і батьки якщо вийшли на пенсію вже чи інваліди ,наче так
Язвочка• вчера в 19:25
Ответ дляВідірву та викину
Наче ні. Там на цю дитину можна пенсію оформити, виплати ні. У мене кума з дитиною. Отримує тільки вона як дружина і його батьки в рівних долях.
Завтра не пью• вчера в 19:26
Как всегда на Советчице
Никто ничего до конца не знает, но все советуют 🤦♀️
Губной рояль• вчера в 19:26
Ответ длязаварний look
+++
Дети любого возраста или до 18 лет?
Язвочка• вчера в 19:27
Ответ дляЗавтра не пью
Как всегда на Советчице
В мене кума отримує частку від сотки. 20 тис йде на рахунок воїна, отримує вона і його батьки, дитині вже 21 нічого не отримує з цього, оформила їй пенсію. Таке ось.
Завтра не пью• вчера в 19:28
Ответ дляЯзвочка
Что и требовалось доказать))
А родители пенсионеры?
Язвочка• вчера в 19:28
Ответ дляЗавтра не пью
Что и требовалось доказать))
А родители пенсионеры?
Да
заварний look• вчера в 19:28
Ответ дляГубной рояль
Дети любого возраста или до 18 лет?
Порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям, які перебувають у полоні, є заручниками, інтерновані в нейтральних державах або зникли безвісти
Язвочка• вчера в 19:30
Ответ дляЗавтра не пью
А если не пенсионеры, то им положены выплаты?
Положены. Поэтому говорите мужьям, пусть розпорядження пишут.
ЗаведУющая• вчера в 19:30
Ответ дляГубной рояль
Дети любого возраста или до 18 лет?
До 18
Если нет жены/мужа, неполнолетних детей и родителей, то получаю выплаты дети старше 18 и сестры/братья
жижифреймут• вчера в 19:32
Ответ дляЇжак в панчохах
Яка різниця де проживають батьки?
В маминої подруги син пропав безвісти.
Гроші отримує вона і його друга дружина, донька (24 роки) від першого шлюбу нічого не отримує.
Чому саме так - не знаю, але інфа точна.
Язвочка• вчера в 19:33
Ответ дляжижифреймут
В маминої подруги син пропав безвісти.
Не отримують діти, яким більше 18 років. Батьки і дружина. А якщо немає то...
заварний look• вчера в 19:34
Я ж дала посилання на порядок виплат , там повне роз´яснення хто і на що має право
Губной рояль• вчера в 19:34
Ответ дляЯзвочка
Он может написать распоряжение на жену,тогда мать его пенсионерка ничего не получит?
заварний look• вчера в 19:39
Ответ дляГубной рояль
Так.
Він взагалі може написати особисте розпорядження на коханку чи троюрідного брата, і тоді дружина нічого не отримує.
Так гидко, коли дружини за гроші гризуться з батьками, які втратили сина. Наче, після одруження чоловік сином своїх батьків перестає бути...
ППС
Най усі знайдуться і повернуться.
ППС
Най усі знайдуться і повернуться.
Язвочка• вчера в 19:50
Ответ дляАйболитная
Це капец
Бегом бабло делить
У вас ктото служит или вы полялякать? Человек пропал, моя подруга из этой выплаты ни копейки не тратит, собирает на реабилитацию, ждёт и надеется что он вернётся.
Язвочка• вчера в 19:51
Ответ длязаварний look
Так.
ППС
Най усі знайдуться і повернуться.
ППС
Най усі знайдуться і повернуться.
А батьком після 18 перестає бути?
Жена сантехника• вчера в 22:29
Ответ длязаварний look
Так.
ППС
Най усі знайдуться і повернуться.
ППС
Най усі знайдуться і повернуться.
Ну знаю человека, который с сыном от первого брака не общался почти всю его жизнь, а 2 млн себе забрал у его жены и детей. Как вам такая ситуация? Тоже жена стерва, а папаша хороший?