eveningbat• 08 апреля в 19:24

Емболзація маточних артерій при діагнозі міома у Черкасах чи Києві

Кому робили операцію у Києві чи Черкасах, підкажіть, будь-ласка, лікаря та клініку, скільки коштує операція і який результат. Дякую. Здоров´я всім!
неДоЖиру• 08 апреля в 20:07
Я робила в 2019 (тому по ціні нічого не підкажу) у Альтмана в інстітуті Ромоданова (центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії), все ок.
В мене була міома в тілі матки, і було 2 варіанти, 1) ема, потім з часом гістера чи без неї; 2) полосна операція.
Я пішла першим шляхом, зробила ема, маленькі міомі усохли, а велика (яка була в тілі матки) вилущилась в полость матки і її прибрали гістероскопією, поставили Мірену, все ок.

Я в дамках• 08 апреля в 20:59
Автор, нормальные врачи давно отказались от эма, слишком много осложнений, метод себя не оправдал. И в Черкассах точно не стоит делать, а в Киеве у вас и выбора нет, только Альтман и делает, но у него тоже не стоит