ШанельКуКу• 08 апреля в 21:15
Що це за дурня з "мінімальним строком оренди 3 роки"?
Який планують зробити у законодавстві?
Швабристка• 08 апреля в 22:22
Ответ дляБелая и пушистая
Что значит ’довгострокова опрлатковуєтьсч менше ’? Менше чем что?
Сейчас либо 23% каа физлицо, либо ФОП. Больше-меньше это что за качели?
Они там что-то блеяли про 5%
Но так и не высрали.
Белая и пушистая• 08 апреля в 22:23
Ответ дляШанельКуКу
Про які три роки може йти мова?
Зроблять виключення
Швабристка• 08 апреля в 22:25
Ответ дляЧумацький Шлях
Орендарі теж будуть в шоці. З іншого боку, в нас ’суворість законів компенсується необов´язковістю їх виконання’. Юристи викрутять якесь прийнятне формулювання для договорів і все буде як було. Мені сподобалась інша їх ідея - ’стандарти якості’, ото буде поле непахане для ’творчості душевнохворих’.
Сделали бы 5%, то люди бы и платили, а так или 23% или фоп, что отвечает всем имуществом, зачем людям эти головняки?
Бавовна• 08 апреля в 22:31
Ответ дляШанельКуКу
А військові, які вимушені винаймати в різних містах?
И тоже на три года. Капец, бред.