Поліцейський патруль• 08 апреля в 21:30
ЄСВ ФОП 3 група платити, а звітувати потім?
Дівчата, у мене є основне місце роботи, тому весь минулий рік ЄСВ за мене сплачував роботодавець, я щасливо жила без цього. Тепер один місяць всіх попросили у відпустку за свій рахунок, відповідно роботодавець єсв за один місяць не оплатить.
Я правильно розумію, що я подаю квартальну декларацію як зазвичай лише з ЄП і ВЗ, додаток по єсв не подаю, але самостійно його сплачую без квитанції, сама шукаю реквізити.
А потім в річній декларації мені треба вже подати додаток 1 з ЄСВ.
Правильно?
Дякую_аж_підскакую• 08 апреля в 21:33
Так, сплачуєте в терміни квартальні. Додаток ЄСВ подасте за рік, не забудьте поставити нарахування і сплату)
До 20.04.
Поліцейський патруль
• 08 апреля в 21:32
Ответ дляДякую_аж_підскакую
До 20.04.
Дякую.
Трільчиха• 08 апреля в 21:54
Ответ дляПросериарила молодость
В річній покажете , а наразі декларацію по доходам
а навіщо декларація якщо вона ФОП сумісник?
Дякую_аж_підскакую• 08 апреля в 21:58
Ответ дляТрільчиха
Декларація єдиного податку обов’язкова.
До чого тут сумісник, якщо людина доходи отримує?
ЄП+ВЗ збір потрібно платити.
Трільчиха• 08 апреля в 21:59
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Декларація єдиного податку обов’язкова.
ЄП+ВЗ збір потрібно платити.
декларація мається на увазі річни звіт? Я думала ви за декларацію фіз особ (ну там де ПДФО)
Дякую_аж_підскакую• 08 апреля в 22:00
Ответ дляТрільчиха
Чому річний, якщо 3 група?
Ви прочитали що автор написала?
Поліцейський патруль
• 08 апреля в 22:04
Ответ дляПросериарила молодость
Так, дякую, вже подала.
Поліцейський патруль
• 08 апреля в 22:05
Ответ дляТрільчиха
Для ЄП і ВЗ, але ж тема про те, що один місяць я не була за сумісництвом.
Трільчиха• 08 апреля в 22:05
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Чому річний, якщо 3 група?
Ви прочитали що автор написала?
А чим відрізняється квартальний звіт (ну або річний якщо інші групи) по доходах від декларації?
Дякую_аж_підскакую• 08 апреля в 22:07
Ответ дляТрільчиха
Формою, змістом, податками, термінами.
Трільчиха• 08 апреля в 22:08
Тобто треба подавати і звіт квартальний по доходах і декларацію по доходах для ФОП 3 група??
Поліцейський патруль
• 08 апреля в 22:11
Ответ дляТрільчиха
Тільки декларацію
Дякую_аж_підскакую• 08 апреля в 22:15
Ответ дляТрільчиха
ФОП 3 гр подає одну квартальну Декларацію єдиного податку.
Ви про що питали?
-декларація мається на увазі річни звіт? Я думала ви за декларацію фіз особ (ну там де ПДФО).-
Яке ПДФО і декларацію фізосіб?
Ви про що питали?
Яке ПДФО і декларацію фізосіб?
Трільчиха• 08 апреля в 22:42
тобто квартальний звіт називається декларацією про доходи . Ну я не знала, я назвала його звітом, хтось поправив що то називаєтсья декларація. Я перепитала чи не мається на увазі декларація котрі подають звичайні фіз особи для сплати ПДФО. Все.