Коник-стрибунець• 08 апреля в 22:24

Свідок ДТП

Може хтось був в такій ситуації і порадить.
Роки два тому була проїздом в іншій області, на авто.
Зупинилася в якомусь населеному пункті в магазин.
Вийшла ,сіла за руль, ввімкнула фари і на моїх очах авто збило велосипедиста на паралельній дорозі. Машина, що збила втікла
Я підбігла і якийсь дід підійшов, я викликала швидку. Все було поспіхом ще й в темну пору року
Підійшли ще люди ,я поїхала так як спішила до комендантської додому
Через деякий час поздвонив слідчий
( номер взяв в швидкій) велосипедист помер, він шукає свідків. Знайшов мене. Я сказала те, що бачила . Все .
Вчора дзвонить знову, що в травні суд, я свідок. Я говорю, що вже все сказала і їхати в іншу область мені взагалі не на руку. Ще й вартістю на пальне.
Він сказав, що ближче до дати суду, ще
зв´ яжеться.
Питання до знатоків- якщо я не поїду, що буде?
Два роки пройшло з моменту дтп.
В моїй сім´ї ніхто ніколи не мав справу з судами і слідчими
Дякую, хто дочитав
Нафаня Маня• 08 апреля в 22:26
Онлайн зараз часто є можливість приймати участь в судовому процесі

Солоденька цукОрка• 08 апреля в 22:28
О, я помню вашу тему про ДТП 😞
По теме ничего не скажу
автор Коник-стрибунець • 08 апреля в 22:29
Ответ дляСолоденька цукОрка
О, я помню вашу тему про ДТП 😞
По теме ничего не скажу
Я перший раз пишу. Навіть подумати не могла, що за два роки суду не було
автор Коник-стрибунець • 08 апреля в 22:30
Ответ дляНафаня Маня
Дякую
Краще б зовсім не приймати
Там на камерах все є
Нафаня Маня• 08 апреля в 22:32
Ответ дляКоник-стрибунець
Дякую
Краще б зовсім не приймати
Там на камерах все є
А ви боїтесь зали суду?
Розумію, що їхати в іншу область напряг. Але раз уже так сталося в житті, то чому б не дати показання в суді.
Родичі загиблого будуть вам вдячні
Солоденька цукОрка• 08 апреля в 22:34
Ответ дляКоник-стрибунець
Была тема как на глазах у девушки сбили человека и скрылись и только она и еще дед какой-то ждали скорую..
Если шли следственные действия, то и суда не было
А нашли хоть виновного?
автор Коник-стрибунець • 08 апреля в 22:35
Ответ дляСолоденька цукОрка
А нашли хоть виновного?
Це не моя тема. Я швидку не чекала. Там прийшли люди з села. Я тільки викликала.
Вони, як виявилося в стані алкогольного сп´яніння були обоє
автор Коник-стрибунець • 08 апреля в 22:36
Ответ дляНафаня Маня
А ви боїтесь зали суду?
Родичі загиблого будуть вам вдячні
Витрачати час і кошти немає бажання.
З родичів тільки дружина.
Двоє учасників дтп були на підпитку
Локшина на вухах• 08 апреля в 22:38
Ответ дляСолоденька цукОрка
А нашли хоть виновного?
Це моя тема була, останній раз, коли спілкувалася зі слідчим— хлопець, який постраждав був в комі, і лікарі казали, якщо виживе— то залишиться інвалідом більше нічого не знаю

Локшина на вухах• 08 апреля в 22:40
Я після цього випадку встановила собі реєстратори
Солоденька цукОрка• 08 апреля в 22:40
Ответ дляЛокшина на вухах
Как ужасно
А виноват водитель был?
автор Коник-стрибунець • 08 апреля в 22:40
Ответ дляЛокшина на вухах
Там камери з магазину все зафіксували.
Освітлена частина траси. Видно все
Локшина на вухах• 08 апреля в 22:44
Ответ дляСолоденька цукОрка
Как ужасно
А виноват водитель был?
Ніхто не знає, камера у першій машині не зафіксувала момент збиття, я їхала третя в цьому ряді, зупинилася, коли водія—вітчима дитини відкинуло на швидкості, коли підійшла, в нього вже лише судороги були передсмертні
Нафаня Маня• 08 апреля в 22:45
Ответ дляКоник-стрибунець
Витрачати час і кошти немає бажання.
З родичів тільки дружина.
Двоє учасників дтп були на підпитку
Ну дружина ж теж майже родич, навіть рідніше.
Ну всі ми не без гріха, чи ви не випивали ніколи в житті?
Запитайте у слідчого про можливість вашої присутності по відео зв´язку.
автор Коник-стрибунець • 08 апреля в 22:46
Ответ дляНафаня Маня
Випивала але ні на велосипеді ні на автомобілі не їздила в такому стані.
Було б дійсно важливо, я б поїхала. А так я бачила те саме що тут написала. Тим більше по камерах все видно.
автор Коник-стрибунець • 08 апреля в 22:47
Ответ дляЛокшина на вухах
Ви проходили ,як свідок по цій справі?
Локшина на вухах• 08 апреля в 22:49
Ответ дляКоник-стрибунець
Ви проходили ,як свідок по цій справі?
Так, але на судове засідання мене не викликали, можливо, його не було, засідання, долю хлопця я не знаю, чи вижив він. Мене лише викликали на дачу показів
автор Коник-стрибунець • 08 апреля в 22:49
Ответ дляЛокшина на вухах
Зрозуміло, дякую.
Инста_Богиня• 08 апреля в 23:06
Вам вірно кажуть, що зараз можна домовитися про онлайн присутність, обговоріть такий варіант. Можливо шукали водія весь цей час.

автор Коник-стрибунець • 08 апреля в 23:08
Ответ дляИнста_Богиня
Водія знайшли в той же день.
Запитаю його про онлайн
Швендяю містами• 08 апреля в 23:29
Ответ дляКоник-стрибунець
Витрачати час і кошти немає бажання.
З родичів тільки дружина.
Двоє учасників дтп були на підпитку
Подайте заяву про участь в засіданні в режимі відеоконференції з приміщення іншого зручного для Вас суду і все, нікуди не треба їхати. Або навіть якщо вирішете їхати, маєте право на відшкодування витрат і середнього заробітку.
автор Коник-стрибунець • 08 апреля в 23:32
Ответ дляШвендяю містами
З кімнати не можу? Тільки суду?