Мурзилка• 09 апреля в 14:37

На якому терміні закінчується токсикоз?

Почався другий триместр, а він мене досі переслідує, не в такій важкій формі як в першому триместрі, де я не могла нічого їсти, схудла на декілька кг, одні єдині таблетки рятували... Зараз все ж є, зранку завжди і коли дуже зголодніти... Цікаво як в кого він проходив))
Звоночек• 09 апреля в 14:38
Не було і дня.

автор Мурзилка • 09 апреля в 14:38
Ответ дляЗвоночек
Не було і дня.
Вам дуже пощастило, заздрю по-доброму!))
Бесконечность-не предел• 09 апреля в 14:40
По-разному, 14,16,18 недель. У меня был до 18-й недели, но слабее чем в начале и не такой частый
Звоночек• 09 апреля в 14:41
Ответ дляМурзилка
Вагітність була дууууже легка 9 місяців, а роди важкі. Не вгадаєш.
Невгамовна Бу• 09 апреля в 15:22
У моей мамы его вообще не было
Майор Медуза• 09 апреля в 15:29
У моєї подруги був токсикоз з перших днів вагітності і аж до самого дня пологів. Коли більше, коли менше проявлявся протягом терміну.
Так було в обидві вагітності
Майор Медуза• 09 апреля в 15:30
Ответ дляНевгамовна Бу
У моей мамы его вообще не было
У мене теж

Сіточка• 09 апреля в 15:43
У мене на 8 місяці закінчився. Був такий, що навіть в одній кімнаті з їжею важко було знаходитися Вагу не набирала зовсім, навіть трохи втратила. А на 8 місяці в один ранок нудота раптом зникла. Зате прокинувся жор... Апетит був шалений, ледь себе стримувала
Мишка-шалунишка• 09 апреля в 17:56
був поки не народила.
такий сильний що вже 15 років пройшло а у мене досі немає ніякого бажання користуватись духами, так і стоять на поличці
Кили и Манджаро• 09 апреля в 22:31
Автор, а які таблетки вас рятували?
автор Мурзилка • 10 апреля в 08:56
Ответ дляКили и Манджаро
Автор, а які таблетки вас рятували?
Гінеколог призначив метоклопрамід , зранку не встаючи в ліжка випивала і ставало легше цілий день
Кили и Манджаро• 10 апреля в 08:58
Ответ дляМурзилка
Дякую. Почитаю. А то мені нічого з народних засобів не допомагає. З ранку до ночі жахливо почуваюся. Лікарі кажуть перетерпіти і все
автор Мурзилка • 10 апреля в 09:00
Ответ дляКили и Манджаро
Мені також ні вода з лимоном, ні імбир не допомагав, єдине їм апельсини натощак, таблетками цими також довго захоплюватись не варто...