Зоряний Шлях• 1 час назад
Хто не пройшов фінмоніторинг?
Чи важко вам було вивести кошти в інший банк?
Який банк погодився взяти вас на обслуговування?
когдадеЦкие• 53 минуты назад
В деяких банках є значна комісія за виведення коштів,при розірванні договору. Тому якщо у вас трапилось непорозуміння, то дізнавайтесь як вивести кошти з найменшими витратами.
При розірванні договору за ініціативою банку (найчастіше через правила фінансового моніторингу) деякі українські банки стягують високу комісію за перерахування або повернення залишку коштів — від 5% до 30% від суми на рахунку. Якщо ж договір розривається за вашою особистою власною ініціативою і рахунок не має заборгованості чи активних «штрафних» підстав, додаткових комісій зазвичай немає.
Зоряний Шлях
• 10 минут назад
Ответ длякогдадеЦкие
Ми ідемо з привата.
Ініціатива наша
Дякую, що написали
Ініціатива наша
Дякую, що написали