Янка-угомонись• вчера в 16:44

Чим фарбуєте яйця в цьому році? Підкиньте цікаві варіанти

Уравнобешенная• вчера в 16:45
Куркума і каркаде, лушпиння цибулі 🤷‍♀️

ТебеОноНадось• вчера в 16:47
Косточки авокадо - дают нежно розовый цвет
Но в этом году не собирала косточки )
Ласую колобками• вчера в 16:49
Синей капустой
автор Янка-угомонись • вчера в 16:49
Ответ дляЛасую колобками
Синей капустой
Космічні яйця
Бла бла бла• вчера в 16:51
В Ютубе посмотрите. Там много интересных идей показывают
Ашолюдискажуть• вчера в 16:52
Ответ дляУравнобешенная
Куркума і каркаде, лушпиння цибулі 🤷‍♀️
я в прошлом году пробовала куркумой и каркасе, вообще не покрасились
Герцогиня• вчера в 16:54
покрасила в модний горох...

автор Янка-угомонись • вчера в 16:56
Ответ дляГерцогиня
покрасила в модний горох...
Чим пофарбували?
Вільний митець• вчера в 17:00
Смотрю, все массово используют поталь. Но она особая нужна, обычная с магазов не катит, она очень вредна.
Аноним Советчик• вчера в 17:01
Я признаю тільки лушпиння. Нормально відношусь до куркуми, каркаде і синьої капусти. Сама не роблю.
Але тільки натуральні барвники мають бути, від яких колір ненав´язливий.
Страшно брегзую їсти зелені, фіолетові і жовті яйця
автор Янка-угомонись • вчера в 17:02
Ответ дляАноним Советчик
Жовті ж можна пофарбувати куркумою
Аноним Советчик• вчера в 17:02
Ответ дляЯнка-угомонись
Жовті ж можна пофарбувати куркумою
Можна, вони лимонні і приємний колір. А хімічно жовті ужас
автор Янка-угомонись • вчера в 17:03
Ответ дляАноним Советчик
А, ну, то так. Особливо, коли вони потріскались і яйце в фарбі)
Best• вчера в 17:12
Мені дуже подобається колір з лушпиння цибулі.
Та ще купила золоту цю харчову фольгу, хочу спробувати нею ще покрити.
ЖующаЯКонфету• вчера в 17:16
Ответ дляАшолюдискажуть
Вы что-то неправильно сделали,, куркума и каркаде хорошо красит. Можно менять пропорции и яйца получаются от изумрудных до оливковых
Юпитерная• вчера в 17:17
Ответ дляАноним Советчик
Ооо, сестра. Я лиш лушпиння люблю, хоча фарбувала якось всім вами перечисленним, проти нічого не маю, але оті хімозні яйця, в яких весь білок у фарбі просто гидую їсти
В танке• вчера в 17:18
Такі були минулого року. Я іх найбільше люблю. В цьому бути так само фарбувати, ще хочу в буряці спробувати. Наклейки купила ще класні в Аврорі.
Мати тріля• вчера в 17:18
Ответ дляЯнка-угомонись
Чим пофарбували?
зараз можно обмазати маслом та у барвник
Мудробаба• вчера в 17:19
По старінці), лушпиння цибулі. І з’їсти нестрашно, якщо і лопне.

Оченьценная• вчера в 17:30
Каркаде
Злюка бобер• вчера в 17:35
шелухой лука, чтобы не заморачиваться)
Анонім-ка• вчера в 18:04
Вином.
Домашнім мускатом (будуть темно бордові), Ізабеллою (рожеві з різними відтінками) і білим з Шасли, будуть бежево-жовті.
Вже роки 3 таке практикую))
П.с. магазинним вином не фарбувала, який буде ефект - не уявляю.
ПрипоРошенная• вчера в 18:08
Ответ дляЖующаЯКонфету
Жах
Міс Всесвіт• вчера в 18:15
Ответ дляЛасую колобками
Синей капустой
Не получите такие
Герцогиня• вчера в 18:17
Ответ дляЯнка-угомонись
Чим пофарбували?
фарбник розчинити, 1- ложки ст отцту, варене яце обмазати олією та опустити в розчин на5 -10 хв, виходть в крапинку , або горошок...
Герцогиня• вчера в 18:18
Ответ дляАнонім-ка
Вином.
Вже роки 3 таке практикую))
прикольно...
Анонім-ка• вчера в 18:21
Ответ дляГерцогиня
прикольно...
Так. Там фішка в тому, що вони наче з іскрами виходять. Я викладала в минулому чи позаминулому році фото, то дівчата писали, що незвично. А тепер не знайду ті фотки в себе, повидаляла, мабуть.
60 метрів сметани• вчера в 18:56
Чиїм? А треба - це прописано?
Пік Антна• вчера в 19:20
Цибуля, без варіантів
Тишком_нишком• вчера в 20:03
Синя капуста + поталь і просто наліпки