Аннуитет• Изменено 10 апреля в 17:53
Весь Тік ток в отих мажорних пасочках
Слина тече. Намелака, Мілка бар і ще повно пасок по півтори, дві тисячі. Ну хіба так можна?! Подаруйте хтось пасочку, ради Бога
Love_Love_Love_• 10 апреля в 19:23
Ответ дляАннуитет
Тут такі спецагенти сидять, це вам не хухри-мухри))
Це хвороба
Аннуитет
• 10 апреля в 19:23
Ответ дляНекомильфо
А теперь представьте: голову оторвать и съесть. И маленького зайца тоже. Живодерство , имхо
Я щойно бачила як він її їв, він ту зайчиху із зайчиком зняв, а низ їв ( поділ плаття))
Перша на селі• 10 апреля в 19:26
Ответ дляФляшка на трьох
да ладно, очень вкусные эти как автор говорит ’мажорные’
и продукты хорошие в них используют
совсем не то, что в сильпо
дальше уже вопрос, есть ли у человека деньги и хочет ли он их тратить на эту паску
и продукты хорошие в них используют
совсем не то, что в сильпо
І які там ексклюзивні продукти? Думаєте елітне борошно чи якісь ’не такі’ яйця? Паска і ж паска. Додаткову вартість формують бренд та прикраси/начинка, яких немає в традиційній пасхальній булці.
Аннуитет
• 10 апреля в 19:26
Ответ дляНекомильфо
Фляшка на трьох• 10 апреля в 19:27
Ответ дляПерша на селі
хорошая мука итальянская, хороший шоколад, масло . без всякой таблицы менделеева
Перша на селі• 10 апреля в 19:36
Ответ дляФляшка на трьох
да-да, все паски из намелаки , хани и дольче габбана невкусные
это лохи богатые олигархи покупают из-за тупых понтов
нет чтобы в атб купить
по акции
а то и рошен
***надо повторить аффирмацию 100 раз****
машины феррари тоже некрасивые, и дома в конча-заспе неудобные и отдых на мальдивах фу
нет чтобы в атб купить
по акции
а то и рошен
На Феррарі тут їздити ніде, ви дороги то бачили? Навколо свого маєтку хіба що, в конча-заспі, хоча особисто мені більше до душі Вишгородськиц напрямок, там дійсно красиво, не просто пафосно. . До мальдив ще долетіти треба - не всім зайде такий ’відпочинок’ після якого ще відпочити треба. Так само х ’пасками’. Звісно, є люди х певним доходом, які просто не можуть купити собі ’дешеве в атб’. Але більшість все ж ’ногу за конем підставляє’. А це досить дивно. В так, але кілька людей відписалист, яким паски цих брендів не сподобались - це також справа смаку. Навряд чи вони купують, звісно, в атб. Але я цьогоріч в Сільпо купила, не знаю, що воно таке буде, але навряд чи отруїмось.
ПоЗиТиВнАя• 10 апреля в 19:40
Ответ дляФляшка на трьох
да не стоит это дорого, уже все беженцы попробовали и итальянскую и французскую муку)))
Пусин Кукин• 10 апреля в 19:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Прийміть мої співчуття з приводу вашого убогого не цікавого життя, памʼятати якою була ялинка аноніма на форумі, це справжня біда.
Какого анонима, вы ж как родная
Я о родных меньше информации знаю, а вы всегда, пожалуйста и круглосуточно
Міряно-переміряно• 10 апреля в 19:47
Ответ дляАпофиозная
А что там такого кроме декора.. Просто как пирожное сверху, на вкус то не факт что что-то неземное.
Крем внутри
дожену і ощасливлю• 10 апреля в 19:49
Добре що я рівно дихаю до всіляких печених пасочок. Роблю сирну, але теж не дешево виходить домашній сир, вершки , масло, яйця і всілякі додатки- горіхи, сухофрукти, шоколад.
Стріляний птах• 10 апреля в 19:56
Ответ дляДля драки
Весь тик ток в соплях что паски не вышли))
У мене вийшли, бо я бездріжджову пекла, а от декор відчуваю зараз вийде очікування-реальність, хочу зробити вербові гілочки з соломки і мастіки.
Для драки• 10 апреля в 19:57
Ответ дляСтріляний птах
Как вы могли печь в пятницу))) тут такого нельзя.
Стріляний птах• 10 апреля в 19:59
Ответ дляДля драки
Та у нас якось все життя пекли в п´ятницю, бабуся приходила з поля заводила тісто і під ніч випікала вже, а в суботу наготовляли всяких страв, бо усі збиралися до неї. До мене не збираються, але я завтра працюю все одно.
Перша на селі• 10 апреля в 20:02
Ответ дляLove_Love_Love_
Це хвороба
Це професійна деформація) Всі дані відкриті, пошук займає кілька секунд)
Перша на селі• 10 апреля в 20:03
Ответ дляФляшка на трьох
Звісно -звісно, з молока незайманих альпійських корів)))
40каградусная• 10 апреля в 20:03
Ответ дляСтріляний птах
З якого поля приходила в квітні?
Стріляний птах• 10 апреля в 20:04
Ответ для40каградусная
З якого поля приходила в квітні?
З простого. У квітні вже боронують, заводять грядки і висаджують буряки.
Перша на селі• 10 апреля в 20:06
Ответ для40каградусная
З якого поля приходила в квітні?
З того, з якого я вилізла на минулих вихідних? То правда гучна назва для трьох грядок, але манікюр попсувати і пилом надихатись вистачило. Квітень місяць, як ви помітили - роботи на землі давно почалися, деякі вже закінчуються
Перша на селі• 10 апреля в 20:08
Ответ дляФляшка на трьох
Особливо потішило ’без таблиці Менделєєва’. А з чим? З чого складається ваше дивовижне борошно? Не з органічних сполук та мікроелементів? Дайте, дайте цього магічного виробника, який відкрив альтернативний всесвіт. Капець...
Плету интриги• 10 апреля в 20:09
Ответ дляАннуитет
фото
Фу блин, это вкусно в первый раз, а потом рыгать хочется,
Плету интриги• 10 апреля в 20:11
Ответ дляАннуитет
В мене весь Тік ток в них, хоч не заходь туди) незнаю, мені здається вдома нереально таке зробити, а там хто зна
У меня не одной
Фляшка на трьох• 10 апреля в 20:11
Ответ дляПерша на селі
вы не видите разницы между этим и нормальным составом?
Ща как дам• 10 апреля в 20:19
Ответ дляАннуитет
Так грошів жеж немає на паски такі))
Так купуйте ті, які можете собі дозволити. Прям сама нужденна, яку обдарувати мають
Я матуся, мені можно• 10 апреля в 20:20
Ответ дляАннуитет
Не Кулинарим с Таней? Бо я по її рецепту печу, в цьому році вже двічі випікала, я дуже паски люблю
О, супер вийшло, видно, що не суха булка. А не підкажете де рецепт знайти?
Аннуитет
• 10 апреля в 20:24
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Звісно підкажу, в неї всі рецепти дуже хороші, які я пробувала. А тільки ж з росії вона, якщо вам не принципово, користуйтесь
Аннуитет
• 10 апреля в 20:27
І пасочки пекла по її рецептах, і крафіни і всі були вдалі. Але в цьому році не хочу багато витрачати часу, тому спечу ці, дуже швидко, просто і смачно. І ще я додаю 200 гр. цукру, цього достатньо і цедру апельсина кладу, а не лимона і замість цукатів, бо мої не люблять - додала шоколадні краплинки з Аврори. Смачні виходять)
Love_Love_Love_• 10 апреля в 20:34
Ответ дляПерша на селі
Тільки для чого номальній людині це шукати?
Питання риторичне, ви не зрозумієте
Свій варік• 10 апреля в 20:40
Ответ дляТеща дочки
Купила 3шт на 200грн, що ще треба?!
де такі ціни?
Свій варік• 10 апреля в 20:46
Ответ дляАннуитет
Рошен теж багато бачу показують, але її кажуть важко купити, швидко розбирають
це правда. у нас чергу займають ще до відкриття. розбирають за 5 хв. Сьогодні чоловік знайомої ходив.