Аннуитет• Изменено 10 апреля в 17:53
Весь Тік ток в отих мажорних пасочках
Слина тече. Намелака, Мілка бар і ще повно пасок по півтори, дві тисячі. Ну хіба так можна?! Подаруйте хтось пасочку, ради Бога
Аннуитет
• 10 апреля в 20:49
Ответ дляСвій варік
це правда. у нас чергу займають ще до відкриття. розбирають за 5 хв. Сьогодні чоловік знайомої ходив.
Цікаво, що у ній такого, що такий ажіотаж)
Перша на селі• 10 апреля в 20:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Тільки для чого номальній людині це шукати?
Питання риторичне, ви не зрозумієте
А ’професійна деформація’ вам зрозуміло. Чи також ’не зрозуміти’? Яка ж у вас професія, аж цікаво, що не дозволяє усвідомити дві стрічки тексту
Перша на селі• 10 апреля в 20:53
Ответ дляФляшка на трьох
вы не видите разницы между этим и нормальным составом?
Не смішіть. Ваш ’нормальний склад’ вирощено на такій дикій кількості добрив, які наш аграрій просто не може собі дозволити в силу їх високої вартості (на відміну від європейського). Їжте, не заважатиму. Головне вірувати.
Життє Бентежне• 10 апреля в 21:13
у меня весь тик ток в этих анкорский голубцах - пакле и лапте
Некомильфо• 10 апреля в 21:22
Ответ дляАннуитет
Я щойно бачила як він її їв, він ту зайчиху із зайчиком зняв, а низ їв ( поділ плаття))
І куди подів? Буде зберігати решту життя? Ясно , що теж з´їсть поза камерою. Або викине. Може воно як мастика на тортах, красиво, але їсти неможливо
Некомильфо• 10 апреля в 21:26
Ответ дляАннуитет
Я взагалі біженка)) в селі, надіюсь, тимчасово)
У вашому селі для ВПО нема нічого, ні продуктів не дають, ні пасок? В селах є церкви, сходіть, вони зазвичай роздають на свята
Гравіцапа• 10 апреля в 21:29
Ответ дляАннуитет
фото
Фигня, а не паска.
Я смотрю наоборот, люди возвращаются к истокам. Паски не покрывают глазурью, верх украшают косичками, крестами из теста, как каравай
Аннуитет
• 10 апреля в 21:38
Ответ дляНекомильфо
Сказав в сервант поставить😅
Аннуитет
• 10 апреля в 21:39
Ответ дляНекомильфо
Вобще 0
Некомильфо• 10 апреля в 22:33
Ответ дляАннуитет
Сказав в сервант поставить😅
І багато там вже недоїдків? Минулі роки теж щось ставив. Оце таракани зрадіють
Некомильфо• 10 апреля в 22:34
Ответ дляАннуитет
Вобще 0
Напишіть назву.
Можно дати запит в район, чому у вас жодної допомоги
Куколка-мяуколка• 10 апреля в 23:11
Автор, немає в тих ’гламурних’ пасках нічого смачного.
Солодку булку їли з шоколадним маслом? Ось на кшталт шоколадна паска з начинкою. І то із шоколадним маслом смачніше. А ті паски просто приторно-солодкі.
Не те все золото, що блищить.
Хочете з кремом, то спечіть торт. Набагато буде смачніше, чим ті ’мажорні’ паски.
Не те все золото, що блищить.
Крию матом страшно• 10 апреля в 23:21
Ответ для40каградусная
У вас в Днепре и в Сильпо красивые паски продают.У нас в Киеве в Сильпо такой красоты нет в обычном Сильпо.
А наверное с пасками в сильпо как и с хлебом, в каждом городе помимо київхліб представлены и местные производители
Тоскующая• 10 апреля в 23:44
Ответ дляПуГоФФка
Ну от дивлюся я теж на ці модні пасочки та й думку гадаю. От у цієї пекарні, наприклад, паски по 900 грн. і ось така сторіс. Те, що голі руки це ’норма’ я вже багато де читала (типу руки миються значно краще, ніж рукавички). А годинник? Годинник теж помитий? Волосся з тих чоловічих рук не опадає ніколи? Добре звичайно, шо те все потім запакують в гарну обгортку, але питань до того, що там робиться на кухні і чи коштує воно таких грошей - все ще багато.
Реально, часы прям в тесте🤯
Тоскующая• 10 апреля в 23:49
Прикол какой-то с этими пасками. Уже в Рошен очереди стоят😁
Перекупщики на олх перепродают)
По ходу у рошена с намелакой один креативщик) Повадились декорации в виде очередей перед своими ларьками выстраивать😁 суету наводить)
Перекупщики на олх перепродают)
Плету интриги• 10 апреля в 23:51
Ответ дляДля драки
Весь тик ток в соплях что паски не вышли))
У меня сегодня вышли, хоть и в квартире прохладно
Ласкове телятко• 11 апреля в 03:55
Ответ дляТоскующая
Перекупщики на олх перепродают)
Я магазины этой ж’довской морды обхожу десятой дорогой. А в очереди стоять за этой химозой с пальмовым маслом - это выше моего понимания( Пару часов и у меня домашние паски готовы. В том числе и с такими же шоколадными дропсами, но никакой химии в составе.
40каградусная• 11 апреля в 07:15
Ответ дляЛаскове телятко
У меня не выходит за пару часов.Замес,расстойка,выпекание-примерно 4 часа.
Тоскующая• 11 апреля в 12:10
Ответ дляЛаскове телятко
Вы -не другие, они-не вы.