Бабця в мештах• 10 апреля в 19:02

Порекомендуйте надійного перевізника Київ-Кишинів

Покращена• 10 апреля в 19:03
Бусиком
Busikom

Туся муся• 10 апреля в 19:09
Гал транс(Gal )
автор Бабця в мештах • 10 апреля в 19:13
Ответ дляТуся муся
Гал транс(Gal )
Ви їздили з цим перевізником? Чула пагані відгуки
автор Бабця в мештах • 10 апреля в 19:15
Ответ дляПокращена
Бусиком
Busikom
Дякую, подивлюсь
Покращена• 10 апреля в 19:26
Ответ дляБабця в мештах
Дякую, подивлюсь
Коштує може й недешево, але вони надійні в плані часу на дорогу (постійно до аеропорту з ними їздили), зручні автобуси, швидко на кордоні все і зупинки часто. Інтернет та зарядки прямо на вашому місці є
Туся муся• 10 апреля в 19:50
Ответ дляБабця в мештах
Да,всегда,все было норм
Турагенція Tourdream• 10 апреля в 20:06
Ответ дляПокращена
Бусиком
Busikom
Стикала пару разів, відміняли вже оплачені рейси.
Та передплата 100% теж не завжди зручно.

Покращена• 10 апреля в 20:14
Ответ дляТурагенція Tourdream
Ні разу не було ні в нас, ні у друзів. Вони постійно на зв´язку щоб впевнитись що все в силі. І передоплату вони ніколи не беруть 100% , тільки 50% передоплата.
Турагенція Tourdream• 10 апреля в 20:18
Ответ дляПокращена
Значить то нам так трапилось. Бо я бронюю для своїх клієнтів доволі часто різних перевізників. І саме з цим були такі нюанси. До речі, наскільки я знаю, вони як консолідатор працюють, тому як пощастить з конкретним перевізником, що взяв від них замовлення.
Покращена• 10 апреля в 20:31
Ответ дляТурагенція Tourdream
Ні, в них свій автопарк брендірованих бусіков та своїх водіїв. Чіткий розклад та чіткі умови. Можливо ви як агент, дивитеся через закриті системи бронювання, де рейси різних компаній можуть змішуватися, але як користувач напряму я бачу, що не з посередниками маю справу.
Турагенція Tourdream• 10 апреля в 20:40
Ответ дляПокращена
Ви дуже обізнані, як для звичайного користувача )) Рада, що у вас тільки позитивний досвід з цією компанією. У мене нажаль ні.
Говорю відверто• 10 апреля в 20:47
Ответ дляТурагенція Tourdream
Скажіть, будь ласка, а по ціні виліт краще з Кишинева чи Варшави? От купити тур, Ваш перевізник, тобто все під ключ. Звідки вигідніше? Чи є певні ньюанси,
Турагенція Tourdream• 10 апреля в 21:53
Ответ дляГоворю відверто
Нюансів багато. Треба дивитися конкретні країни, конкретні дати.
Можуть бути одні тури дешевше з Польщі, інші з Кишиніва.
Наприклад, Іспанія, як правило, дешевше з Польщі. А Туреччина, Єгипет - частіше з Кишиніва. Є такі напрямки, на які з Кишиніва не має рейсів (наприклад, багато курортів Італії).
І варіантів доїзду до аеропортів теж багато. Хтось хоче дешевше, а хтось з комфортом. У Кишинів самі доступні по вартості рейсові автобуси, зараз після здорожчання, ціни від 1500 грн. Є автобуси з ліжко-місцями 3500 грн, мікроавтобуси від 3500 грн, реклайнери 5-5.5 тис грн. Потяг є, але з не дуже зручним графіком.
У Польшу раніше було зручно їхати потягом, але зараз з евакуаціями цей варіант вже під питанням. Плюс, дорожче квитки. До Варшави потяг Київ - Хелм + електрички до міста та потім до аэропорта це десь від 3-4 тис грн. Хоча автобуси до Варшави вже теж від 2700 грн

У будь якому випадку, спочатку підбирається тур, дивлячись ціни і з Кишиніва, і з Польщі. А потім вже складається вартість логістики до аеропорту.
Говорю відверто• 10 апреля в 23:26
Ответ дляТурагенція Tourdream

Дуже дякую за підказку та відповідь!
Турагенція Tourdream• 11 апреля в 10:15
Ответ дляГоворю відверто
Дуже дякую за підказку та відповідь!
Прошу! Гарного та оптимального Вам вибору!