Освічую темряву• 23 июня в 14:13

Перемишль Київ

Що робити якщо великий запас часу між прибуттям в Перемишль і потягом в Україну, ніколи не їздила
Кручу хвости• 23 июня в 14:17
Я лишила багаж та тинялась по місту та по магазинах весь день. Так і не придумала що там можна зробити класного.

Боневтікла• 23 июня в 14:20
гулять, пойти отдыхать в отель, кушать в ресторане много и долго))
автор Освічую темряву • 23 июня в 14:26
Паспортний контроль проходження перед самою посадкою на потяг?
автор Освічую темряву • 23 июня в 14:27
Чи є сенс ще на Краків потратити час
Бжоли-бандерівці• 23 июня в 14:38
А великий це скільки?
ЗавЛабСнаб• 23 июня в 14:40
Стать багаж и идти в центр, там рядом , очень красивые улочки, в кафе посидеть
ЗавЛабСнаб• 23 июня в 14:41
Ответ дляОсвічую темряву
Чи є сенс ще на Краків потратити час
Ну, Краков очень красив, но на три часа заезжать туда нет смысла
ЗавЛабСнаб• 23 июня в 14:41
Ответ дляОсвічую темряву
Так