Не танцую- но пою• 10 апреля в 21:03
Як довго чекати річ з Італії від баєра?
Замовила кросівки з Італії у баєра в існстаграмі. Писали що доставка 7-10 днів, але знаю що зараз затримки. Вже пройшло 20 днів. Писала їй на цьому тижні- продивилася і не відповіла. Вперше така ситуація. Що робити?
Не танцую- но пою
• 10 апреля в 21:07
Ответ дляМеряю линейкой
Ждать или искать)
Вони вже мені потрібні. Якось не хочеться ще раз 10000 витрачати
Не танцую- но пою
• 10 апреля в 21:08
Ответ дляДело было давно
Може бути і нажух. Надто довго
Цього тепер і боюся(
Сторінка розкручена, але нормальна людина відповіла би
Иванка Бур• 10 апреля в 21:10
Я якось пуховик Монклер чекала 2 місяці. Вже думала що мене намахали, але куртка прийшла. А один раз на взуття за 300 евро таки намахали. Так що точно вам ніхто не скаже
Не танцую- но пою
• 10 апреля в 21:10
Ответ дляМамина корзиночка
Праздники и выходные
Можливо. Ну мінус 3 дні
Принцепесочка• 10 апреля в 21:12
Мне если в пятницу выкупает, то получаю в среду на НП,
конечно за 10 лет сотрудничества было пару задержек на неделю или больше, но в целом без проблем было
Может из-за их Пасхи не было отправлено?
Не танцую- но пою
• 10 апреля в 21:12
Ответ дляИванка Бур
Ого. А якщо дані(ПІП)-це нічого не дасть?
Не танцую- но пою
• 10 апреля в 21:14
Ответ дляПринцепесочка
Мені теж скоро приїздить якщо з фабрик,складів італійських(це у інших)
У цієі вперше замовила фірмові кросівки
Иванка Бур• 10 апреля в 21:16
Ответ дляНе танцую- но пою
Я зверталася в кіберполіцію, сторінка теж була розкручена , куча позитивних відгуків, купа підписників, я пізніше знайшла ще 4 постраждавших які теж написали заяви в поліцію- і нічого, вже 10 років пройшло і тиша. Той інтернет магазин і досі активний, навіть не заблокували
Не танцую- но пою
• 10 апреля в 21:17
Ответ дляНесемо світло разом
21 робочий день
А для чого писати 7-10днів?
Не танцую- но пою
• 10 апреля в 21:18
Ответ дляИванка Бур
Нічого собі. А який магазин? Щоб не вляпатися
Принцепесочка• 10 апреля в 21:22
Ответ дляНе танцую- но пою
У цієі вперше замовила фірмові кросівки
А какой у нее Вайбер чат?
Я стараюсь брать у проверенных или Ира buy_brands или Жанна glamsy
Иванка Бур• 10 апреля в 21:26
Ответ дляНе танцую- но пою
Тоді він називався «Олександра», пізніше «сашка- обувашка», пізніше просто « обувашка» скоріш за все зараз якось по іншому , але дані були на імʼя Олександра
Не танцую- но пою
• 10 апреля в 21:30
Ответ дляПринцепесочка
А какой у нее Вайбер чат?
Немає чату. Спочатку на це не звернула уваги. Не люблю засмічувати телеграм і вайбер тими групами. Це 🤬
Принцепесочка• 10 апреля в 21:35
Ответ дляНе танцую- но пою
Вот это и странно что нет, так как у старых проверенных как правило есть
Желаю Вам чтобы всё разрешилось успешно
Не танцую- но пою
• 10 апреля в 21:51
Ответ дляПринцепесочка
Желаю Вам чтобы всё разрешилось успешно
Дякую. Тепер зрозуміла. Якщо не вирішиться, то створю нову тему, щоб всі знали цей профіль в інсті
Несемо світло разом• 11 апреля в 09:20
Ответ дляИванка Бур
Ніяка поліція цим не займається - є важливіші справи.
Несемо світло разом• 11 апреля в 09:25
Ответ дляНе танцую- но пою
А для чого писати 7-10днів?
Не знаю. Може система так створена, або реальний розводняк.
Тут проста арифметика по логістиці. Могли звернутись до відомого форвардера, а не в соцмережах шукати....Наука((