Меня не звали• Изменено вчера в 21:21
Допоможіть, як краще зробити
Познайомилася в додатку для знайомств із хлопцем. Ніби непогана людина, добра, розумна. Було дві зустрічі. Спілкування йде якось мляво. До першої зустрічі було цікавіще. А зараз бачу, що здувається. І ці його добрий ранок-приємного апетиту-на добраніч вже бісять.
Зараз свята. Підозрюю, що завтра може запросити у неділю йти гуляти. Що робити? Не хочеться у свято писати неприємні речі.
Як би ви зробили?
Я вже жалкую, що взагалі пішла з ним на зустріч.
Як би ви зробили?
Меня не звали
• вчера в 21:22
Ответ дляSgreen
Якщо інтерес падає, тим паче з обох сторін, то сенс продовжувати шукати якусь надію?
Та ні, він причепився, написує і написує.
Точная копия плова• вчера в 21:22
А чего должны чтото объяснять. Не получается сегодня, давай созвонимся потом. И он сам отвянет, если такой ленивый
Меня не звали
• вчера в 21:22
Ответ дляЦирк на дроті
Тобто він в вас розчарувався, а кидати збираєтесь ви?
Ні, він постійно пише, кожен день, вранці, вдень, ввечері.
А у нас макарошки• вчера в 21:24
Заблокировать, если бесит.
Не хотите, когда пригласит, откажите конкретно. Я не понимаю в чем проблема?
Мужчины вообще не парятся)
Небалувана Галя• вчера в 21:24
Ответ дляМеня не звали
Прямо сейчас напишите ему что вы не видите вас парой
Меня не звали
• вчера в 21:24
Ответ дляТочная копия плова
Я вже почала не відразу відповідати, відповідаю сухо, роблю паузи між повідомленнями. А він вчепився і не розуміє. Раніше якось простіше було, з іншими з СЗ, якось я переставала відповідати, і вони відпадали. А цей прилип, як банний лист. І блокувати не хочеться, і що робити не знаю.
Пишущаяся• вчера в 21:25
Ответ дляМеня не звали
Если б хотел вас пригласить, то вы б уже знали ещё неделю назад, а так он ищет лучше варианты
А у нас макарошки• вчера в 21:25
Ответ дляМеня не звали
Господи, дальнейшее общение и встречи не интересуют. Хорошего дня.
Смішнючка• вчера в 21:26
Странная вы, я наоборот обижалась когда парень не написывал мне, мне такое внимание нравиться и многим тоже, знаю по общению в коллективе, такая себе забота. Если вас это бесит то скажите человеку и закончите общение.
Цирк на дроті• вчера в 21:26
Ответ дляМеня не звали
В темі було мляво, а тепер вже постійно)
Не переживайте, він не покінчить з собою від вашої відмови. Скоріше за все, мляво - було правдою, і ви для нього теж як та валіза без ручки
Меня не звали
• вчера в 21:26
Ответ дляА у нас макарошки
Заблокировать, если бесит.
Мужчины вообще не парятся)
Якщо б він запитав - що нетак, що конкретно не подобається, я же не можу йому про це казати прямо. Наприклад, він використовує суржик, мені це ріже вухо. Потім на обличчя він при близькому спілкуванні зрозуміла, що не дуже красивий, і, незважаючи на освіченість і хорошу посаду, спілкується дуже недорыкувато - бе-ме.
Меня не звали
• вчера в 21:28
Ответ дляЦирк на дроті
мляво - бо нічого, окрім доброго ранку-хорошого дня-приємного апетиту-як день пройшов-на добраніч, нічого цікавого не відбувається.
А у нас макарошки• вчера в 21:27
Ответ дляМеня не звали
И не надо ничего объяснять)
Меня не звали
• вчера в 21:28
Ответ дляЦирк на дроті
Я декілька разів ігнорувала його повідомлення, але він все одно через якийсь час пише.
Весотехник• вчера в 21:31
Ответ дляМеня не звали
Що заважає вам відповідати прямо?
Меня не звали
• вчера в 21:31
Ответ дляСмішнючка
Мені теж подобається, якщо хлопець подобається. А цей вже бісить - не через кількість повідомлень, а через те, що він - не те пальто.
Цирк на дроті• вчера в 21:32
Ответ дляМеня не звали
Ага, а йому з вами прям весело)
Ви така сама, ще й ціну собі набиваєте.
Попрощались і все, проблеми нема. Ніхто за вами не побіжить
Ви така сама, ще й ціну собі набиваєте.
Небалувана Галя• вчера в 21:33
Ответ дляВесотехник
Що заважає вам відповідати прямо?
Она хочет его оставить как запасной вариант,очередь не стоит
Меня не звали
• вчера в 21:33
Ответ дляВесотехник
Що заважає вам відповідати прямо?
Якщо я напишу, що подумала і вирішила, що з нас не вийде пара, це буде ок? А якщо запитає, казати прямо? Чи все ж ухилитись від пояснень?
Весотехник• вчера в 21:34
Ответ дляМеня не звали
І ви прям цілу тему створили в очікуванні, що запросить в неділю
Весотехник• вчера в 21:35
Ответ дляМеня не звали
Скілтки вам років?)) І скілтки у вас взагалі було побачень в житті?
Чому не ок? Робіть як вам добре, а не комусь
Меня не звали
• вчера в 21:37
Ответ дляВесотехник
31. була в шлюбі багато років. Не пам´ятаю, скільки було побачень.
Love_Love_Love_• вчера в 21:37
Я не здатна вигадувати собі якісь додаткові проблеми. Не підходить спілкування, я його зупиняю. Все дуже просто.
Love_Love_Love_• вчера в 21:39
Ответ дляМеня не звали
Ви взагалі не зобовʼязані щось писати і тим більше щось пояснювати.
Love_Love_Love_• вчера в 21:40
Ответ дляМеня не звали
І що вам заважає ігнорувати далі?