Чарівне зіллячко• вчера в 23:22
Була в мене дівчина
З якою я зустрічався 10 років, потім на роботі познайомився з молодою, закохався . Був бурний роман, але розійшлися по її ініціативі, бо не захотіла бути другою у відносинах, хоча я відразу поставив їй умови такі. Дуже була в мене закохана, хоч і порвала. Потім ми не бачились багато років, але в соцмережах вона постійно виставляла для мене своє успішне життя - подорожі, багатство і тд. Потім виставила якогось малолітку і видалила мене з друзів. Знаю, що розійшлися. І от я вирішив їй написати, позвати зустрітися, а ця сучка написала , що подумає. І більше мені нічого не писала, хоча я їй сказав написати.
Питання - я знаю що вона всі ці роки чекала на мене, чому вона зараз морозиться і набиває ціну. І як її зломити
Чорт і Шо• вчера в 23:23
Лечись. Она сказала что подумает потому как не может вспомнить кто ты вообще такой
Котя_люлю• вчера в 23:26
Вы серьезно или это шутка? Кому Вы нужны. Условия он ей ставил, ты глянь на него. Забыла она уже как Вас звали и выглядели
Усміхайлик• вчера в 23:28
Напомнили моего бывшего нарцисса, я 5 лет замужем, а он до сих пор думает что люблю я его🤦♀️
Чорт і Шо• вчера в 23:29
Ответ дляУсміхайлик
У нарцев это диагноз, они думают что выставляют фото и заводят отношения им назло)
Усміхайлик• вчера в 23:29
Ответ дляЧорт і Шо
Да скаа , ну как можно иметь такую завышеную самооценку!?😂
Алина-1240• вчера в 23:30
Ответ дляКотя_люлю
Нет, это мифомания
Чорт і Шо• вчера в 23:30
Ответ дляУсміхайлик
Она у них на самом деле заниженная, таким образом сами себя убеждают в своей значимости
Горлаю зрання• вчера в 23:32
Ой прям сиділа і чекала. В неї життя вирує, а ви сидите і в замочну скважину за нею підглядаєте. Ви їй нахрін не всрались. Ще й з такими закидонами
Потринділиця• вчера в 23:33
Думаю, никаких ’умов’ не было, Автора просто послали в отношениях, а он не может угомониться... Жертва доморощенных псхологов-блогеров.
Чарівне зіллячко
• вчера в 23:34
Да я ее трахал , скрывал и она бегала за мной, а потом выставляла все сторис для меня
Ms. Iphone• вчера в 23:37
Ответ дляЧарівне зіллячко
дітей вам на зло не народила?
Чарівне зіллячко
• вчера в 23:38
Ответ дляMs. Iphone
дітей вам на зло не народила?
Ні вона зараз одна
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 23:42
Ответ дляЧарівне зіллячко
Зачем вы тут девушек провоцируете?) травмы их поднимаете)
Чупокабра• сегодня в 00:03
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ні вона зараз одна
Тебе дебилу несколько раз написали, Что она тебя разлюбила
Ты думаешь, если трахал ее, так она навеки твоя???
Отьебись от человека, придурок.