Щебетушка• 11 апреля в 13:01

А у когось ще тут був страх, що у вас не вийде секс?

Ви не навчитеся цілуватися, чи не зможете розслабитися у процесі, і чоловік так і не зможе нічого зробити. Причому коли сама такої проблеми немає. У мене був вже випадок, коли чоловік втік від мене через це. Тепер почуваюся неповноцінною якоюсь
Ваша прЭлесть• 11 апреля в 13:01
У меня был страх что буду выходить замуж, а расписываться не умею! Мне тогда года 4 было.

В рот не ложи• 11 апреля в 13:01
Ми в курсі
автор Щебетушка • 11 апреля в 13:02
Я не тріль, просто мабуть зі мною щось не так, якщо таке не виходить
Бутерброд з ікрою• 11 апреля в 13:02
Я сюда захожу пару раз в неделю и то уже четвертую или пятую вашу тему читаю. Вы маньяк, дрочер или просто идиотка?
Инфотуфелька• 11 апреля в 13:02
ОПЯТЬ????
В рот не ложи• 11 апреля в 13:02
Ответ дляЩебетушка
Звісно, що не так - строчити цю хєротєнь кожного дня
НаливайКа• 11 апреля в 13:03
Якщо вас так клинить, то просто забийте на особисте життя і живіть з котом.

автор Щебетушка • 11 апреля в 13:03
Ответ дляБутерброд з ікрою
ні, але маю проблеми
автор Щебетушка • 11 апреля в 13:03
Ответ дляНаливайКа
та вік такий, що клинить
кураГАЛЯ• 11 апреля в 13:03
Якщо чесно, я ще могла б з розуміти у чоловіка такий страх, але від жінки у принципі не так багато за замовчуванням вимагається у цій сфері. Вам явно до психотерапевта
Бутерброд з ікрою• 11 апреля в 13:04
Ответ дляЩебетушка
ні, але маю проблеми
Чем вас не устроили предыдущие стопицот советов?
автор Щебетушка • 11 апреля в 13:06
Ответ длякураГАЛЯ
Тобто зі мною щось не так у цьому плані, і такого страху не має бути?
В рот не ложи• 11 апреля в 13:06
Ответ дляЩебетушка
Тобто, ти забембало
Я_з_Франека• 11 апреля в 13:06
У вас вагинизм?
автор Щебетушка • 11 апреля в 13:07
Ответ дляБутерброд з ікрою
відповіді були в стилі на че я з дурки вийшла, а я чесно питаю
кураГАЛЯ• 11 апреля в 13:08
Ответ дляЩебетушка
Тобто так, ну ви ж не позиціонуєте себе як професіоналку і не робите це за гроші?
Ленне-Рейма• 11 апреля в 13:08
У меня не было. Первый мужчина был старше на 12 лет. С ним не было шансов на неудачный секс.
автор Щебетушка • 11 апреля в 13:10
Ответ дляЯ_з_Франека
У вас вагинизм?
Не знаю, там наче взагалі нічого не входить, якщо вагінізм. Але якщо сама це роблю, то входить, але не широке. Я один раз з чоловіком пробувала, і це жах. Він взагалі нічого не зміг зробити. Я тепер боюся, що якщо я щераз з іншим спробую і не вийде, то він теж втече від мене
Леди_на_драндулете• 11 апреля в 13:11
Про целоваться я переживала лет в 15-ть.
Я_з_Франека• 11 апреля в 13:11
Ответ дляЩебетушка
Гинеколог может вам поставить зеркало?
автор Щебетушка • 11 апреля в 13:12
Ответ дляЛенне-Рейма
Я загалом не дуже приваблива, ще й не й не молода
Бутерброд з ікрою• 11 апреля в 13:13
Ответ дляЩебетушка
Неправда. Вам многое советовали, и удалить девственную плеву хирургически, и просто хорошо выпить перед начало и тд. Но вам интереснее спрашивать.
автор Щебетушка • 11 апреля в 13:15
Ответ дляЯ_з_Франека
Гинеколог может вам поставить зеркало?
Таким як я наче дзеркало ставлять, але я не пам’ятаю, коли вже останній раз ходила до гінеколога, мабуть, років у 20. А зараз вже якось стрьомно туди йти, бо будуть дивитися на мене як на інопланетятина, що в 28 років ні з ким не спала
Бутерброд з ікрою• 11 апреля в 13:15
Ответ дляЩебетушка
Кому вы там нужны, они смотрят в другое место.
автор Щебетушка • 11 апреля в 13:17
Ответ дляБутерброд з ікрою
А як туди дивитися, якщо сексу у мене не було?
Я_з_Франека• 11 апреля в 13:19
Ответ дляЩебетушка
А почему вы не ходите к врачу? В вашем возрасте обязательно раз в полгода сдавать ПЦР тест на рак шейки матки и основные анализы. Это просто база, все обязаны это делать.
Тем более у вас есть проблема, она абсолютно реальная и требует лечения у гинеколога и психотерапевта (гинеколог вам может дать направление к специалисту, который умеет работать с вагинизмом). Эта проблема не имеет возраста, может быть абсолютно в любом .
Но то что ваша вагина для вас прям Нарния, а не орган, - это крайне безотвественное поведение.
автор Щебетушка • 11 апреля в 13:25
Ответ дляЯ_з_Франека
Мне все равно на эти тесты если чесно. Я и так недо женщина, мужчинам не нравлюсь, сексом не могу заниматься. Это если еще и вагинизм нужно мужчину такого искать, чтобы ждал и терпеливый был. Где я такого найду если я и так непривлекательная? Тем более я в другой стране. В Украине бы еще бы на меня бы смотрели как на мамонта бы
Я_з_Франека• 11 апреля в 14:39
Ответ дляЩебетушка
Вы несете полнейшую дичь. Ни у кого, кроме вас, нет ответственности за вашу вагину. Ни один мужчина никогда с этим не справится, сколько бы терпения у него не было.
Ваш маршрут понятен. Гинеколог - психотерапевт. Ну или одиночество до могилы.
автор Щебетушка • 11 апреля в 14:43
Ответ дляЯ_з_Франека
Ни один мужчина не захочет с этим возиться наверное