Добродійка• 11 апреля в 13:20

Покупай скорее хату, «будет только дорожать» ©

Недвига растет как и стройматериалы
Соня-сонятко• 11 апреля в 13:48
Ответ дляТектологиня 80lv
Ремонт потребує будівельних матеріалів , будівництво теж , податки ростуть як і бензин і тільки порадниці очікують дешевого житла роками
Вы это мне рассказываете ? Я в курсе ) но это не волнуйте покупателей . Когда есть выбор или когда нет денег

Напланетянка• 11 апреля в 13:50
Нет. Сейчас цены на недвижимость на таком пике, что не вижу смысла что-то покупать. Я имею в виду Киев, Киевскую область. Цены в долларах выше раза в 2, чем были в 2016 году. Сами проверьте.
Это моё мнение. Очень сочувствую тем, кто вынужден сегодня себе покупать квартиру или дом. С домами ведь тоже печалька, на любое дерьмище цены стали космические.
тяжкаялюдина• 11 апреля в 13:51
Ответ дляНиф_ниф
В мире есть достаточно куда более комфортных мест с сопоставимыми ценами на недвижимость.
Все так. В Україні це зараз великий ризик. І майбутнє дуже сумнівне.
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 13:51
Ответ дляНапланетянка
Вам не повірять
Все дешевшає і ринок стоїть
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 13:52
Ответ длятяжкаялюдина
А майбутнє емігранта не сумнівне ?
Піу!Піу!• 11 апреля в 13:52
Ответ дляДобродійка
Чем там лучше
Чем в Украине.
Соня-сонятко• 11 апреля в 13:52
Ответ дляТектологиня 80lv
А майбутнє емігранта не сумнівне ?
Поверьте куда более определение чем в Украине сейчас
тяжкаялюдина• 11 апреля в 13:54
Ответ дляТектологиня 80lv
А майбутнє емігранта не сумнівне ?
Я на ці маніпуляції не ведусь. Я приїжджаю в Україну і бачу різницю, як там і як тут.
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 13:55
Ответ дляСоня-сонятко
Як у кого

Тектологиня 80lv• 11 апреля в 13:56
Ответ длятяжкаялюдина
Різницю у кого ? У емігранта який ніхто і звуть його ніяк і реалізованої людини зі всім в Україні ?
Чи кого ви там порівнюєте ?
Соня-сонятко• 11 апреля в 13:58
Ответ дляТектологиня 80lv
Чи кого ви там порівнюєте ?
Простите насмешили …
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 13:59
Ответ дляСоня-сонятко
Простите насмешили …
Посмійтеся
Відомо що еміграція це про зниження комфорту і карʼєрної позиції
Але може низькваліфікованим байдуже де прибирати , стригти або нігті пиляти
Уявляю реалізованих адвокатів , лікарів і тд які тішаться сонечку в Іспанії
Чарівне зіллячко• 11 апреля в 14:02
Не скоро будет, а уже подорожало. И существенно. 10-15% уже плюсом к цене прошлого года. Сегодня.
А стройматериалы только растут...
тяжкаялюдина• 11 апреля в 14:02
Ответ дляТектологиня 80lv
Чи кого ви там порівнюєте ?
Авжеж, що ніхто і звуть ніяк з громадянством не України і нерухомістю, і нормальною професією. А в Україні найкраще життя і що нерухомість в країні в якій війна - це найкраще вкладення
Шеллар• 11 апреля в 14:02
Ответ дляТектологиня 80lv
Посмійтеся
Саме так, бо реалізований адвокат, лікар і так далі, при черговому підвищенні абонементу від тцк, надасть перевагу підмітати іспанський тротуар чим потужно гинути за чужі статки. А те що дітей відправить одразу закордон навіть і сумніватися не варто.
Соня-сонятко• 11 апреля в 14:02
Ответ дляТектологиня 80lv
Посмійтеся
Все в Украине адвокаты и врачи ?
А может учителя будут покупать недвигу в войну?
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 14:05
Ответ дляШеллар
Так , Україна пуста
Всі підмітають Іспанію
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 14:06
Ответ дляСоня-сонятко
Все в Украине адвокаты и врачи ?
Кажу ж - нищькваліфікованим байдуже і на статус і на умови проживання
Тим , кому є що втрачати одним іспанським апельсинам не тішаться
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 14:08
Ответ дляСоня-сонятко
Все в Украине адвокаты и врачи ?
Ні , всі будуть в Іспанії

Шеллар• 11 апреля в 14:08
Ответ дляТектологиня 80lv
Так , Україна пуста
Всі підмітають Іспанію
Тільки за офіційними даними виїхало близько семи мільйонів осіб і ця цифра продовжує зростати, а ось тих хто покинув остогидлий іспанський берег і германський диван та повернувся назад до України чомусь не видно.
Соня-сонятко• 11 апреля в 14:08
Ответ дляТектологиня 80lv
Например ? В Испании и врачи и учителя и даже юристы наши по уезжали . По-моему только те кто ворует хорошо остались и норм выгребают . Но таких не много . Да они могу купить квартиру сейчас .
Ниф_ниф• 11 апреля в 14:09
Ответ дляТектологиня 80lv
Нет, лучше в Украине купить недвигу за баснословные деньги и при каждой тревоге молиться чтобы в нее не попал шахед.
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 14:10
Ответ дляСоня-сонятко
Звісно емігрували
Чим тільки там заробляють - питання , а не всі готові змінити інтелектуальну роботу на будь яку
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 14:10
Ответ дляНиф_ниф
Всі перелякані видно на порадниці
Дивно , хто ж купуєте житло в реальності ?
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 14:11
Ответ дляШеллар
Пуста Україна . Всі в германіях ( це Німеччина ?)
Ви в якій країні ?
Соня-сонятко• 11 апреля в 14:11
Ответ дляТектологиня 80lv
Звісно емігрували
Многие наши которым это важно и в новой стране добиваются нормальной работы . Почему нет ?
И так же многие готовы работать на заводе и спать спокойно и отдыхать нормально. Не у всех пунктик по работе , у кого-то просто ставка на адекватную , нормальную жизнь .
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 14:13
Ответ дляСоня-сонятко
Так адекватне життя забезпечується з зарплати , яка напряму залежить від позиції в суспільстві
Соня-сонятко• 11 апреля в 14:14
Ответ дляТектологиня 80lv
Такое только в ссср . Позицию в обществе имеют все нормальную , не зависит как вы зарабатываете .
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 14:16
Ответ дляСоня-сонятко
Ну звісно в ссср
Бо лікар в єс заробляє так само як працівник заводу і звісно від зарплати нічого не залежить - ні то чи буде будинок чи квартира , ні клас авто ні місця для відпочинку
На порадниці зарплата не впливає ні на що у борщеварів
Тектологиня 80lv• 11 апреля в 14:17
Ответ дляСоня-сонятко
Незатумамені борщеварки яким рівень зарплати ні на що не впливає