Н@Диете• сегодня в 07:42
Порадьте, будь ласка, психіатра, Киів
Хотілося б толкового, який Вам дійсно допоміг.
Дякую
Меряю линейкой• сегодня в 08:55
Ответ дляБеллаДонна
з яким захворюванням?
Да, хороший вопрос.
Потому что тревожное расстройство любой вылечит.
А если там микс, который тянется с детства, то там никакой толковый не поможет
Блакитне небо• сегодня в 09:31
Бондарчук Катерина Василівна. Приймає в Добробуті. Напрямки практичної діяльності написані на сайті Добробуту в ії профілі, почитайте
Від себе можу додати що мені знімали гострий невроз, клінічну депресію. Син зараз відвідує з діагнозом дистимія. Колега за моєю рекомендацією водила доньку, теж дуже задоволена.