Тану на сонці• Изменено 11 апреля в 16:06
дівчата, де купити наліпки на підошву для взуття для танців?
Так, щоб було легше робити повороти. Прочитала, що є спеціальні наліпки зі штучної замші, але гугл видає тільки посилання на ті, що проти ковзання
Тану на сонці
• 11 апреля в 16:06
Ответ дляПринцепесочка
А слизько не буде?
Вони на частину взуття клеяться. Не паркет і не ламінат.
Принцепесочка• 11 апреля в 16:06
Ответ дляТану на сонці
Яке покриття в залі?
Бодіпозітівна• 11 апреля в 16:08
Щоб повороти були легкими і взуття не «стопорило» на підлозі, вам справді потрібні не гумові накладки проти ковзання, а спеціальні сліки (spin spots) або замшеві наклейки. Гумові наклейки, які часто видає пошук (як-от у HandyMarket чи Аврорі), навпаки посилюють зчеплення, що для танців може бути травматичним для колін.
HandyMarket
Ось де шукати саме те, що допоможе крутитися:
1. Спеціалізовані танцювальні магазини (Київ та Україна)
Це найнадійніший варіант, оскільки там продають професійні аксесуари для бальних танців, соціальних танців (сальса, бачата) та джаз-фанку.
Магазини для танців (на кшталт FD Company або Applepen): Шукайте в розділах «Аксесуари для взуття». Там бувають наліпки «Dance» або замшеві накладки на передню частину підошви.
Магазини з професійним взуттям (як-от OXY Dance Shoes): У шоурумах часто є окремі шматочки замші на клейовій основі.
FD Company
2. Спеціальні бренди для «перетворення» звичайного взуття
Якщо ви хочете зробити танцювальними звичайні кросівки, шукайте конкретні назви:
BLOCHspot: Це круглі наклейки з тканини, які клеяться під «подушечку» стопи. Вони дозволяють ковзати навіть на гумовій підошві. Їх можна знайти в міжнародних магазинах на кшталт Porselli або через посередників в Україні.
Suede Sole Stickers (на Amazon): Готові набори зі штучної або натуральної замші. В Україні їх іноді перепродають на Prom.ua під назвою «профілактика для танцювального взуття».
Prom
3. «Лайфхаки» від танцюристів (якщо не знайшли готових)
Якщо Google вперто видає гуму, спробуйте ці альтернативи:
Магазини для ремонту взуття: Купіть шматок тонкої натуральної замші або велюру і приклейте його на суперклей або взуттєвий клей «Десмокол». Це буде надійніше за будь-які наклейки.
Тканинний тейп або пластир: Тимчасовий варіант — наклеїти кілька шарів гладкого тканинного пластиру на місце, де ви робите поворот.
Порада: Перед наклеюванням обов´язково знежирте підошву спиртом, інакше наліпка відлетить під час першого ж піруету.
HandyMarket
FD Company
Prom
Весела моль• 11 апреля в 16:08
В інтернеті пошукайте. В спеціалізованих магазинах для танців є. В Харкові є магазин Все для танців наприклад. Ви не написали з якого Ви міста.
Пасхальний тролік• 11 апреля в 16:09
Ответ дляВесела моль
У них и сайт есть
Тану на сонці
• 11 апреля в 19:56
Ответ дляПринцепесочка
Яке покриття в залі?
Не пам´ятаю, можливо, плитка. Це не спеціалізований зал для тренувань. Вдома у мене старенький паркет.