Угадайс• 11 апреля в 22:36
Посоветуйте, что реально было лишним в расходах перед родами, а на чем экономить
точно не стоит
Девальвация• 11 апреля в 22:39
для меня лишние это дорогая одежда для ребенка так как накупила а в итоге была одежда что и не одевали , а вот как раз все гаджеты по максимуму чтоб облегчали быт только за всем пользовалась и не могу сказать что были бесполезные .
НаливайКа• 11 апреля в 22:39
Б/у коляску брать (та, которая 2 в 1), а прогулочную уже новую, б/у кроватку и матрас
Я на хвилинку• 11 апреля в 22:40
Ночные рубашки в род дом. Накупила красоты. А надо было обычные взять. Все выкинула.
КаРаКаТиЦа• 11 апреля в 22:40
Це дуже залежить від ваших особистих вподобань та способу життя.
Мені абсолютно зайвими виявилися усі прокладки, пеленки для дорослих, халати та нічнушки.
На другі пологи я це все не купувала і була страшенно задоволена.
Купуйте все те, що вважаєте полегшить вам життя.
Скляна миша• 11 апреля в 22:40
Все, що хочеться - потрібне, це не те ситуація, де варто економити
Стервочка• 11 апреля в 22:42
сделайте заготовки полуфабрикатов на первые две недели после родов. Скорее всего Вы будете первые три месяца лежать с ребенком в кровати - ’гнездоваться’, не будет времени и сил ни на что.
Кроватка была лишней - совместный сон оказался удобней и мы ею вообще перестали пользоваться. Слинги и шезлонг очень выручали. У меня были бу. Система пеленания Disana мне очень зашла.
Тримаю свічку• 11 апреля в 22:42
Ответ дляНаливайКа
У меня была коляска сайбекс 2 в 1, это лучшее что можно было придумать
Стервочка• 11 апреля в 22:44
Ответ дляТримаю свічку
А я недавно видела коляску, которую можно одной рукой сложить и нести по лестнице. Я думаю, ее изобретатель - гений).
хутряна володарка• 11 апреля в 22:44
Лишней была куча одежды размером до 70 см.
Пеленки пригодились, хотя я не пеленала сына. Но в обиходе пользовалась постоянно. Лет до трёх точно.
Долго выбирала коляску с люлькой. Вот на этом можно было и с экономить купив просто коляску с прогулочным блоком, раскладывающийся на 180 град.
Сын у меня был весенним и вполне бы мог кататься просто в прогулочном блоке. Люлькой пользовались пять месяцев.
Тримаю свічку• 11 апреля в 22:45
Ответ дляСтервочка
Класс а что за производитель?
Скляна миша• 11 апреля в 22:46
Ответ дляСтервочка
Ви описуєте якийсь жах, можна жити в своєму ритмі разом з дитиною
Стервочка• 11 апреля в 22:49
Ответ дляСкляна миша
Треба бути готовим до всього. Наприклад, до того, що у мами може в останню секунду трапитись кесарево. Або що її сенсорна система може бути не готова до такого навантаження. Краще перестрахуватись і не витрачати зайвий час на готовку в перші тижні.
Скляна миша• 11 апреля в 22:50
Ответ дляСтервочка
Це нічого не змінює , в мене було КР. Але це не причина займатися готуванням чи сидіти постійно вдома
ЧукИГеки• 11 апреля в 22:51
Ответ дляСтервочка
В чоловіка лапки, так?
Стервочка• 11 апреля в 22:51
Ответ дляТримаю свічку
Класс а что за производитель?
Не помню((. Попытась найти и не выходит. Но вот мне тему подсовывает прогулку, которую можно носить на плече как сумку. И отзывы отличные.
Стервочка• 11 апреля в 22:53
Ответ дляСкляна миша
О, інстамами підтягнулись. Ну що ж, авторе, головне правило щасливого материнства - забудьте дорогу в соцмережі, щоб не бачите таких коментаріїв
Скляна миша• 11 апреля в 22:54
Ответ дляСтервочка
Працюючі мами, а не мами-кенгуру
Стервочка• 11 апреля в 22:54
Ответ дляЧукИГеки
В чоловіка лапки, так?
Чоловік може бути УБД або він може загинути. Або він може працювати доба через добу. Існує багато сценаріїв.
Ухахайкина• 11 апреля в 22:56
Ответ дляСкляна миша
Якщо дитина не ручна, то так. А мені заготовки дуже сильно допомогли. І бабусі нам теж перші місяці постійно їх робили і давали, я їм вдячна слів нема. Бо ми з малим по черзі лежали, він не відпускав нікого до двох місяців.
Скляна миша• 11 апреля в 22:59
Ответ дляУхахайкина
Ручна чи не ручна це від мами залежить.
Ухахайкина• 11 апреля в 23:00
Авторе, я плюсую за заготовки. Слінг теж виручав дуже. Якщо вам важлива передбачуваність, я би не економила ще на лікарі. На цю тему багато дискусій і є жінки, що спокійно народжують з черговою бригадою, але ми домовлялися з лікарем і це було дуже правильне рішення, бо я була спокійна у пологах.
Зайвим майже нічого не було. Хіба що сорочки в пологовий, бо я тільки народжувала в ній. Потім у палаті ходила в халаті та сорочці, але було некомфортно, перевдяглася в свій домашній костюм і відчула себе людиною.
Ще дуже допомогли лактаційні вкладиші, щоб не ходити з мокрою футболкою.
Стервочка• 11 апреля в 23:01
Ответ дляСкляна миша
Ручна чи не ручна це від мами залежить.
Не всі мами можуть покинути дитину, яка плаче, і піти працювати за ноутбуком в перший тиждень народження дитини. Для деяких важливо, щоб дитина не плакала і була в спокої та комфорті
Ухахайкина• 11 апреля в 23:01
Ответ дляСкляна миша
Ручна чи не ручна це від мами залежить.
Угу. Хай оре у себе в ліжечку, чо він.
Скляна миша• 11 апреля в 23:02
Ответ дляУхахайкина
Угу. Хай оре у себе в ліжечку, чо він.
Ні, біля мене в шезлонгу, чому йому кричати. Діти не плачуть просто так і я добре розуміла чого саме хочуть мої
Скляна миша• 11 апреля в 23:02
Ответ дляСтервочка
Дитина в спокої і комфорті біля мами, яка працює
Ухахайкина• 11 апреля в 23:03
Ответ дляСкляна миша
Титул «Місіс найбіліше пальто» ваш, вітаю!
Стервочка• 11 апреля в 23:10
Авторе, трохи незвична порада, але пройдіть пару курсів з користування штучним інтелектом і оплатіть собі просунуті версії, щоб можна було багато фото завантажувати (якщо Ви цього ще не зробили). Так Ви зможете швидко приймати умовно доказові рішення. І це скоротить час на власне прийняття рішення і зніме багато стресу. Можна створити окремих AI помічників -по здоров´ю дитини, по власному здоров´ю, по підбору одягу собі, по підбору рецептів з того, що є в холодильнику. Це реально мене виручає.
Кроватка зайва))
А от памперси - хороші. Ліберо, хагіс еліт софт і кращі. Різниця з памперс/хагіс класік колосальна.
Виявилося мазати і посипати присипкою - не варто. Мазати лише якщо щось сталося і не під памперс(!).
Соски виявилися не актуальні теж.
В пологовий - дві самі старі довгі ночнухи - зтголовою. Ліфчик для годування - мені не зайшов.якщо хочете то беріть на розмір більше/ширше.
В пологовому було холодно. Подумайте за щось типу дуйчика. У мене взагалі якесь посутніння було - забувала дитину укривати, і довго возилася поки перевдягала/памперси сіняла, дитина мерзла.
Чоловік хай іде з вами. Палата «сімейна».
Пупок. Ніякого перекису. Перекис - в смітник. Чим - я не помню. Але у моєї були проблеми з пупом, були в хірургіі охматдиту. То хірург мало не матюкав пологових педіатрів за перекис.
Міароклізму покладіть із собою. І дієту перед пологами. Щоб точно гарно вме із стулом було. Бо і так не особо комфортно під час пологів.
Соски виявилися не актуальні теж.
ЖонДуан• 11 апреля в 23:14
Ответ дляСтервочка
Дуже цікава порада, я вже багато років мама, але який саме Ші ви порадите? У мене gpt тільки платна версія, це повний провал у багатьох сферах.