40ка• 12 апреля в 20:12

Як жінки роблять собі нові зморшки

Всі ми бачили, що влітку і у будь-яку пору року жінки ходять по вулиці без жодного захисту від сонця.
Але ж є бейсболки, панами, зимові шапки з козирком, окуляри від сонця.
Ну так, можливо, їм то і не треба, зачіску псує і ще щось там...
Але хіба мімічні зморшки від сонця когось роблять гарною чи молодою?
І те стосується навіть школярок.
Звичайно, то не панацея ті головні убори з окулярами, але з ними потім шкіра на лобі і біля очей набагато рівніша.
Як ви протягом року дбаєте про себе і захищаєте себе від сонця?
Алина-1240• 12 апреля в 20:14
Оно не зависит от солнца) и не вижу смысла завешиваться одеждой и мазать на себя все химвещества

Ishoy• 12 апреля в 20:14
Морщины не появляются непосредственно от солнца, а от того, что кожа обезвоживается, нарушается защитный барьер и появляются мелкие морщинки. Если пользоваться хорошим увлажняющим и защитным кремом - ничего такого не случится даже без защиты от солнца
Киев_Елена• 12 апреля в 20:17
Летом пользуюсь кремом с спф50, на пляж хожу с кепкой. Все)
Мейбелин• 12 апреля в 20:18
Ответ дляIshoy
Посоветуйте ваши кремы увлажняющий и защитный, пожалуйста.
kanni• 12 апреля в 20:19
Вы хотите сказать, что основная причина появления мимических морщин - это солнце, а не мимика? Что у тех, кто намазался химозными кремами и завесился, мимики нет и мимические морщины не появляются?
serebro16-72be• 12 апреля в 20:23
Уникаю сонця
kuskus• 12 апреля в 20:23
Ответ дляАлина-1240
Залежить

kanni• 12 апреля в 20:29
Ответ дляkuskus
Залежить
Если вы не работаете по 8 часов, стоя на улице на солнце и в ветер, мороз, а обычный офисный работник, изредка бывающий на солнце и на 7-14 дней выезжающий раз в год на море, то не зависит.
kanni• 12 апреля в 20:30
Все старательно избегают солнца и одновременно жалуются на дефицит витамина Д ))
Inna.13• 12 апреля в 20:32
У меня есть 2 наглядных примера: свекровь, которая всю жизнь не носит ни очки ни головные уборы и загорает как не в себя до хрустящей корочки, обожает летом тот краткосрочный загар. И ходит вся как сушка в миллионом морщин. Смотрится очень страшно, особенно понимая, что могло быть иначе. Я даже спрашивала, почему очки не носите, бесполезно! И моя белокожая мама, редко ходящая на пляж. Если загар, то только под деревом-в панаме и с накидкой. Постоянные пожизненные маски из огурца и разных рецептов. Кожа хоть и возрастная, но в разы более гладкая, чем у свекрови. Кремами обе пользуются всю жизнь дешевыми. Свекрови они не помогли. У меня же базовый минимум: очки обязательно с уф фильтром, увлажняющий крем-гврниер-пеня устроивает по степени увлажнения+цена. К шапке не могу привыкнуть, потом ее девать некуда. Вот тональный купила с спф 15. Лучше чем ничего. Те что спф 50-мне темные по оттенку
Inna.13• 12 апреля в 20:33
Ответ дляkanni
Ну так его де можно пить в разных дозах в разные сезоны
Реалістка• 12 апреля в 20:50
Шкіра обличчя різна буває. Товста. Не схильна до пігментації. От мені 50, я ніколи не використовувала spf в повсякденному житті. Тільки на морі, і тільки на тіло, й то щоб не обгоріти. Але в мене правило все життя - я на пляжі тількі зранку до 10 і ввечері після 17. І завжди в панамі або бейсболці. Але решту року я нічим не закриваю лице окрім сонцезахисних окулярів. І зморшки - це останнє, за що я переймаюсь, бо в мене їх практично немає. Зате є друге підборіддя і ’щоки бульдога’:)) бо такий тип старіння. Не всім загрожує фотостаріння, повірте.
Еленка14• 12 апреля в 21:13
Всі пишуть про різну шкіру. Але ж проблема в зморшках! Яка різниця, який спф ви нанесли, якщо на сонці ви прижмурююєте очі? Відбувається мимовільне примруження м´язів навколо очей та лоба, і наслідок = ті самі злобні зморшки!

Як приклад: корейці, китайці та японці, які бережуть свою шкіру, не дивлячись на те, що їх природа наградила більш товщою і витривалішою шкірою. Вони захищаються значно більше за ’нас’. І мають результат у вигляді молодого вигляду, яким захоплюється весь світ
автор 40ка • 12 апреля в 21:42
Ответ дляЕленка14

О так, вони навіть руки ноги ховають від сонця
Я от теж як корейка, китаянка - влітку обов´язково закрити руки в сорочку і на ногах штани вкорочені.
А ви теж ховаєтеся?
автор 40ка • 12 апреля в 21:45
Ответ дляРеалістка
То у вас на фоні більшості ще непоганий захист від сонця, якщо шкіра товста, певно, справді можна трохи розслабитися
Еленка14• 12 апреля в 21:47
Ответ для40ка
А ви теж ховаєтеся?
Намагаюся, не завжди виходить. На ногах то завжди щось довге, але через інші проблеми. А от з шляпами проблематично, пресловуте ’а що люди скажуть’, + щоб зачіска не зімялася, тощо. А так би з задоволенням на пляжі буда б у купальнику як японка- китайка, з ніг до голови враховуючи обличчя. Нажаль, я не така смілива
автор 40ка • 12 апреля в 21:47
Ответ дляInna.13
Я як ваша мама
Теж не люблю сонце.
Вірю, що у неї краща , ніж у свекрухи.
Щодо крему, то є 20 спф, вистачає рівно на п´ять годин
автор 40ка • 12 апреля в 21:49
Ответ дляkanni
Сонце тригер для тривалого примруження і мімічних зморшок 🫣☀️
Еленка14• 12 апреля в 21:54
Ответ для40ка
А ви теж ховаєтеся?
Погуглила, фейскіні називається. Впевнена, що дає ефект, але я трус

Еленка14• 12 апреля в 21:56
Якось так
Еленка14• 12 апреля в 21:57
Не прикріпилось
kanni• 12 апреля в 21:59
Ответ для40ка
Основная причина мимических морщин - ваша ежедневная мимика: улыбка, поднятие бровей, нахмуривание. Вы все это делаете и без солнца, много-много раз за день. Ну наденьте солцезащитные очки, без них в принципе сложно находиться на солнце.

А кремы с спф содержат химию, вызывающую рак, немало исследований уже было.
Karamelka-Ольга• 12 апреля в 22:04
Ответ дляkanni

Уже не первый раз читаю про негативное влияние кремов с спф. И всё-таки, нужны ли кремы с спф просто в городе, не на пляже, или нет? Столько противоречивой информации.
Твоя сусідка• 13 апреля в 09:38
Ответ дляЕленка14
Не прикріпилось
Ой, я прямо фанатка захисту від сонця і мені дуже сподобалася ідея, доьре, що в Україні таке не продають, а то мені б вистачило розуму купити
Це ж класно, а то крем треба раз в день змивати і поновлювати
Твоя сусідка• 13 апреля в 09:41
Ответ дляkanni

Я не заперечую про щоденну міміку.
Саме тому і раджу, і сама так роблю - захищатися від сонця, щоб міміки не ставало ще більше.
Надягаю і окуляри, і бейсболку, чогось одного мені мало
Еленка14• 13 апреля в 10:07
Ответ дляТвоя сусідка
Ну на алінкспрес можна замовити
Але ж цей захист більше для пляжу. І плюс спф захист на пляжі треба поновлювати після кожного намокання. І ще нюанс: всі крема мають строк дії в годинах, і для цього треба наносити не раз в день, інакше не буде захисту
Твоя сусідка• 13 апреля в 10:21
Ответ дляЕленка14
Ну на алінкспрес можна замовити
Я пожартувала, бо в моєму смт пляжу нема і навіть якби був, то я не ходила б.
І так, я згідна, крем від сонця то каторга, навіть без пляжу.
Бо його зранку нанесла, через годин вже треба змити і наново...
Еленка14• 13 апреля в 11:08
Ответ дляТвоя сусідка
Та отож