sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Детское здоровье
anonim_3
Тепличная• 09 апреля в 12:02

Шампунь звичайний НЕлікувальний при себорейному дерматиті

Всім привіт.
У доньки-підлітка себорейний дерматит. Звертались до дерматолога. Добре допомагають шампуні Віши Деркос зелений або Дермазол.
Але миє голову ними курсом і треба підібрати якийсь звичайний, нелікувальний на постійній основі, коли нема загострення. Який обираєте? Для чуттєвої шкіри? Чи постійно проти лупи використовуєте?
Розумію, що все індивідуально, але може порадите, що підійшло саме Вам.
18 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
anonim_72
заварний look• 09 апреля в 12:07
1
Вибачте, попали не дам. Лише збираємося до лікаря. Доньці 12 років. Є почервоніння по лінії росту волосся і ділянки лущення в голові. По фото видає себорейним дерматит. У вас схожий прояв? Він не лікується? До лікаря записані на 13 квітня

anonim_72
графиняВишенка• 09 апреля в 12:08
2
у мене псоріаз, але лікую як себорейни дерматит по жирному типу, використовую шампунь для чутливої шкіри, бо свербить
like 1
anonim_219
Последний вагон• 09 апреля в 12:13
3
Донька лише віші користується на постійній основі.
like 2
anonim_76
Пи Пи Пилюля• 09 апреля в 12:22
4
Донька теж користується Віши Деркос, а звичайним користується таким. перебрали багато, оцей підійшов дуже добре
attached-photo
like 2
anonim_59
Зоркая Зорро• 09 апреля в 12:34
5
Сульсена - шампунь або паста при загостренні.
А між ними - максимально без всяких добавок і силіконів.
woman_facepalming 1 like 2
anonim_3
автор Тепличная • 09 апреля в 12:46
6
Ответ длязаварний look
Вибачте, попали не дам. Лише збираємося до лікаря. Доньці 12 років. Є почервоніння по лінії росту волосся і ділянки лущення в голові. По фото видає себорейним дерматит. У вас схожий прояв? Він не лікується? До лікаря записані на 13 квітня
У підлітків йде налаштування гормонів, тому все хвилями. + важливе харчування, спосіб життя. Краще не допускати сильного забруднення волосся. У доньки був період, коли після курсу Дермазолом 3 місяці шкіра голови була чиста при митті звичайним шампунем Муссвітал для чуттєвої шкіри, потім знов з´явились скоринки і почервоніння. Тому для себе зробили висновки, що наприклад 1 раз в 10-14 днів треба лікувальним користуватися для профілактики, бо він дуже сушать шкіру, тому хочемо спробувати перейти на якийсь звичайний в комбінації. Але стрьомно пробувати нові
anonim_3
автор Тепличная • 09 апреля в 12:46
7
Ответ дляграфиняВишенка
у мене псоріаз, але лікую як себорейни дерматит по жирному типу, використовую шампунь для чутливої шкіри, бо свербить
Поділіться, який саме?
anonim_3
автор Тепличная • 09 апреля в 12:48
8
Ответ дляПоследний вагон
Донька лише віші користується на постійній основі.
Донька після зеленого Деркос спробувала блакитний, аід нього посипало одразу ж
like 1
anonim_3
автор Тепличная • 09 апреля в 12:49
9
Ответ дляПоследний вагон
Донька лише віші користується на постійній основі.
До речі, на мейкапі і розетці на великий 390 мл зелений найничжа ціна
heart 1

anonim_3
автор Тепличная • 09 апреля в 12:50
10
Ответ дляПи Пи Пилюля
Донька теж користується Віши Деркос, а звичайним користується таким. перебрали багато, оцей підійшов дуже добре
Дякую, подивлюсь
like 2
anonim_3
автор Тепличная • 09 апреля в 12:54
11
Ответ дляЗоркая Зорро
Сульсена - шампунь або паста при загостренні.
А між ними - максимально без всяких добавок і силіконів.
Поділіться, які сподобались?
anonim_75
Клептоманка• 09 апреля в 13:50
12
Будь-який із саліциловою кислотою,хоча б та ж сама Balea
heart 2
anonim_3
автор Тепличная • 09 апреля в 13:55
13
Ответ дляКлептоманка
Будь-який із саліциловою кислотою,хоча б та ж сама Balea
Дякую!
noavatar
Ирина-61a8• 09 апреля в 18:14
14
Ответ дляТепличная
Донька після зеленого Деркос спробувала блакитний, аід нього посипало одразу ж
Да у меня себорейного дерматита нету. Но после того деркоса блакитного тоже зуд , лезут волосы. И что туда только добавляют.
noavatar
Ирина-61a8• 09 апреля в 18:15
15
А сульсена тот шампунь тоже фигня я тоже много перепробовала. Мою самым дешевым. Он мне лучше всего подходит.
heart 2
anonim_219
Последний вагон• 09 апреля в 22:39
16
Ответ дляТепличная
Донька після зеленого Деркос спробувала блакитний, аід нього посипало одразу ж
Моя зеленим користується.
heart 1
anonim_219
Последний вагон• 09 апреля в 22:40
17
Ответ дляТепличная
До речі, на мейкапі і розетці на великий 390 мл зелений найничжа ціна
Дякую, я беру великий в м´якому пакеті, їй,десь місяців на 10 вистачає.
anonim_3
автор Тепличная • 09 апреля в 23:10
18
Ответ дляПоследний вагон
Дякую, я беру великий в м´якому пакеті, їй,десь місяців на 10 вистачає.
Це саме такий, читала, що 500 мл вже не випускають, зменшили до 390 в м´якій запасці
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff