Снегурочко• Изменено 2 часа назад

Періодично розжимається рука

Не знаю як описати стан. Можливо не коректно погуглила, але відповіді не знайшла, тож запитаю тут. Вже четвертий раз у мене розжимається рука, коли я щось тримаю. Наприклад, наливаю склянку води, раптово рука розслабляється і бутилка води падає. До цього це траплялось зазвичай під час прибирання, тому я списувала на перевтому, але цього разу жодного натяку на втому, просто розжалась рука і впала пляшка води. До якого лікаря звертатися? Невропатолог? І що це може бути?
АстроДок• 2 часа назад
Грамотный невролог, скорее всего сделают эмг. А причины разные могут быть - от банального туннелшьного синдрома до серьезных штук

Айпишница• 2 часа назад
Невролог, нужно сделать электронейромиографию рук
энциклопУдия• 2 часа назад
До невролога йдіть, я зі схожим ходила, знайшли, що на рівні 6-7 хребця там щось не в порядку і зажимається нерв, пила ліки місяць і гімнастику робила.
КротоТо• 1 час назад
Ответ дляАстроДок
Все серьезные штуки неизлечимы
автор Снегурочко • 1 час назад
Дякую. Якщо є контакти чи хоча б імʼя хорошого спеціаліста в Києві, буду дуже вдячна
Почекуха• 1 час назад
Скорее всего, нерв зажат
Почекуха• 1 час назад
Ответ дляСнегурочко
Я была 10 лет назад у хорошей, щас поищу номер, на Кловском спуске в неврологической больничке

Почекуха• 1 час назад
Ответ дляСнегурочко
Инна ВЛАДИМИРОВНА
+380984795336