бифидобактерияЖоржик• 13 апреля в 18:49
Скажіть, які підводні камені, якщо продавати квартиру самій через Олкс? Дякую
Хочу продати квартиру. Не знаю 🤷♀️ як краще. Дякую
Love_Love_Love_• 13 апреля в 19:39
Ответ дляМаю натхнення
С какой стати она будет выше? Наоборот будут цену сбивать.
Ціну будуть збивати коли буде табун ріелторів і квартира буде в кожного третього, вам розкажуть що всі про вашу квартиру знають і щось вона не продається довго.
Лялькодзьоб• 13 апреля в 19:41
Ответ дляМаю натхнення
Цена то не ниже, если автор не будет уступать, но мозг риелторы засовокупляют.
Каждый будет сбивать цену, чтобы купили через него. Покупатель все равно один. Конечно, он купит через того риелтора, который сторгует самую низкую цену. Ну это ж элементарная экономика
Я погнала• 13 апреля в 20:02
Випишіть всіх з квартири, позакривайте борги, прям зараз вирішіть що забираєте що залишаєте, обдумайте які платежі готові робити( послуги нотаріуса,мито і т.д.) далі створюйте об´яву і вказуєте на 5 тис більше від тієї суми яку хочете отримати.В день оформлення берете пакет для грошей свій,йдете в банк, гроші перевіряють + порахують і ложать в ваш пакет який ви запаковуєте. Об´ява в понеділок, весь тиждень телефонують а ви запрошуєте всіх на суботу,виділяєте для кожного по пів години.Не влаштовуйте перегляди кожен день бо змучитесь.Віддавайте перевагу реальним покупцям без ріелторів і не вздумайте з ріелторами підписувати договір про співпрацю.Коли вам пропонують ріелтори свої послуги кажете що об´ява свіжа і ви попробуєте самі продати.Якщо ріелтори працюють бо їх найняли покупці то все добре.
бифидобактерияЖоржик
• 13 апреля в 20:24
Ответ дляLove_Love_Love_
дякую
бифидобактерияЖоржик
• 13 апреля в 20:25
Ответ дляЛялькодзьоб
100роцентов
бифидобактерияЖоржик
• 13 апреля в 20:26
Ответ дляЯ погнала
щиро дякую
а що потім з пакетом грошей?? як з ним виходити на вулицю - чи класти в банківську ячейку?
Лялькодзьоб• 13 апреля в 20:31
Ответ дляЯ погнала
Вот так и растут цены, потому что ставят на 5 тысяч выше того, что хотят получить. И еще вопрос, насколько адекватны вообще эти хотелки.
КинДза• 13 апреля в 20:59
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Київ. 100 тис. Біля парку ім.Шевченко 60 м2
Якого року дім побудували, ? Чи е ремонт?
ША! я прийшла!• 13 апреля в 21:13
Ответ дляШобВам_КакНам
Камни могут появиться когда начнете готовить документы на продажу. Вот как у моей свекрови получилось. Надумала продавать, пошла в цнап взять выписку из электронного реєстра и выплыло что во время приватизации неправильно написали ее фамилию. Теперь только через суд восстанавиливать право собственности, адвокат уже занимается, но это все время и деньги. Свекровь в шоке) а так больше не знаю чем рискует продавец. Я сама продала 2 квартиры за последние 5 лет, и оценку сама делала на сайте госимущества, никаких проблем
Оцінку не важко робити через сайт? Нотаріус прийняв без зайвих питань?
Я погнала• 13 апреля в 21:44
Ответ дляЛялькодзьоб
Ні, ця сума для торгу
Я погнала• 13 апреля в 21:50
Ответ длябифидобактерияЖоржик
щиро дякую
Такі пакети для грошей не можливо відкрити не порвавши.Ці гроші забирає покупець а віддає вам після підписання договору.Тут ризик з двох сторін.Покупець не дає вам гроші а в нотаріуса вже все підписано.Продавець краде гроші і в нотаріуса ще не підписано.Розумієте що на таке ніхто не піде? Гроші передаються в нотаріуса конкретно після підписання.
Белая и пушистая• 13 апреля в 21:55
Ответ длябифидобактерияЖоржик
на фб Олена Маленкова.
Поищите.
вот как раз сегодня читала схемы продаж, очень удивилась, все не просто(( начиная с того, что вашу обьяву отдублируют с меньшей ценой и она уедет вниз и ее никто не увидит. и т д.
Крч все сложно(
Поищите.
Крч все сложно(
Белая и пушистая• 13 апреля в 21:57
Ответ дляЛялькодзьоб
цены растут, когда сертификаты плодятся с бешеной скоростью.
Простые смертные сидят в кукурузе и не жужжат
ШобВам_КакНам• 13 апреля в 22:15
Ответ дляША! я прийшла!
В мене зайняло півгодини разом з вивченням покрокової інструкції. І я не дуже товаришую з комп.програмами. Довідку відправила нотаріусу на вайбер, вона підтвердила що все нормально. На сдєлку принесла роздрукований варіант
ША! я прийшла!• 13 апреля в 22:19
Ответ дляШобВам_КакНам
Дякую! Я тепер теж спробую сама зробити)
ШобВам_КакНам• 13 апреля в 22:24
Ответ дляША! я прийшла!
Майте на увазі що вона дійсна 1 місяць. Якщо робить оцінщик, то 6 місяців
Лялькодзьоб• 13 апреля в 23:33
Ответ дляЯ погнала
Ні, ця сума для торгу
Это вы так думаете. На самом деле это искусственное поднятие цен. Уже проходили подобное в начале нулевых
бифидобактерияЖоржик
• вчера в 12:47
Ответ дляКинДза
Так. Євроремонт
КинДза• вчера в 18:28
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Так. Євроремонт
Зрозуміло дім ссср , напишете мені коли ціна опуститься до 50 тис..