svetac• 13 апреля в 20:08

Драбина-стрем´янка для людей старшого віку діставати речі з верхніх шкафів

Порадьте, будь ласка, драбину-стрем´янку для людей старшого віку діставати речі з верхніх шкафів, бо страшно дивитись як вони забираються на табуретку і , ще страшніше, як спускаються з неї. Має бути легкою і стійкою, можливо порадите на що ще звернути увагу при виборі.
ПлакалаВАвто• 13 апреля в 20:10
Не страдайте фигнёй, переложите вещи пониже. Люди постарше только так падают и с табуреток и откуда хочешь. Ломают таз и все. Оно Вам надо?

parele• 13 апреля в 20:11
У мене дві - алюмінієва та металева. Раджу металеву, вона більш надійна.
Ось така, є в Епіцентрі.
ПлакалаВАвто• 13 апреля в 20:11
Ответ дляparele
Ось така, є в Епіцентрі.
Смотря насколько пожилой человек.
дамаАмстердама• 13 апреля в 20:12
Ответ дляparele
Ось така, є в Епіцентрі.
Вам 65-70?
parele• 13 апреля в 20:13
Ответ дляПлакалаВАвто
Смотря насколько пожилой человек.
Ну автор наверное же как-то подумала об этом?)
parele• 13 апреля в 20:14
Ответ длядамаАмстердама
Вам 65-70?
Нет, мне 53. И шкафы до потолка. Трехметрового.
дамаАмстердама• 13 апреля в 20:14
Автор, перший коментар найкращий. У мене мама падала, на жаль, і не тому, що щось нестійке під ногами, у неї голова закрутилася.

Кидстаффовна• 13 апреля в 20:15
Ответ дляparele
Ось така, є в Епіцентрі.
А Вы прям пожилая или, всё-таки, 52-53?
Кидстаффовна• 13 апреля в 20:16
Ответ дляparele
И?
parele• 13 апреля в 20:18
Ответ дляКидстаффовна
А Вы прям пожилая или, всё-таки, 52-53?
Автор просит совета по стремянке. Я даю совет по стремянке. Причем тут я и мой возраст?
Если что, у меня свекор в 85 лазит по стремянке трехметровой. Как это поможет автору?
Альфред Шнитке• 13 апреля в 20:18
Ответ дляparele
Ось така, є в Епіцентрі.
Она очень тяжелая и механизм раскладывания такой, что легко пальцы прищемить.

В днипро М классные, но небюджетные
автор svetac • 13 апреля в 20:20
Ответ дляПлакалаВАвто
заставити їх я не можу і з ними не живу, тому поки шукаю третій варіант.
parele• 13 апреля в 20:20
Ответ дляАльфред Шнитке

В днипро М классные, но небюджетные
Моей лет 10 уже, не прищемила. И за счет веса она устойчивая.
Не знаю, какие в Днипро М, не видела. Возможно, что что-то лучше появилось.
ПлакалаВАвто• 13 апреля в 20:22
Ответ дляsvetac
Этот вариант не наилучший, потому что последствия падения страшнейшие.... Поэтому уговаривайте всеми силами вообще не лазить ни на табуретках, ни на стремянках, никак. Голова закружится и все.
Альфред Шнитке• 13 апреля в 20:22
Ответ дляparele
Морская свинка• 13 апреля в 20:23
Раджу звернути увагу на глибину сходинок. У мене вузькі, то треба балансувати. Батькам купувала сходинки ширші, вони зручніші. На 3 сходинки достатньо. Алюмінієва не важка.
ПлакалаВАвто• 13 апреля в 20:28
Автор, какой возраст мы обсуждаем?
Бабка-ежика• 13 апреля в 20:42
Ответ длядамаАмстердама
Вам 65-70?
Не до мене питання. Але так. Мені 66. Голосую за металеву. Алюмінієва трошки благенька.
Бабка-ежика• 13 апреля в 20:46
Ответ дляМорская свинка
Як на мене- мало на 3 сходинки. Але я низького зросту. Може тому так.

Стильна штучка• 13 апреля в 20:49
а я б купила раскладной стул- легким движением превращается в несколько ступеней. я и себе такой смотрю. а все, что выше этого стула- не лазить. хотя мне б его точно хватило
Морская свинка• 13 апреля в 20:50
Ответ дляБабка-ежика
Моя рекомендація не по зросту, а по віку. Щоб не було соблазну вище залізти. Бо літні люди як неслухняні малі діти.
Бабка-ежика• 13 апреля в 21:02
Ответ дляМорская свинка
Вого то так. Але якщо не достаєш до чогось і ще й тягнешся за чимось? То більша ймовірність звалитися, чим просто спокійно стояти на сходинці. Ну і врсхуйте що верхня сходинка неробоча. Ризиковано підніматися на неї. Треба на щось опиратися ще.
автор svetac • 13 апреля в 21:24
Ответ дляПлакалаВАвто
Автор, какой возраст мы обсуждаем?
72, 75, ще активні, але не хочеться, щоб ризикували
автор svetac • 13 апреля в 21:25
Ответ дляСтильна штучка
у розкладного крісла немає поручнів, щоб опиратися