Аноним Советчик• Изменено 13 апреля в 22:08

Что такое нейрогенный мочевой?

Сильно жжение в уретре и частое мочеиспускание, но анализы идеальны, антибиотики, фуромаги, монуралы, канефроны пила, ничего не помогает. УЗИ в норме. Гинеколог тоже говорит не к ней. Сменила 3 урологов. Дурдом(
Может это быть нейрогенный мочевой? Или при нем жжения нету?
Закуйовджена життям• 13 апреля в 22:07
К неврологу сходите

Дюймовочка• 13 апреля в 22:07
В Павле нет жжения?
Янка-угомонись• 13 апреля в 22:07
Ответ дляДюймовочка
В Павле нет жжения?
Лише в Петрі
Дадосвидания• 13 апреля в 22:08
Може бути.
Через те, що сечі мало, вона кисла і подразнює сечовий канал.
Моя думка.

Мені довго і нудно лікували хронічний цистит, а то був нейрогенний.
Йдіть до психіатра.
Або на цистоскопію.
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:08
Ответ дляЗакуйовджена життям
К неврологу сходите
Была. Назначал МРТ, есть маленькая протрузия и все. Пила летом карбамазепин и бетмигу. Но это началось с войной и вот длится сколько лет. Пару раз в год
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:09
Ответ дляДадосвидания
Може бути.
Моя думка.

Йдіть до психіатра.
Або на цистоскопію.
Цистоскопія страшно дуже. А просто заспокійливі або прегабалін/карбамазерін не допоможуть?
Дадосвидания• 13 апреля в 22:10
Ответ дляАноним Советчик
В чому страх?
Мені ставили сечовий катетер - ніяких відчуттів.

Не допоможуть.
Мені ад підібрали не з першого разу.

Закуйовджена життям• 13 апреля в 22:12
Ответ дляАноним Советчик
Тут не МРТ нужно ( его вам не из-за мочевого пузыря скорее всего назначали )
Проблема может быть на нервной почве
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:11
Ответ дляДадосвидания
В чому страх?

Не допоможуть.
Мені ад підібрали не з першого разу.
Допомогли? В мене просо самий головний симптом, це печіння, але дуже сильне, прям горить
Дадосвидания• 13 апреля в 22:14
Ответ дляАноним Советчик
А скільки ви води випиваєте за добу?

Стало краще з перших 0.5 таблетки (тих, що підійшли) - нарешті з´явилось відчуття, що я не хочу в туалет, бо воно мене вже не покидало.
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:12
Ответ дляЗакуйовджена життям
Проблема может быть на нервной почве
А куда идти и что делать? Я уже столько всех пройшла и вот скоро на работу, а я незнаю как из дому выйти
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:13
Ответ дляДадосвидания
А скільки ви води випиваєте за добу?

Не дуже багато. До літра.
Дадосвидания• 13 апреля в 22:14
Ответ дляАноним Советчик
Не дуже багато. До літра.
Тому і пече.
Треба 1.5 л.
Кисла сеча подразнює.
Дадосвидания• 13 апреля в 22:15
Йдіть до психіатра, не мучтесь.
Направлення не потрібно.
Закуйовджена життям• 13 апреля в 22:18
Ответ дляАноним Советчик
Вы к неврологу обратились именно с проблемой мочевого ?
У меня было такое ,что я бежала писять на звук тревоги ,взрывы . И в ночи атак я только и делала ,что бегала в туалет.
Помимо этого были и другие симптомы проблем с нервной системой
Почти 7 месяцев я на Золофті ,с мочевым все ок стало .
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:16
Ответ дляДадосвидания
Тому і пече.
Треба 1.5 л.
Кисла сеча подразнює.
Навпаки, ось почала пити ліки і трохи більше води і почалось це все. Або співпало. Незнаю. Як тільки хоч трохи хочеш в туалет, починає ще дужче пекти. Нестерпно
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:17
Ответ дляЗакуйовджена життям
Да, с мочевым ходила. Уролог направил. Он назначил МРТ поясничного отдела, грыжа могла сдавливать. И бетмигу пила, в сентябре и вот снова. Ни диагноз, ни лечения
Дадосвидания• 13 апреля в 22:17
Ответ дляАноним Советчик
Ліки можуть гнати солі і давати такий ефект.
Не пийте ніякі ліки, йдіть по ад
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:18
Ответ дляДадосвидания
Не пийте ніякі ліки, йдіть по ад
Але в сечі оксалатів немає.

Дадосвидания• 13 апреля в 22:19
Ответ дляАноним Советчик
Але в сечі оксалатів немає.
Я здавала сечу з кров´ю, а результати були в нормі.
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:21
Ответ дляДадосвидания
І вони давали такі симптоми? У мене в сечі завжди 1-3 еритроцити
Дадосвидания• 13 апреля в 22:26
Ответ дляАноним Советчик
Я пишу за свій досвід.
Здоровий сечовий я лікувала, як хворий.
Коли від останніх ліків мені просто дико почав боліти сечовий, я пішла до психіатра.
Перездайте аналіз в іншій лабораторії, узд в іншого лікаря.
Я не знаю, що вам ще порадити.
Але якщо це нейрогенний, то далі буде тільки гірше.
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:31
Ответ дляДадосвидания
Я пишу за свій досвід.
Здоровий сечовий я лікувала, як хворий.
Я не знаю, що вам ще порадити.
Я перездавала сечу багато разів, в різних лабораторіях, узі вже мабуть штук 5, все в нормі. У мене і слизові печуть. А у вас було печіння? Невролог сказав, що печіння і біль внизу живота не типовий симптом для нейронного, але я лише в одного була
Дадосвидания• 13 апреля в 22:32
Ответ дляАноним Советчик
У вас печіння з´явилось до прийому ліків чи після?

Я дуже часто ходила в туалет, сечі мало і це було моє спостереження, що вона кисла, тому печіння. Я старалася майже не пити, коли йшла з дому.
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:35
Ответ дляДадосвидания

Після, але влітку нічого не пила і було теж саме. Ходжу в туалет частоті не по каплі, увесь час хочу. Але це печіння нестерпне, незнаю як завтра з дому вийти. Пила сьогодні фурадонін. Нічого не допоміг
Дадосвидания• 13 апреля в 22:37
Ответ дляАноним Советчик
Моя думка, що це нейрогенний.
Треба ад.
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:37
Ответ дляДадосвидания
Моя думка, що це нейрогенний.
Треба ад.
Дякую.
Первая ласточка инфляции• 13 апреля в 22:44
На подагру перевірилися?
автор Аноним Советчик • 13 апреля в 22:45
Ответ дляПервая ласточка инфляции
На подагру перевірилися?
Так, норма. Про це теж думала.
Первая ласточка инфляции• 13 апреля в 22:50
Ответ дляАноним Советчик
Так, норма. Про це теж думала.
Тоді йдіть спершу до невролога з усіма аналізами. Було таке у мого сина, як був малим, бігав по 2 краплі капав, я з ганчірками бігала підтирала за ним, прописували щось, але вже зараз не пригадаю що.