Вапщета• Изменено 02 апреля в 15:03
Дівчата, як часто у вас проблеми з мікрофлорою?
Мучаюсь постійним баквагінозом за участі гарднерелли вже більше 10 років. Почалось від початку статевого життя, до цього була лише молочниця, про яку зараз і незнаю, бо гарднерелла просто витіснила абсолютно все). Аналізи на всі хвороби негативні, лікування метронідазолом не бере, постійні рецидиви чим би не лікувала. Ті антибіотики скоріше мене вбʼють ніж ту бактерію).
Гінофлор на постійній основі, але не справляється.
Можливо хтось у когось було таке, як лікувалися? І цікаво, чи існують жінки які не мають проблем взагалі з цими баквагінозами?
Алина-1240• 02 апреля в 15:02
Раз было с неделю как реакция на бесшовные трусы( типа как прорезиненная ткань)
Вапщета
• 02 апреля в 15:04
Ответ дляАлина-1240
Теж на синтетику різке загострення, зараз лише бавовняні)
МинерАлочка• 02 апреля в 15:09
Нет таких проблем. Если у вас проблемы именно после половых актов, то обоим партнерам важно соблюдать гигиену на 100%. Мужа отправьте на анализ, пусть мочу сдаст, может он вам что-то заносит, если не предохраняетесь. Ну или как вариант несовместимая микрофлора
Алина-1240• 02 апреля в 15:10
Ответ дляВапщета
У меня раньше ни на какие не было, то и в этот раз на трусы не думала...
Дайте вподобайок• 02 апреля в 15:16
Запитаю дотично, ви в який лабі аналізи здаєте? Чи тільки гігеколог на прийомі бере?
Вапщета
• 02 апреля в 15:20
Ответ для3@йk@
пролечить партнера, он носитель...
Це і було до нього, і в період коли була одна, всерівно лікування не допомагало
Вапщета
• 02 апреля в 15:21
Ответ дляДайте вподобайок
За 10 років в різних, і прц, і кров і інпач …чого тільки не було
Дайте вподобайок• 02 апреля в 15:22
Ответ дляВапщета
В приватних нормально беруть сам мазок? Я просто ніколи там, крім крові.
Вапщета
• 02 апреля в 15:23
Ответ дляМинерАлочка
Чоловік до мене взагалі незнав, що такі проблеми у жінок існують. Тут не він винен, можливо вже зараз і як носій, але проблема не в ньому була.
Я до зустрічі з ним лікувалась сама, але проблема поверталась швидко
Вапщета
• 02 апреля в 15:24
Ответ дляДайте вподобайок
Так норм
3@йk@• 02 апреля в 15:27
Ответ дляВапщета
как проявляется?
Вапщета
• 02 апреля в 15:30
Ответ для3@йk@
как проявляется?
Запах, зуд, потім біль, печіння. Раніше неотрізол допомагав, а зараз перейшла на клотрімазол, хоч і кажуть, що він від кандиди, але при гарднереллі допомагає…хоча б прибирає симптоми… і дешевше
Котомафия• 02 апреля в 15:30
У меня было с мужем, это капец, как несовместимость, постоянно сухость, жжение. Сейчас постоянно пью бактерии ацидофильные с айхерба, нет проблем вообще, белье только хлопок. Синтетику даже от пары часов дискомфорт уже. Ничего до этого не помогало, свечи без толку, постоянные воспаления на ровном месте. Муж сейчас тот же, гигиена у него отличная и сейчас и раньше.
Вапщета
• 02 апреля в 15:32
Ответ дляКотомафия
Напишіть будь-ласка назву, я раніше пила з аптеки але тиждень пропила, не бачила толку і закинула
3@йk@• 02 апреля в 15:32
Ответ дляВапщета
вы мазок всегда сдаете, как только начинаются симптомы? или просто начинаете лечится по старой схеме так сказать...
Вапщета
• 02 апреля в 15:34
Ответ для3@йk@
Симтоми в мене починаються зараз вже через 3 дні, то ні. Не хожу.
За цей час находилася…..я вже по запаху розумію, що нікуди вона не ділась.
3@йk@• 02 апреля в 15:35
Ответ дляВапщета
вам в свое время по мазку всегда ставили диагноз? один и тот же?
Вапщета
• 02 апреля в 15:37
Ответ для3@йk@
В мене завжди мазки хороші, якщо здаю при відвіданні гінеколога. Флора змішана і все. Гарднереллу знаходять лише, коли йду в приватну посів на неї робити
3@йk@• 02 апреля в 15:39
Ответ дляВапщета
значит вам нужно смотреть чуть в другую сторону, а именно отследить когда появляется симптоматика, ну например, вы понервничали и опа..
Вапщета
• 02 апреля в 15:39
Ответ для3@йk@
Типу все від нервів…
3@йk@• 02 апреля в 15:41
Ответ дляВапщета
Типу все від нервів…
типо так ваш организм реагирует на стресс, и поверьте очень по разному это может происходить..понаблюдайте за собой, и возможно вы сможите найти ответы самостоятельно...
Вапщета
• 02 апреля в 15:42
Я вже просто незнаю, що робити….чи знову травитися новими антибіотиками і кучу грошей викинути з надією, що вилікуюсь чи далі просто з цим якось жити …замучалась чесно))
Вапщета
• 02 апреля в 15:42
Ответ для3@йk@
Дякую)
3@йk@• 02 апреля в 15:44
Ответ дляВапщета
Дякую)
будь здоровы! вот только начинаеться, сразу вспоминайте мои слова, и анализируйте, что было накануне...
Как нефиг делать• 02 апреля в 16:27
У меня было один раз, метронидазол тоже не помог, а помог секнидазол (но он и более дорогой). Но деталей не помню, давно было. Из причин по-моему ещё может быть если вы часто болеете и принимаете слишком много антибиотиков, то они нарушают баланс и вызывают такие последствия.
Вапщета
• 02 апреля в 16:54
Ответ для3@йk@
Дякую вам за підтримку))
Вапщета
• 02 апреля в 16:56
Ответ дляКак нефиг делать
Теж пила неоднаразово.
Буває траванусь їжею, пʼю відразу левоміцетін, можливо дійсно потім проблеми,