Потребую апгрейду• Изменено 24 марта в 22:59

Яка зараз процедура бронювання

В когось чоловік пробував бронюватись нещодавно? Оце коли бронюють і дають 45 днів на влк і сплату штрафу щоб зняли з розшуку?
Таке питання чи реально пройти влк в цей термін? І чи якщо на руках тимчасове бронювпння і з розшуку знявся, то чи реально доїхать до влк чи погрузять в бусік?
Щось мені страшно це все.
Гарачий Чокалад• 24 марта в 22:59
У него ж бронь
ЛижТолько• 24 марта в 23:02
У мене син проходив, витратив 2 дні на Влк. Влк проходив не в тцк, це окремо лікарня.
автор Потребую апгрейду • 24 марта в 23:03
Ответ дляЛижТолько
В києві?
ЛижТолько• 24 марта в 23:08
Ответ дляПотребую апгрейду
В києві?
Так
Эта_Шикарна)• 24 марта в 23:13
Розыск снимается до бронирования. Иначе забронировать невозможно.
Муж недавно ходил В тцк электронная очередь, слотов было валом. Процедура примерно 15-20 мин.
На влк людей было человек 20. Очередь быстро двигалась . Обращали внимание только на официальные мед.выписки от врачей, на слово не верили, направления никуда не давали Не принес с собой - значит пишем, что все окк. Кое-как осматривал только окулист(по таблице), остальные расспрашивали - и все . Прошел влк часа за 2 ( у него несколько диагнозов, долго переписывали, иначе было бы быстрее).
В бусик никто никого не пихал . Хотя возле влк бусики стоят.
Залізна тьотя• 24 марта в 23:15
В нас все вирішує воєнком на підприємстві Ніхто нікуди не ходить, все через нього.
В брата не так.Хочеш працюват-всі документи повинні бути в порядку.Як ти це зробиш-нікого не цікавить.Якщо все ок,документи забирають,ти цей час сидиш дома,і тобі роблять бронювання
Пацелуйнитуда• 24 марта в 23:15
Тоже интересно, как все оформляется при достижении 25 лет. До этого возраста бронь не дают, так как ещё призывник, а не военнообязанный. А вот как оформить бронь сразу после, непонятно. Получается надо идти в тцк, чтоб вместо приписного оформить военный билет и только потом бронь? И ещё комиссию пройти.
автор Потребую апгрейду • 24 марта в 23:18
Ответ дляЭта_Шикарна)
На 45 днів чоловіка забронювали, але в резерві розшук є при цьому.
А в тцк ж не треба йти? Чи за яких умов туди треба йти?
Я думала ається тимчасова бронь, тоді знімається з розшуку, далі проходить влк і тоді пожається на основне бронювання.
Залізна тьотя• 24 марта в 23:19
Ответ дляПацелуйнитуда
В нас такі хлопці є. Працювали майже до 25,з документами був порядок, а потім віддали документи воєнкому, не ходили неділю на роботу. Тепер з бронею.
Бронювати він їх розпочав до того як їм виповнилося 25.Тобто розпочав цим займатись.
Svitlo_• 24 марта в 23:21
45 днів дається не всім заброньованим, а лише тим що працюють на оборонку. ВЛК пройти заставляють. Але ВЛК чи його відсутність не впливає на бронювання.
Svitlo_• 24 марта в 23:23
Ответ дляЭта_Шикарна)
Якщо підприємство оборонного характеру то можна забронювати на 45 днів з розшуком.
Эта_Шикарна)• 24 марта в 23:23
Ответ дляПотребую апгрейду
У моего была приписка к другому тцк, не по месту жительства. Это и было нарушением. Чтоб стать на учет только личный визит. На предприятии сказали действовать по такому алгоритму.
А у вашего влк несвежая?
автор Потребую апгрейду • 24 марта в 23:23
Ответ дляSvitlo_
Я так розумію , без влк буде розшук висіть
автор Потребую апгрейду • 24 марта в 23:24
Ответ дляЭта_Шикарна)
А у вашего влк несвежая?
Так, мій взагалі був на влк ще в школі.
Эта_Шикарна)• 24 марта в 23:24
Ответ дляПотребую апгрейду
А штраф разве не нужно оплатить?
Svitlo_• 24 марта в 23:25
Ответ дляПацелуйнитуда
Ні. Паперовий військовий квиток нікого вже не цікавить. А в Резерві в 25 років змінюється автоматично
Svitlo_• 24 марта в 23:26
Ответ дляПотребую апгрейду
Ні. Не буде.
автор Потребую апгрейду • 24 марта в 23:26
Ответ дляЭта_Шикарна)
А штраф разве не нужно оплатить?
Треба
Svitlo_• 24 марта в 23:27
Ответ дляПотребую апгрейду
У вам на сьогодні яка причина розшуку?
Эта_Шикарна)• 24 марта в 23:27
Ответ дляПотребую апгрейду
Треба
Ну по идее после уплаты штрафа розыск должен же пропасть. Хотя хз. Знакомые оплатили, а у них розыск остался.
автор Потребую апгрейду • 24 марта в 23:27
Ответ дляSvitlo_
Ні. Не буде.
Тобто якщо оплатить штраф, його знімуть з розшуку і він може подаватись на основне без влк? Але зараз він в розшуку саме через відсутність влк.
Svitlo_• 24 марта в 23:29
Ответ дляПотребую апгрейду
Через відсутність ВЛК чи його направляли а він проігнорував?
автор Потребую апгрейду • 24 марта в 23:30
Ответ дляSvitlo_
Відсутність. Хоча може повістки й приходили, ми не знаємо.
Svitlo_• 24 марта в 23:32
Ответ дляПотребую апгрейду
Приходили значить. Просто за відсутність ВЛК штраф на приходить.
Вам треба знятись з розшуку і пройти ВЛК. Чи купити ВЛК. Бо всеодно прийде на роботу розпорядження направити на ВЛК
автор Потребую апгрейду • 24 марта в 23:34
Ответ дляSvitlo_
Дякую. А знятись з розшуку, це просто оплатить штраф?
Svitlo_• 24 марта в 23:34
Ответ дляПотребую апгрейду
Так.
Гарачий Чокалад• 24 марта в 23:42
Ответ дляПацелуйнитуда
Сейчас нет военных билетов, у кого приписное
Гарачий Чокалад• 24 марта в 23:43
Ответ дляSvitlo_
Сейчас да, это новый закон
Гарачий Чокалад• 24 марта в 23:44
Ответ дляЭта_Шикарна)
Розыск пропал сам через год, штраф висит
Дама-мадама• 24 марта в 23:59
Ответ дляПацелуйнитуда
Да, именно так