Хомо_сапиенс• 14 апреля в 01:34
Как думаете Полякова сама Вадика своего
Отправила на интервью с Гордоном, чтобы свести счеты с "подружкой" Ефросининой?
ТочноБудет• 14 апреля в 19:15
Ответ дляДжинци на Флісі
вот это поворот
мне тоже по внешнему виду показалось, что он на 10 лет старше, я еще подумала, что ж он так плохо выглядит на свой возраст, вот 74 как раз подходит
Саме так, він якраз вигдчдпє на свій вік 74. Просто років 6-7 тому це не було так видно явно і можна було плдкиати що йому 56 просто виглядає стомлено.А потім дуже різко постарів і зараз ця різниця ну капець як видна.
І на рахкнок оліного загулу з молодим. Вадік все розуміє, що вона молода і їй треба емоції, секс, відпускає її погуляти і знає що вона повернеться назад. але цього разу це вилізло в масси ну і вирулювали як могли.
Бла бла бла• 14 апреля в 20:01
Ответ дляФуліганка
Я привыкла доверять официальным источникам а не кому-то в интернете.
Перший продюсер полякової для вас надійне джерело? Принаймі у тій частині за яких обставин Оля і вадік познайомилися, адже продюсер була присутня при цьому знайомстві і було це на його 50-річчя. Полякова з валиком спростували це? А чому ні?
Джинци на Флісі• 14 апреля в 21:32
Ответ дляБла бла бла
вроде 40 лет, нет?
Джинци на Флісі• 14 апреля в 21:36
Ответ дляБла бла бла
У 2003 він святкував своє 50річчя. Рахувати вмієте? Полякова теж 1979р.н, а не 1982, як дехто пише.
вроде 40 лет юбилей был
Фуліганка• 15 апреля в 07:05
Ответ дляТочноБудет
На заборі теж пишуть! Мені 44, Моєму татові 64, тобто я добре знаю, як люди виглядають у віці 60-65 років. Як глаорять, тембр мови, сліа. і от Вадік ну ніяк не виглядає на 64 і він уже трохи аж заговорюється, тому такі довгі паузи між словами, а це якраз уже вимова речень, повязана з віком. Ніби порушується мовна координація.
Ну те, есть официальная информация,есть документы. Но вам все пофигу. Вы так решили и всё. И ваш папа образец как должны выглядеть 65летние. Понятно. Не смею спорить)
Фуліганка• 15 апреля в 07:08
Ответ дляБла бла бла
Я не знаю о чем вы. Я не слежу за жизнью селебрети, а этих и подавно. Но есть информация в сети. Вероятно ей можно верить. Тем более насчёт возраста. Какой смысл списывать себе 20 лет? Для чего? Мотив хоть прийдумайте
Бла бла бла• 15 апреля в 10:32
Ответ дляФуліганка
Це питання адресуйте вадіку з олею, чому вони так стидаються свого віку і молодяться. То у них різниця 16 років, то 18 (в по факту 26), то Полякова каже, що в 2021 їй 37 років, коли по факту було вже 42. То у вадіка була лише 1 дружина до Полякової (слова Олі), а сам вадік стверджує, що тричі був одружений до Полякової. Таке враження, що вони забули історію, яку придумали, і тепер плутаються у показах.
Фуліганка• 15 апреля в 13:46
Ответ дляБла бла бла
Те даже рационального объяснения у вас нет вашей теории, но вы продолжаете настаивать?
Тяжело наверное, окружающим с вами.