З родзинкою• 14 апреля в 13:13
Зрозуміла що в мене немає перспектив
ні в Україні ні в Німеччині.
Бо я якась не така людина. В мене немає мотивації жити і щось робити.
Я на всі свої думки роблю собі блок: що не достигну, не получится. Не знаю звідки у мене це взялося. Я в думках уже собі перекриваю кисень.
Гнию на ліжку, завонялася, розжиріла
З родзинкою
• 14 апреля в 13:15
Для мене маленька невдача уже рахується як фатальна. Вже просто нічого не роблю і не виходжу з квартири
Я на хвилинку• 14 апреля в 13:16
Ответ дляЗ родзинкою
Почему не моетесь?
Я на хвилинку• 14 апреля в 13:17
Ответ дляУжеВотДа
Це мабуть тому, що ви хочете все на ’п’ять’, або ніяк.
Я хочу всё, но ничего не делать
Котя_люлю• 14 апреля в 13:18
Ответ дляЯ на хвилинку
Я хочу всё, но ничего не делать
Де ви таке бачили?)
З родзинкою
• 14 апреля в 13:19
Ответ дляУжеВотДа
Якщо не виходить то для мене кінець світу. І ще дуже важко наважитися щось спробувати. Наприклад я вже 20 років хочу навчитися водінню. Але так і не сталося. Також хотіла англійську вивчити. І не зробила
Патриоточка• 14 апреля в 13:19
Ответ дляЗ родзинкою
Сто раз вам говорю, дайте свои фото. Найдем вам через брачку немца, поедете туда в качестве жены. Будете наслаждаться зеленой травкой и цветочками в феврале
УжеВотДа• 14 апреля в 13:19
Ответ дляЯ на хвилинку
Я хочу всё, но ничего не делать
Ні, вона хоче певний рівень зразу. Маленькі кроки і довго не для неї.
Міняйловна• 14 апреля в 13:19
та просто живіть, без оцих рефлексій, он нащадок президентів Америки, шось пижився пижився, не івивчив як по приборах самольота читати і нажаль розбився, та ще й не сам, а з двом а сестрами рідними. а ви прост о жівіть! як виходить
Патриоточка• 14 апреля в 13:19
Ответ дляЯ на хвилинку
Почему не моетесь?
Может воду горячую отключили
Липка-прилипка• 14 апреля в 13:19
Ответ дляЗ родзинкою
лежачи водити не можна
З родзинкою
• 14 апреля в 13:20
Ответ дляПатриоточка
Я вже страшна і жирна. А вони всі спортивні високі. Я не підходжу
Я на хвилинку• 14 апреля в 13:20
Ответ дляКотя_люлю
Де ви таке бачили?)
Есть вообще такое, знаю семью когда ещё при СССР их дед был на руководящих должностях, столько поимел бабла и земель ( участков) что теперь его внуки и правнуки в шоколаде, продали земли и купили куча квартир, не знают куда деньги девать, что могут жить и не работать .
Патриоточка• 14 апреля в 13:20
Ответ дляЗ родзинкою
Ничего. Такого же жирного и страшного найдем. Есть там и исключения
З родзинкою
• 14 апреля в 13:21
Ответ дляПатриоточка
Я не можу займатися сексом. Нафіг я йому треба
УжеВотДа• 14 апреля в 13:21
Ответ дляЗ родзинкою
це лінь, або відсутність коштів. Ви чогось не договорюєте.
Патриоточка• 14 апреля в 13:21
Ответ дляЗ родзинкою
Писька не зашита? Значит можете
Липка-прилипка• 14 апреля в 13:22
Ответ дляЗ родзинкою
знайдемо такого, що теж не може
З родзинкою
• 14 апреля в 13:22
Ответ дляПатриоточка
Писька не зашита? Значит можете
Лежати спермоприйомніком?
Дюагональ• 14 апреля в 13:23
Мне кажется, администрация форума просто проверяет нас на стрессоустойчивость....
Ну, или откровенно издевается.
Котя_люлю• 14 апреля в 13:23
Ответ дляЯ на хвилинку
Так ця теж лежить і нічого не робить) яка різниця)
Липка-прилипка• 14 апреля в 13:23
Ответ дляЗ родзинкою
Лежати спермоприйомніком?
можете в себе не приймати
Патриоточка• 14 апреля в 13:24
Ответ дляЗ родзинкою
Лежати спермоприйомніком?
Да. Зато голову повернете и в окошко на красоту смотреть будете и наслаждаться красивыми цветочками, травкой, солнышком, домами, людьми. Даже не заметите, как секс закончится. Ради великой цели и огромного счастья!
Платье Длинное бальное• 14 апреля в 13:24
Ответ дляЗ родзинкою
Ой, с английским это вы зря. Сейчас есть онлайн-школы недорогие, выбор очень большой. Я занимаюсь уже 2 года с преподавателем, 350 грн в час. Хорошая приятная и толковая девочка. Занятия интересные, мы много говорим. Начните, это правда круто. Стыдить вас никто не будет, а только кружить)
Тут надолго• 14 апреля в 13:24
Ответ дляЗ родзинкою
Не все. У меня невысокий, но спортивный. Я пухлик. Он мне стихи пишет)
Котя_люлю• 14 апреля в 13:24
Ответ дляДюагональ
Ну, или откровенно издевается.
Її тут давно вже нема, тієї адміністрації