Пік Антна• 14 апреля в 16:26
Дівчата, хто переїхав або залишився в Києві, як ви справляєтесь?
Після навчання залишилась в Києві, працююю не за спеціальністю, зараз продавцем в спортивному магазині.
Спочатку думала, що швидко вийду заміж і все налаштується.
В ітозі вже 26, надійного партнера немає, спвльна оренда з подругою, комуналка, видатки, робота і так по колу.
Цветочница• 14 апреля в 16:45
Ответ дляСільськаЛеді
12 років завелика різниця
У мене 13 років різниця і я б не проміняла б свого чоловіка ні на якого іншого. Він мене забезпечує повністю, у побуті і вихованні дітей участь приймає, я також маю роботу і карʼєру. Разом ми багато чого нажили у матеріальному плані.
Кидстаффовна• 14 апреля в 16:45
просто комусь везе,а комусь ні. один в києві прекрасну роботу знаходить,хорошошо заможного чоловіка,а інша з таким самим багажем в освіті і навіть краще- ледве зводить кінці з кінцями. Бо не всім підходить столиця. взяти мою сестру. я закінчила в Києві універ Дргоманова,спеціальність -вчителька географії . Але знайшла гарну роботу після універу (не за спеціальністю, торгівля). Здобула зв´язки. Познайомилась з чоловіком на роботі. в 30 років ми вже мали 2 квартири з ремонтом, авто і я вперше на той час поїхала з ним на 2 тижні в Іспанію. А от моя сестра юрист, але ніяк в Києві їй не щастило. Міняла роботи, зп мала. Поїхала на ДН до подруги у Вінницю. Там познайомилась з хлопцем. Переїхала до нього , знайшла у Вінниці роботу,згодом відкрила свою нот. контору ,працює на себе і все в неї добре.
Лінива, не каюсь• 14 апреля в 16:45
Автор, мне 28 и неделю назад была свадьба. А в 26 я тоже думала, что все пропало. Но встретила прекрасного парня, два года живем вместе, он очень хороший, решает все мои проблемы.
Сорока-ворона• 14 апреля в 16:45
Ответ дляБензопирен
Ще й чодовіків розігнали або не виходять. Або зайняті.
Займатися роботою. Рости в професіі. Відкласти кошти. Купити своє просте хоч житло. Записати на себе. Піти в спортклуб чи бізнес сферу, де є чоловіки. Також є сантехніки і електрики. Вони зараз гарно можуть заробляти.
Відвідувати будівельні виставки. А там все підтягнеться.
Я бы тоже советовала автору, не продавцом работать-где она одна на весь магазин, а устраиваться в сферу, где много мужчин. Например, в строительство-ремонты, или мебельное производство, офис менеджером, менеджером по продажам, или в логистику.
Ростки жимолости• 14 апреля в 16:46
Автор, а чи є у Вас якісь цілі в житті окрім вийти заміж?
Бензопирен• 14 апреля в 16:46
Ответ дляПік Антна
Зараз нечасто зустрічаюсь з чоловіком, йому 38. Розлучений, має своє житло, машину, заробіток. Кличе спільно жити...
Нащо вам та битовуха. Зустрічайтеся та й все
Бензопирен• 14 апреля в 16:47
Ответ дляСільськаЛеді
12 років завелика різниця
Наша скстра вийшла заміж . На 12 старший. З роботи. Але вони разом працюють в міжнародній компані. Дохід високий.
Поумничка• 14 апреля в 16:48
Ответ дляСнегурочко
Ні, ну це правильний підхід. А для чого тоді виходити заміж? Інша справа, що не так швидко вдається знайти гарного чоловіка. Тим більше зараз. Але треба терпіння.
))правильний підхід навчитися заробляти гроші, а то гарний чоловік з гарною ЗП квартирою, машиною який візьме в прийми автора може й не трапитися.
Кнопкотиць• 14 апреля в 16:48
Ответ дляПік Антна
Нє, нє - не треба з розлученим спільно жити, хитро здєланий який
Бензопирен• 14 апреля в 16:50
Ответ дляПік Антна
Економічна, бо пропонували на держслужбу за 18, а продавцем 30
Тоді норм. Працюйте. Зростайте.
Госпожа Белладонна• 14 апреля в 16:53
Ответ дляПенек Возмездия
Странно читать-Выйду замуж и все наладится!!
Автор прЫнца хочет киевского коренного
Кидстаффовна• 14 апреля в 16:53
до речі, всі дівчата університетські мої (вчительки географії), хто лишився в КИєві,а не поїхав назад додому, на сьогодні всі гарно стоять. Усі мають власні квартири, гарні ремонти,гарні роботи. не усі заміжні, але бідно іна зйомі ніхто не живе. моя ліпша подруга +здає 2 квартири,в 3 живе.усі куплені на свої.
все по ГОСТу!• 14 апреля в 17:02
Ответ дляКидстаффовна
’на сьогодні всі гарно стоять’
Гірчинка• 14 апреля в 17:06
Тю. Вон вчера была тема про США, так там 90% (со слов автора темы) не имеют надежного партнера, живут с бедным мужиком, сбрасываясь пополам за аренду, коммуналку и еду, еще и сосать ему надо.
Так что подруга - не худший вариант
Пік Антна
• 14 апреля в 17:11
Ответ дляКнопкотиць
Чому, мінімум не потрібно платити оренду, комунальні, харчування-це все він оплачує. Моя зп іде на мої потреби.
Кнопкотиць• 14 апреля в 17:12
Ответ дляПік Антна
Ви так домовилися? Чи це лише ваше уявлення?
Пік Антна
• 14 апреля в 17:27
Ответ дляКнопкотиць
Так зараз відбувається, він сам так визначив.
Кнопкотиць• 14 апреля в 17:29
Ответ дляПік Антна
Так ви до нього переїхали? Щоб економити? Цей крок не дасть вам можливості познайомитися або обрати іншого чоловіка, ось чому
Фісташкова кава• 14 апреля в 17:33
Ответ дляКидстаффовна
А де працюють ваші подруги вчительки що по 3 квартири купили, самі за свої?
Пік Антна
• 14 апреля в 17:38
Ответ дляКнопкотиць
Ні, іноді
Снегурочко• 14 апреля в 17:43
Ответ дляПоумничка
Одне не відміняє інше.
Поумничка• 14 апреля в 17:46
Ответ дляСнегурочко
Одне не відміняє інше.
Не відміняє, але щось у ваших із Автором постах ні слово про особисту кар´єру ....
Счастье_же_вот_оно• 14 апреля в 17:50
Ответ дляКидстаффовна
Це більше говорить про характер і бажання пробитися, коли альтернативою є лише повернутися в свою діру, звідки приїхала.
В цей же час я впевнена, ваші одногрупці корінні киянки в 10-му поколінні, живуть у сталінках і працюють в школі.
Нічний дожор• 14 апреля в 17:53
Ответ дляПік Антна
Що саме відбувпється? Він сплачує вашу долю за аренду та чеки за харчування?
Кидстаффовна• 14 апреля в 17:55
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Мої одногпупнмці всі з переферії . В школі жодна не працює. Як і я. І дня
Не працювала в школі. Починала з Великої кишені. На сьогодні я категорійний менеджер з зп 120 тис і освітою педагога. Мала 70 тис в минулому році. Виставила резюме і мене загребли зразу. Бо дрсвід і уміння головне.+ знаю англ.добре, зі школи. Тепер маю відрядження з поставниксми
Для драки• 14 апреля в 18:00
Ответ дляРучки-Крючки
И будет общая аренда с мужем, а не с подругой🤣
Так автор наверняка надеялась удачно выйти замуж за мужчину с квартирой/машиной/бизнесом)))
Для драки• 14 апреля в 18:03
Ответ дляСнегурочко
И не факт что попадется) на всех хороших не хватит
Почемучка• 14 апреля в 19:55
Ответ дляПік Антна
І навіщо? Ви переїдете до нього, одружитесь, народите, в декреті виявиться, що чоловік козел і після розлучення будете так само, як білка в колесі тільки уже з дитиною
Пік Антна
• 14 апреля в 22:16
Ответ дляПочемучка
Це ваша історія? Чому він має таким бути?
Ко ко Шарік• 15 апреля в 01:46
Ответ дляПоумничка
В прийми мужиков только берут.