Сорока-ворона• вчера в 18:36

Що вас найбільше дратує в поведінці гостей, але ніяково озвучити?

Може ще третю?• вчера в 18:36
Гості дратують вцілому

Тихомандражная• вчера в 18:37
Когда лазят везде
ПАЦАНКА О• вчера в 18:37
Коли довго засиджуюттся.
Оле Лукойе• вчера в 18:37
когда приходят без приглашения
Бамбарбия! Кергуду.• вчера в 18:38
Нет гостей, нет проблем.
ХаДиДиШь• вчера в 18:39
Не приглашаю гостей.
Ленивица-красавица• вчера в 18:40
Хоть бы раз мои родители приехали без племянника. Но увы. Всегда берут его с собой. А он очень противный малый. И мне, чтоб побыть с мамой несколько дней в году, приходится терпеть этого подростка.

Та не реву я• вчера в 18:43
Якщо мене щось дратує, я про це кажу
Тарабарщина• вчера в 18:45
Коли подруга до мене тягнула свідків Ієгових. Люди пхались без запрошення, як сніг на голову. Я припинила ці гості, подруга зі мною не спілкується. Це її друзі. На який вони мені були потрібні, ще й досі не розумію. Я запропонувала запрошувати мене до себе, там читати проповіді, не хочуть чомусь.
ПлюшкамиБалуюсь• вчера в 18:46
Мои гости меня не бесят. Не приглашаю тех, кто бесит
Тарабарщина• вчера в 18:47
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Іноді люди йдуть без запрошення.
База_птеродактилей• вчера в 18:48
Перестала запрошувати родичів в гості після того як знецінювалии всі наші досягнення і розказували тільки про свої , бо тільки вони знають як нам краще жити:
Наприклад ми купили дачу, облаштували, запросили їх, і почалося: ой, та шо той газон, уход фігня, от тут треба мийку зробить( в мангалі)))), а от тут то, а от тут се, ой а взагалі дача то фігня, от ми в ліс з палатками - ото круть.
ЛісАпетная• вчера в 18:48
Гости не бесят, бесят их мелкие дети, которые везде лазят) к подросткам вопросов нет, те как сели в уголочке в телефон, так до конца вечера и сидят)))
Тарабарщина• вчера в 18:50
Десять хвилин, як чоловік приїхав додому каже, завтра Оксана до тебе приїде. Я в аху.. Людина не спілкується роками, ігнорить повідомлення. Коли телефоную ніколи немає часу на спілкування. Нафіга вона мені треба? Ні сном, ні духом.
Ручки-Крючки• вчера в 18:52
Свекри. Без попередження, заглядування в шафи і холодильник, якісь непрохані поради, оцінки…
Квітка папороті• вчера в 19:03
Гості які ставлять перед фактом годин в 10 вечора, що вранці будуть та ще й не самі а ще звуть в гості гостей.
Забризкана водою• вчера в 19:08
Коли дитина гостей знімала крем виделкою з торту і витерала об скатертину. Ту частину, що висить зі столу і де всі ходять і сукнями ту скатертину чіпляють. На зауваження мама посміялась - типу як це мило - це ж дитина, він просто крем не любить.
Так, серветки на столі були.
Забризкана водою• вчера в 19:13
А ще згадала як я купила нову квартиру, доробила там ремонт частково своїми руками і прийшла подруга з дітьми. Підліток пройшовся по квартирі так ’обсер’ усе що мені аж ніяково було. Коли я сказала що мені подобається і саме ми там будемо жити а не він - він почав ще грубіше хамити. Вже не пам´ятаю точно щось про відсутність у мене смаку. На що моя подруга сказала що його думку треба поважати. Більше того поважного пана з його думкою у мене в гостях не було.
БоВжеВільна• вчера в 19:14
Мої гості мене не дратують.
Але тепер у мене є приклад гостя, якого в хату пускати не можна.
Поїхали на день народження свекра, ювілей. Збиралася тільки родина, самі близькі, але свекор вирішив запросити свого друга.
Люди добрі, це був піздець. Лисий дядько під 70, який просив звати його Васільок. Голосище, як ієрихонська труба. Всіх перекрикував і розповідав свою біографію з босоногого дитинства до покупки аерогрилю в минулому місяці. Після кожного тосту вставав і починав волати - Я так розумію, що тостуючий хотів сказати бла-бла-бла і переходив знову на себе.
На прямі прохання закрити нарешті свого рота не реагував взагалі. Його дружина просиділа весь час мовчки.
Коли ми збирались їхати, вийшов нас проводжати із словами - Дякую, що приїхали. Тут я його вже зловила, в куточок прижала і прошипіла - захлопни нарешті свою ротяку, бо зараз просто вріжу привселюдно. Замовк.
Я вперше таке бачила.

Молчалка• вчера в 19:17
Не мала нечемних гостей! Пощастило)) Але дратувала б неакуратність у санвузлі або коли без дозволу беруть мої особисті речі, ну сварки-бійки, якщо говорити про треш
Я-ваш шанс• вчера в 19:23
У меня есть подруга с детьми, приезжают к нам на недели три минимум раз в год. Иногда на более короткие сроки в течении года. Бесят дети, которые разводят жуткий срач, помощница по дому не успевает убирать. Ору на детей, так же как и на своих. ( Они посли на моих глазах, дружим много лет). Бесят моментами по разным причинам, огрызаются, я опять ору. Но все так же как и со своими детьми. И все равно всегда рада их визиту и люблю их очень. Но и моя подруга такая, что если я например когда заболела, и моему мужу кушать приготовит и детей построит, и решит все проблемы. А рантше мы жили рядом, так наши дети вообще приходили как к себе домой. Мой сын мог прийти в гости, открыть холодильник, сидеть у нее есть и возмущаться почему не оливьешки 😂😂 когда у меня были проблемы, моя подруга не раздумывая отдала большую сумму денег мне со словами: вернешь когда-нибудь. но у нас у всех отношения уже больше чем друзья
Молчалка• вчера в 19:27
Коли б´ють дорогий посуд
ПлюшкамиБалуюсь• вчера в 20:00
Ответ дляТарабарщина
Іноді люди йдуть без запрошення.
У меня так может прийти только мама и сестры. Но я им рада всегда
И соседка может на чай забежать, но всегда спрашивает, занята ли я