Anastasiia-9046• 14 апреля в 18:55

Мені здається, я вже змирилася, що стара

Стало трохи легше. І з тим, що кращого у моєму житті більше не буде і роботу гарну не знайду. Із старінням теж і з тим, що я не молода більше і гарна
Мій не такий• 14 апреля в 19:27
Це життя взагалі таке.. шо.. залежиш напряму від сімʼї в якій родився і генів. Все. Отак.

Та_все_ок_будет• 14 апреля в 19:32
тю, а я смирилась, что толстая) ну толстая и толстая, с кем не бывает 😂
Молчунья• 14 апреля в 19:34
Ответ дляAnastasiia-9046
Ні, мій час вже пройшов
А возможно еще не настал.
автор Anastasiia-9046 • 14 апреля в 19:34
Ответ дляМолчунья
А возможно еще не настал.
Не думаю
СільськаЛеді• 14 апреля в 20:13
Ответ дляОшеламиссимо
мне 50. я молодая и красивая
В каком месте молодая?
Розумашка• 14 апреля в 21:35
Ответ дляAnastasiia-9046
У мене його ніколи не було
Що, одразу старухою народилася?
автор Anastasiia-9046 • 14 апреля в 21:36
Ответ дляРозумашка
Що, одразу старухою народилася?
В підлітковому віці я ще гірше виглядала
Розумашка• 14 апреля в 21:37
Ответ дляОноВамнадо
Мені 46 і я сьогодні зрозуміла, що треба підтягнути англійську, хочу спробувати змінити роботу. Зараз молодша підростає і я вже буду більш вільна в плані пересування по Україні у відрядженнях, тож можна спробувати
Чудово, які ваші роки! Мені от-от 48, англійську я вчу, здається, все життя)
Останні декілька років займаюся в Дуолінго. Не скажу, що маю якусь мету, просто для себе, щоб не забути те, що знаю, і щось нове вивчити)
Швабристка• 15 апреля в 03:18
Ответ дляФизрукая
Вам не стыдно такое писать на форуме, где средний возраст 40-45?
Или вообще нет ни ума, ни такта.
а 50-летние сюда вообще из кладбища пишут.