Стало трохи легше. І з тим, що кращого у моєму житті більше не буде і роботу гарну не знайду. Із старінням теж і з тим, що я не молода більше і гарна
Физрукая• вчера в 18:57
Вам не стыдно такое писать на форуме, где средний возраст 40-45?
Или вообще нет ни ума, ни такта.
Ответ дляМорковна
Баба Настя.
Я себе в голові стала називати доречі
Ответ дляФизрукая
Или вообще нет ни ума, ни такта.
Тут молодші теж сидять, 20 річні теж
Физрукая• вчера в 18:59
Ответ дляAnastasiia-9046
Тут молодші теж сидять, 20 річні теж
Мда, значит все же УО.
Ластоноша• вчера в 19:00
Ок, мы все поняли, на сегодня отметились и ок, теперь мы знаем вы там живы-здоровы.
Соседушка• вчера в 19:00
Ответ дляAnastasiia-9046
Тут молодші теж сидять, 20 річні теж
и что вам тут делать,а? мамский форум,выросший из сайта продаж детских вещей.
Ответ дляЛастоноша
Тут просто мене у кожній темі коли люди пишуть, що не хочуть жити згадують
ОноВамнадо• вчера в 19:03
Вам 65 чи вже 70+?
Осо, сьогодні випадково натрапила на блогерку. І вона мені сподобалась, правильні речі каже
Апдейт. Вам ще рано за посиланням
Ответ дляОноВамнадо
Бляяяя (перепрошую за мою французьку)
А що не так, це вже солідний вік
ОноВамнадо• вчера в 19:04
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Интересно, во сколько эта ебанца проходит?
Це вроджене
Ответ дляАнонімус
интересно, когда у Насти был звездный час, в 10?
У мене його ніколи не було
ОноВамнадо• вчера в 19:05
Ответ дляAnastasiia-9046
А що не так, це вже солідний вік
Мені 46 і я сьогодні зрозуміла, що треба підтягнути англійську, хочу спробувати змінити роботу. Зараз молодша підростає і я вже буду більш вільна в плані пересування по Україні у відрядженнях, тож можна спробувати
Молчунья• вчера в 19:06
Ответ дляAnastasiia-9046
У мене його ніколи не було
Значит есть к чему стремиться.
Ответ дляСоседушка
Я тут давно. Ще з молодості. Зареєструвалася у далекому 2018
Ответ дляМолчунья
Значит есть к чему стремиться.
Ні, мій час вже пройшов
Ответ дляОноВамнадо
У вас трохи інша ситуація
Карамбулкул• вчера в 19:21
Ответ дляAnastasiia-9046
Ні, мій час вже пройшов
Сподіваюсь, ви більше не будете створювати 100500 однотипних тем?
Змирилися так змирилися.