Свій варік• Изменено 14 апреля в 21:27

В мами увесь день кровотеча з носу

Дуже незначна, за день разів 5-7 замінила ватку у носі. Але весь день таке триває. Ввечері пішли до лікаря, дивився лор, сказав, нічого страшного, і це від того, що велика доза антиагрегантів (приймає постійно). Сказав, просто йти до кардіолога і корегувати дозу. А наразі просто тампон із борною кислотою, чи гемостатичну губку. Ну ось запхнули ми ту губку, але все одно кров помаленьку її пропитує, вона якась стала мала у носі. Ну ось що таке, що можна зробити ще?
І ще питання: мама хоче сьогодні просто свої кроворозріджувальні не пити. А так можна? Чи все ж таки поступово треба знижувати дозу? Завтра йдемо до кардіолога.
Не цілуюсь з бодуна• 14 апреля в 21:27
Давление какое? И нужно сдать на свертываемость крови анализ планово. Безконтрольно антикоагулянты пить не нужно.

автор Свій варік • 14 апреля в 21:28
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
150 тиск. Таблетку від тиску випила. Для неї це високе.
Мона_Лиса• 14 апреля в 21:29
Идите в лор- отделение в больнице и пусть прижгут капилляры. деда так при мне по скорой привезли, прижгли и сказали сегодня и не вставать с койки.
дальше хз
сказочное_Бали• 14 апреля в 21:36
Йдіть до кардіолога. Що і скільки вона пьє з кроворозжижуючих?
У неї була кардіоперація якась, що багато пьє?
автор Свій варік • 14 апреля в 21:39
Ответ длясказочное_Бали
Рівароксобан 20 мг на день.
Не кардіо, але операцій повно було. А так - бичьє серце, чи якось так, стенокардія, ішемічна хвороба, тромби, та купа усього.
Збираємося завтра до кардіолога, але, мабуть, ще й швидку викличемо, щоб зараз припалили ті судини.
Укр_жіночка• 14 апреля в 21:43
Померяйте давление , может есть гипертонический криз. Обратитесь в скорую, возможно необходима задняя тампонада.
сказочное_Бали• 14 апреля в 21:46
Ответ дляСвій варік
Рівароксобан 20 мг на день.
У мене чоловік пив трохи інший препарат, але 12 місяців потрібно було після стентування. А потім більше не пьє, тільки аспірин лишився.

Укр_жіночка• 14 апреля в 21:46
Ответ дляСвій варік
Вызывайте скорую, при гипертонических кризах бывают очень массивные носовые кровотечения, и длительные малые так же опасны.
автор Свій варік • 14 апреля в 21:50
Ответ дляУкр_жіночка
Так, викликали, чекаємо.
Барабасиха• 14 апреля в 21:55
Ответ дляСвій варік
кровь из носа дает давление.
надо было сразу померять. это она еще хорошо отделалась
автор Свій варік • 14 апреля в 21:59
Ответ дляБарабасиха
кровь из носа дает давление.
Одразу було 130.
Потім в лікарні наміряли 150.
Може, дійсно від передозування препаратів....
П. С. Блін, поміряли, вже 175(