Цвірінь• 15 апреля в 14:58
Нарешті в мене рушники після прання м´які ось чому
Що я тільки на пробувала, різні засоби, режими, температури. І сіль і оцет і кондиціонер. А вони дубові жорсткі.
А тут купила цей засіб для вовняних речей. І вирішила ним попрати окремо рушники на 50-60 градусів, а вони всі м´які стали і все. Нічого більше робити не треба. Раптом комусь допоможе мій досвід
Значит надо• 15 апреля в 14:59
А как запах? Любые можно вещи из натуральных тканей им стирать? И синтетику? Как думаете?
Ну що ви, мамо!• 15 апреля в 15:04
А я люблю дубовые) И стираю на 90, мне так спокойнее и гладить не надо.
Мрію про пончик• 15 апреля в 15:09
А я отдала маме, не нравится что пенится сильно и запах очень сильный
Я сейчас на шантеклере, но для шерсти шантеклер слишком жирно стирать полотенца. Возьму маленькую бутылку попробую ваш совет, бо у меня они просто дубовые, скоро можно будет гвозди забивать. Покупаю новые постоянно, 2-3 стирки и жёсткие становятся. Но у нас вода очень жесткая и много кальцената с отложениями
Бабо-лебідка• 15 апреля в 15:13
Ответ дляМрію про пончик
В мене ленор для чутливої шкіри, рушники мякі.
Поставте пом´якшувач води на вхід до пралки
Зупка_цем• 15 апреля в 15:14
Ответ дляВот Она Я
У меня мягкие после сушилки. Идеальные
До чого тут ваша сушарка? Людина радить пральний засіб. Чи нам усім побігти сушарки купити?
Оля_с_киркою• 15 апреля в 15:25
Ответ дляЗупка_цем
За вашою логікою я маю бігти за Перволем?
Хачапууури• 15 апреля в 15:31
Ответ дляОля_с_киркою
За будь якою логікою Ви маєте бігти мимо теми, вона вас не стосується. Як і порада
Небалувана Галя• 15 апреля в 15:32
У меня как наждак. Чем только не стирала. А вот если в сушильной машине посушить, то сразу другое пальто
Зупка_цем• 15 апреля в 15:34
Ответ дляОля_с_киркою
За моєю логікою ви написали не по темі
Оля_с_киркою• 15 апреля в 15:36
Ответ дляХачапууури
З якого дива, я маю щось робити за вашою порадою, якої я не просила? Може ви лісом підете? Зберігаючи своє хамство в своєму тілі.
Хачапууури• 15 апреля в 15:38
Ответ дляОля_с_киркою
Вам ніхто нічого не радив. Це була реакція на Ваш допис.
Оля_с_киркою• 15 апреля в 15:39
Ответ дляХачапууури
Ви маєте бігти мимо мене. Мені немає про що з вами спілкуватись. Це реакція на ваш допис.
Пьяная вишня• 15 апреля в 15:57
Ответ дляМрію про пончик
А у шантеклера для шерсти как с ароматом? Активный или нейтральный?
ХикориДикори• 15 апреля в 16:06
Ответ дляНу що ви, мамо!
Спинку чухать?)
мимАпроходила• 15 апреля в 17:09
Ответ дляХикориДикори
Спинку чухать?)
Тоже сойдёт )
И без лишней химии
Скажений гудзик• 15 апреля в 17:13
Ответ длямимАпроходила
Тоже сойдёт )
И без лишней химии
Я тоже люблю дубовые, покупаю качественные, но из всех делаю дубовые 🤭
Цвірінь
• 15 апреля в 19:41
Ответ дляЗначит надо
Запаху майже немає. Можна прати все
Цвірінь
• 15 апреля в 19:38
Ответ дляМрію про пончик
В мене теж дуже жорстка, навіть купувала пом´якшувач але не бачила результату.